קבלו את אלופת ליגת הכדורסל למקומות עבודה! אנחנו יודעים שאתם במתח לגלות מי הקבוצה שניצחה בליגת הכדורסל למקומות עבודה. כמובן שזו חברת הייטק. מדובר בסייברארק, שהיו גם אלופי טורניר חברות ההייטק שנה שעברה. מה דרישות הגיוס שלהם, אנשים מעל מטר שמונים עם יכולות כדרור? את הקבוצה אימן אדיר זריהן, מאמן נבחרת ישראל לחירשים וכבדי שמיעה. קפטן הקבוצה חיים כהן אמר: "זה ניצחון מתוק לנבחרת שלנו שהתאמנה ושיחקה במשך חצי שנה כדי להגיע מוכנה לטורניר ולנצח בכל אחד מהמשחקים שנערכו. רמת המחויבות של השחקנים הייתה מדהימה, הם הגיעו לכל אימון ומשחק ונתנו הכל למען הצלחת הקבוצה. זה לא פשוט לשמור על שגרת אימונים לצד העבודה ועל חשבון שעות הפנאי והזמן עם המשפחה״. ברכות!

חברת הסייבר הוותיקה צ'ק פוינט חוגגת 30. אין הרבה חברות שיכולות להגיד על עצמן שהן קיימות כבר שלושה עשורים, אז ריספקט. צ'ק פוינט נוסדה ב-1993, כשעדיין לא היה ברור לעולם עד הסוף לא מה זה אינטרנט, ובטח לא מה זה "אבטחת מידע" באינטרנט, וב-5 ביולי נרשמה רשמית. הרמת הכוסית שהוגדרה "יריית הפתיחה" של אירועי ה-30 כללה קוקטיילים ממותגים ועוגה של 30 קומות שגיל שוויד נאלץ לחתוך בזהירות רבה. מחכים לראות מה עוד צופנות החגיגות!

צ'ק פוינט חוגגת יומולדת 30 (צילום: עומר גואטה, צ'ק פוינט)
מנכ"ל צ'ק פוינט גיל שויד. חוגגת לעצמה מיילסטון מכובד | צילום: עומר גואטה, צ'ק פוינט

מיכל גרשון-סובול מונתה ל-Chief People Officer בחברת eTeacher. מיכל תוביל את חטיבת משאבי האנוש הגלובלית בחברת האדטק איטיצ'ר, שמפעילה חמישה בתי ספר ללימוד שפה ותכנות, ומעסיקה כיום כ-200 עובדים בישראל וכ-100 ברחבי העולם. במסגרת תפקידה תהיה גרשון-סובול אחראית על ניהול ההון האנושי, גיוס ושימור עובדים ופיתוח ארגוני. לגרשון-סובול, שהיתה בעבר גם סמנכ"לית משאבי אנוש בקריון, מעל 20 שנות ניסיון בהובלת משאבי אנוש, כולל במיקרוסופט וסלקום.

רוצים שנאמ;לק לכם את חדשות ההייטק ישירות למייל? הירשמו כאן לניוזלטר שלנו >>>

מיכל גרשון (צילום: עומר הכהן)
ה-CPO החדשה של eTeacher, מיכל גרשון-סובול | צילום: עומר הכהן

 

אייל קליין מונה למנהל הכספים הראשי בפיטנגו. קליין יחליף את זאב בינמן, שכיהן כ-CFO בפיטנגו ב-25 השנים האחרונות. לקליין נסיון של 20 שנה בתפקידים בשוק ההון, ביניהם משרד האוצר, בית ההשקעות אי.בי.אי (IBI), ובנק מזרחי טפחות.

אייל קליין מונה למנהל הכספים הראשי בפיטנגו (צילום: יחצ)
ה-CFO הטרי של פיטנגו, אייל קליין | צילום: יחצ

אייטם גאווה אחרון, נשבעים! לפני כחודש סיפרנו לכם כאן שחברת סלברייט חוגגת את תחילת הקיץ, והנה סלברייט שוב כאן, והפעם עם חגיגות סיכום לחודש הגאווה. אולי היא פשוט ממש אוהבת לחגוג וכל תאריך הוא סיבה למסיבה? בכל מקרה, את חודש הגאווה היא חתמה דווקא בנימה רצינית, עם פאנל בשיתוף איגי (ארגון הנוער הגאה הישראלי), שכלל גם הרצאת זום של מייקל אלרואי, גבר טראנס ששיתף בתהליך היציאה מהארון. מפרגנים לפעילות המשמעותית, עדיף מאוחר מאף פעם לא.

סלברייט חוגגת את חודש הגאווה (צילום: יחצ)
משתתפים בפאנל הגאווה של סלברייט | צילום: יחצ

--------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il