ד"ר מולקולה במופע לילדי עובדי וויקס במוזיאון הטבע  (צילום: אריאל עפרון, יחצ)
ד"ר מולקולה במופע לילדי עובדי וויקס במוזיאון הטבע. מקווים שגם העוזרת תאית השתתפה | צילום: אריאל עפרון, יחצ

חברת Wix חוגגת עם ילדי העובדים שעולים לכיתה א'. אחח, כיתה א', ההתחלה של הסוף. סתם סתם, להתחיל את כיתה א' זה באמת מרגש, וחברת וויקס חגגה גם השנה עם ילדי העובדים את האירוע במוזיאון הטבע באוניברסיטת ת"א. כל ילד קיבל מפה ויומן ויצא לחקור את העולם, תוך כדי שההורים שלו מנשנשים ומרגישים טוב עם הפעילות החינוכית שסידר להם מקום העבודה. אנחנו מקווים שיהיו מספיק מורים עד ספטמבר כדי לפתוח את שנת הלימודים הקרובה ומאחלים לכולם שנה טובה ופוריה.

כוכב היוטיוב נאס דיילי מחפש עורכי וידאו בעברית. האמת שנאס דיילי כבר זרק מילה על המשרה הזו בכנס שנערך בישראל לפני כחודש ושעליו דיווחנו עליו במדור, מסתבר שהוא לא שיקר. בין דרישות התפקיד: לא לייצר "סרטונים איטיים ומשעממים". נשמע כמו מתקפה ישירה על כל סרטי הסינמטקים שצפינו בהם בשנה האחרונה, אבל זה בסדר אנחנו משתדלים לא לקחת ללב תיאורי משרות, וג'ובים כיפיים הם מצרך נדיר. פרטים נוספים על התפקיד אפשר למצוא כאן.


ערב הקוקטיילים השנתי של קרן פיוז'ן.
350 משקיעי סיכון ועוד כמה יזמים סדרתיים שהם סתם חברים הגיעו למסעדת משייה (נשמע צפוף) לאירוע הקוקטיילים השנתי של קרן פיוז'ן. האג'נדה היחידה של הערב היתה להגיע "ללא אג'נדה", שזה אומר שהאורחים הגיעו, התמנגלו, שתו, אכלו, וניסו לייצר כמה שיותר חיבורים. והעיקר שכפכפים ממותגים היו גם היו. וגם אוכל שנראה פגז.

ערב הקוקטיילים השנתי של קרן פיוז'ן (צילום: בר כהן, יחצ)
ערב הקוקטיילים השנתי של קרן פיוז'ן. בלי אג'נדות, אבל עם כפכפים ממותגים | צילום: בר כהן, יחצ

רון ניימרק מונה לראש מחלקת הקריאייטיב של אקסטרה מייל. בארבע השנים האחרונות ניהל ניימרק צוות במחלקת מיתוג המעסיק בחברה. אקסטרה מייל היא חברה שמתמחה בשיווק, דיגיטל, ניו מדיה, ומיתוג מעסיק ללקוחות ממגזרי ההייטק, מדיקל, פארמה, סייבר ו-IT בישראל ובחו"ל. במסגרת תפקידו החדש יפעל ניימרק להרחבת סל השירותים ללקוחות החברה בארץ ובחו"ל בתחומי הקריאייטיב והעיצוב.

רון ניימרק (צילום: יגל קוממי)
רון ניימרק. מונה לראש מחלקת הקריאייטיב של אקסטרה מייל | צילום: יגל קוממי

הכנס השנתי של מטא בישראל. אמש ערכה חברת מטא ישראל מפגש שהוקדש לתעשיית ה-B2C Tech הישראלית, שמפתחת טכנולוגיות שפונות ישירות לצרכנים ונדרשת כעת להתמודד עם מציאות של חוסר ודאות. האירוע הפגיש כ-500 יזמים, משקיעים ומנהלות ומנהלים בכירים בתעשייה לשיח על הכלכלה העולמית לצד תובנות על צמיחה יעילה ואתגרים נוספים במבט אל שנת 2024. את האירוע פתחה מנכ"לית מטא ישראל עדי סופר-תאני, ובין המשתתפים והמשתתפות היו תומר בר זאב (מייסד איירון סורס ונשיא ב-Unity), זאב פרבמן (מנכ״ל לייטריקס), אדם פישר (שותף בקרן ההון סיכון Bessemer) ועוד.

הכנס השנתי של Meta בישראל (צילום: ויקטור לוי)
עדי סופר-תאני וזאב פרבמן בכנס השנתי של Meta ישראל | צילום: ויקטור לוי

--------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il