משרדי חברת travelier אווירת חופשה (צילום: Travelier)
המשרדים החדשים של Travelier. סידני פינת רמת גן | צילום: Travelier

קבוצת הטראוול-טק Travelier עוברת למשרד חדש: Travelier עברה למשרדים חדשים, שאלה אייטמים שאנחנו מאוד אוהבים. המשרדים החדשים הם ברחוב התע"ש ברמת גן, סמוך לנתיבי איילון, ומשתרעים על שלוש קומות בשטח כולל של 2,000 מ"ר עם גג הצופה אל האזור. כיאה לחברה שעוסקת בנסיעות ותיירות, האווירה בחברה עם מראה המזכיר חופשה אקזוטית, שזה אומר קירות מעוטרים בצילומי גלשנים, חול וים, צוהר של אוניה שמשקיף לאי בודד, אוטובוס טיולים ישן, קקטוסים, עצי דקל, שלט דרכים, דוכן מיצים ועוד. החדרים נקראים על שם יעדי תרמילאים פופולריים כמו קוסטה ריקה, בואנוס איירס וקנקון, וגם הגג משתלב עם אופי המשרדים בעזרת ריהוט קל ופינות ישיבה בצבעי חופשה ביעד טרופי. כי אם אתם כבר עובדים, למה שלא תיזכרו שאתם ממש לא בחופשה?

קבוצת Travelier עברה למשרדים חדשים שעוצבו באווירת חופשה אקזוטית (צילום: Travelier)
זה חדר "קנקון" או חדר "קוסטה ריקה"? | צילום: Travelier

עידו בוקשפן עוזב את אנבידיה כדי להיות מנכ"ל Pilops: בוקשפן שימש עד כה כסגן נשיא בכיר לפיתוח שבבים באנבידיה ישראל. הוא יהיה מנכ"ל וחבר דירקטוריון של סטארט אפ השבבים, שמפתח מעבדי אחסון עבור מרכזי נתונים מבוססי ענן. בוקשפן היה ממובילי חברת מלאנוקס, ועבד שם עד שנמכרה לאנבידיה. בנוסף, החברה מודיעה על מינויו של אורי בייטלר, מיזמי החברה ומנכ״ל החברה מיום היווסדה, לתפקיד Chief Strategy & Business Development.

עידו בוקשפן (צילום: נתנאל טוביאס)
עידו בוקשפן, המנכ"ל החדש של Pilops | צילום: נתנאל טוביאס

מחליפו של בוקשפן באנבידיה יהיה תמיר עזרזר: עזרזר יוביל את הקבוצה האחראית על סדרת שבבי NVIDIA BlueField, Connect-X, Spectrum ועוד. גם תמיר החל את דרכו בחברת מלאנוקס ב-2001 כסטודנט, ומאז ביצע מגוון רחב של תפקידי הנדסה ופיתוח, והצטרף לאנבידיה בתפקיד סמנכ"ל הנדסת תוכנה עם השלמת רכישת מלאנוקס ב-2020. לצידו, עלי איוב ואולגה שרן יעברו לתפקידים חדשים כדירקטורים בכירים ל-DOCA ו-Cloud Software, בהתאמה. זמן טוב להתקדם באחת החברות היחידות ששוויין עבר את הטריליון דולר.

תמיר עזרזר (צילום: באדיבות אנבידיה)
סמנכ"ל פיתוח השבבים החדש של אנבידיה, תמיר עזרזר | צילום: באדיבות אנבידיה

רוצים שנאמ;לק לכם את חדשות ההייטק ישירות למייל? הירשמו כאן לניוזלטר שלנו

ג'פרי קצנברג מדבר על AI בישראל: כבר דיווחנו שקצנברג, אושייה הוליוודית אמיתית, לשעבר יו"ר דיסני, מייסד משותף של אולפני דרימוורקס, ומייסד קרן Wndr, מגיע לישראל לכנס. אבל כמו סם אלטמן, הוא כבר ניצל את ההזדמנות לקפוץ לאוניברסיטת תל אביב לשיחת עומק על - כמובן - AI. במפגש שנערך בפני יזמים וסטודנטים מהאוניברסיטה, התייחס קצנברג לתחום הבינה המלאכותית והשווה את השפעתו של ה-AI להשפעות החיוביות והשליליות שהביאה מהפכת האינטרנט לחיינו. הוא התייחס לנושא ההתמודדות עם כישלונות לאורך הדרך המקצועית ואמר שעל מנת להגיע להישגים מיוחדים, צריכים להיות מוכנים לקחת סיכונים. באמת פעם ראשונה שאנחנו שומעים אמירה כזאת ממישהו.

קרן TAU Ventures ארחה את יו"ר דיסני לשעבר באוניברס (צילום: TAU Ventures)
קצנברג (מימין) ונמרוד כהן. (עוד) תובנות על AI | צילום: TAU Ventures

חברת האדטק TripleTen משיקה בישראל קורס QA: אם אתם מחפשים להיכנס לתעשייה, למה שלא תעשו את זה דרך QA? טריפל-טן (לשעבר פרקטיקום) משיקה קורס שיכול להיות שער הכניסה להייטק עבור עובדים לא מנוסים שמגיעים מתחומים לא טכנולוגיים. לפי מחקר שהחברה ביצעה בחצי השנה האחרונה עולה כי 58% מבודקי התוכנה בתעשיית ההייטק הישראלית השתלבו בתפקיד ללא תואר אקדמי הקשור למדעים או מדעי המחשב. הקורס מתקיים באונליין במשך 5 חודשים, עם גמישות בשעות הלימודים והתאמה לכל מי שרוצה לעשות הסבה מקצועית. עוד פרטים כאן.

חברת TripleTen (צילום: ליה גלדמן)
קורס QA בטריפל-טן. לא צריך תואר במדעי המחשב | צילום: ליה גלדמן

----------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il