יוצר היוטיוב נאס דיילי (צילום: Lyn Averson, Mount Studio)
נאס דיילי. ספיד דייטינג של יוצרי תוכן | צילום: Lyn Averson, Mount Studio
  • כנס nasummit התקיים היום במלון הילטון בתל אביב. האירוע, בהובלתו של אושיית היוטיוב הבלתי נלאית nas daily, ריכז במקום אחד את המיטב של המיטב של יוצרי תוכן והיוטיוברים, שהגיעו לשמוע הרצאות וסדנאות מיוצרי תוכן מרחבי העולם, רבים מהם עם מליוני עוקבים. בין הסלבז של עולם הרשת שהעבירו סדנאות: יוצר היוטיוב ג׳ורדון מאטר, הקוסם ג׳וליאן דיין וגם כמה כוכבים ישראלים כמו עידן תלם. בכנס נערך גם סשן ספיד דייטינג לעודד היכרויות עם יוצרים אחרים, תחרות בין יוצרים ל-ChatGPT, ומספר הפעלות ומינגלינג. חוץ מכמה מאות טובים של מבקרים, היה גם אוכל על טהרת הצמחונות.
מבקרים בכנס Nasummit של נאס דיילי (צילום: שי רינגל)
מבקרים ב-Nasummit בתל אביב | צילום: שי רינגל
  • עם כל הכבוד לצמחונות, יש כאלה שבאמת יודעים לחגוג: חברת Liquidity Group, שמספקת הלוואות לגופים מוסדיים וחברות טכנולוגיה, ציינה אתמול חמש שנים להיווסדה באירוע הקמת כוסית חגיגית במסעדת a של יובל בן נריה בתל אביב. ועוד סיבה לחגוג? באפריל 2023 גייסה החברה מהבנק היפני מיצובישי 40 מיליון דולר לפי שווי של 1.4 מיליארד דולר. יאללה, שיהיה בשמחות ותשמרו לנו סאקה.
Liquidity Group (צילום: נוי עינב)
רון דניאל, מנכ"ל ליקווידיטי גרופ, ויוני ורונן אסיא, מייסדי e-Toro | צילום: נוי עינב
  • וובינרים יש בשפע, אבל לא כולם עושים סדר באחד הנושאים הכי טעונים, מוזרים, ולפעמים אם נודה על האמת גם מטופשים בתעשייה - טייטלים. למה ההוא סמנכ"ל וההוא סגן נשיא למרות ששניהם עוסקים בשיווק? איך מתמודדים עם האינפלציה בטייטלים, שכולנו יודעים שקיימת? אבי ניר (לא אבי ניר *הזה* - מנכ"ל חברת התגמול והשכר COMPVISION) ירצה על נושאים אלה ואחרים בוובינר תחת השם "מדרג ארגוני" שיתקיים השבוע, ב-14 ביוני, בשעה 10 בבוקר. לפרטים והרשמה, כאן.

  • פירמת ראיית החשבון והייעוץ PwC Israel ממנה לא פחות משבעה שותפות ושותפים חדשים - ארבע שותפות בקבוצת המיסים ושלושה שותפים בקבוצת הייעוץ. בסך הכל יעמוד מספר השותפים בחברה על 84, שזה בהחלט לא מעט. ואלה שמות: סיון ניניו, קרן אפרתי, רותי גלעד, טל עזריאל, אביחי מיכאלי, גולן בר אור וגל כהן.
PwC israel (יח''צ: יח"צ)
השותפים החדשים של PwC | יח''צ: יח"צ
  • ניל שרמן מצטרף לקרן גלילות קפיטל כ-Venture Partner, ויתמוך בפעילות הקרן בארצות הברית. שרמן הוא מנהל בכיר לשעבר בבנקים קרדיט סוויס ו-J.P Morgan ובתפקידו החדש הוא ייקח חלק בין היתר בגיוס הון, קשרי משקיעים והרחבת פעילות חברות הפורטפוליו בארה"ב ובשווקים הגלובליים.
ניל שרמן (צילום: אוהד קב)
ניל שרמן, Venture Partner חדש בקרן גלילות קפיטל | צילום: אוהד קב

----------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il