מנכ"ל סלברייט יוסי כרמיל עם חנן בן ארי (צילום: חן ושדי)
חנן בן ארי ומנכ"ל סלברייט, יוסי כרמיל. לכבוד הקיץ | צילום: חן ושדי
  • חברת סלברייט (Cellebrite) חגגה את פתיחת הקיץ באירוע לעובדיה בארץ, כי מסתבר שפתיחת הקיץ זו סיבה למסיבת חברה בהייטק. האירוע, שהיה פתוח לעובדים ולבני ובנות זוגם, התקיים ב״קו רקיע״ שבפארק אריאל שרון, וכלל ארוחת ערב והופעה פרטית של חנן בן ארי. באמת תהינו איך זה שהוא הופיע רק 4 פעמים השבוע.

  • מכירים את הימים הפתוחים באוניברסיטאות שבהם סטודנטים לעתיד מגיעים בעיניים נוצצות רק כדי לגלות שהקמפוס קצת אפור יותר ממה שהם ציפו וכל המרצים נראים כאילו החיים דרסו אותם? אז באמת תהינו למה אין כאלה גם במשרדי הייטק. חברת הגיימינג MoonActive הכריזה על היריד הראשון שלה שבו ניתן לבוא למשרדי החברה ולשמוע על אפשרויות הקריירה שהיא מציעה. אמנם בטופס ההרשמה כבר ישאלו אתכם על ניסיון והשכלה, אבל בסך הכל הרעיון לאפשר להכיר את החברה במקום לשלוח קורות חיים על עיוור הוא רעיון די מדליק (ובטוח שפחות אפור שם מבאקדמיה). היריד יתקיים ב-12-13 ביוני. לפרטים והרשמה, כאן.
יריד למועמדים פוטנציאליים, מון אקטיב (צילום: מתוך LinkedIn)
פרסום ליריד של מון אקטיב | צילום: מתוך LinkedIn
  • עו״ד יפעת שי-יוספזון הצטרפה לדירקטוריון החברה של המרכז החיפאי לחדשנות Road2. המרכז משביח סטארט-אפים צעירים בתחום הבינה המלאכותית (AI) באמצעות תשתית, מימון וחיבור לשותפים עסקיים. אנחנו שמחים על כל ניסיון ליגרום לחיפה לקרות.
יפעת שי יוספזון (צילום: עמית יוספזון)
עו"ד יפעת שי יופסזון, חברת הדירקטוריון החדשה במרכז החדשנות Road2 | צילום: עמית יוספזון
  • עוד כבוד לאומה: עינב לביא, סמנכ"ל People and Talent בקבוצת Qualitest הגיעה לגמר תחרות CHRO of the Year של המגזין היוקרתי של תחום משאבי האנוש HRO Today. כן, מסתבר שיש יוקרה גם בתחום מגזיני תחום משאבי אנוש. בנימוקי השופטים ציינו לשבח תמיכתה באתגרי הצמיחה של החברה בשנים האחרונות. האירוע, שעל פי ההודעה גם הוא יוקרתי כמו המגזין, יתקיים בלאס וגאס בהשתתפות סמנכ"לי ה-HR של החברות המובילות בעולם.
עינב לביא, סמנכ"לית People and Talent בקבוצת Quali (צילום: יח"צ)
עינב לביא, סמנכ"לית People and Talent בקבוצת Qualitest | צילום: יח"צ
  • אחד הנושאים שתמיד מזכירים לאנשי ביטקוין זו בעיית האנרגיה. כריה וייצור של ביטקוין דורש כוח מחשוב כה גדול, שהוא הופך לסכנה ממשית על משאבי האנרגיה של מדינות שלמות. אז איך פותרים את הבעיה והאם זו סוגיה שתמנע מהתחום להתפתח? אלה שאלות שיעלו במיטאפ מסקרן על ביטקוין ואנרגיה מתחדשת, שיתקיים מחר (רביעי) בשגרירות הביטקוין בתל אביב (השגרירות גם מארגנת את האירוע, וייתכן שזה ישפיע על התכנים). עוד פרטים, כאן.

  –--
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il