• אירועים וכנסים יש הרבה, את זה כולנו יודעים, אבל הנה אחד בפרופיל באמת גבוה: Silicon Valley comes to TLV של Sarona Partners יתקיים בימי ראשון-שני, 25-26 ביוני, במוזיאון תל אביב. "20 שמות גדולים מההייטק העולמי" ישתתפו שם, כך מבטיחים המארגנים, ולפחות מחלק מהשמות נראה שגם מקיימים: ג'פרי קצנברג, המייסד של אולפני דרימוורקס וקרן WndrCo, יהיה שם; וכך גם מאט שולמן, מייסד ומנכ"ל היוניקורן PAVE; אריק שטילמן, מייסד ומנכ"ל היוניקורן Rapyd; ושרה פינטו, שותפה באמרסון קולקטיב. לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים אפשר להציץ כאן.
     
  • איגוד האינטרנט הישראלי יצא בקמפיין חביב וחשוב: כוכבי "מבצע סבתא" התגייסו למען בטיחות קשישים ברשת כחלק מהיום הבינלאומי למניעת התעללות בקשישים. הקמפיין קורא לבני משפחה לקחת חלק פעיל בהגנה על הורים סבים וסבתות, ולתדרך אותם איך להתנהל ברשת. שחקנים כמו רותם אבוהב, דביר בנדק, צח שפיצן ועינת ויצמן העלו תמונות שלהם עם הסבים והסבתות, שזה כבר חמוד, והכל תחת ההאשטג #מבצע_סבתא_הושלם. ואפילו צלחנו את האייטם הזה בלי אף ציטוט מהסרט, אז כל הכבוד גם לנו.

  • קרן ההון סיכון Eden Block, קרן קטנה יחסית שמתמחה בהשקעות במיזמי בלוקצ'יין, הודיעה על הצטרפותה של אורית פרידמן-וייסמן לשורותיה. פרידמן-וייסמן הישראלית שימשה במשך 20 שנה כשותפה בגולדמן זקס, הקימה את פעילות הבנק בישראל, והייתה המנכ"לית המקומית שלו.

  • התוכנית עם השם המוצלח Mastery for game changers היא תוכנית מנהיגות עבור נושאי משרות בכירות מבית טורוס. כנס סיום המחזור האחרון, בו לקחו חלק מנכ"לים של סטארט אפים ומשרדי פרסום, אנשי רפואה ומייסדי עמותות, התקיים השבוע במתחם Ashtrom port Lyfe, בהשתתפות לא אחר מהרמטכ"ל לשעבר אביב כוכבי שדיבר עם הבוגרים הטריים. כי לנהל סטארט אפ זה תכלס קצת כמו לפקד על צבא, לא?
Mastery אירח את בוגרי תוכנית ASHTROM PORT LYFE (צילום: ניסו בן יהושע)
הרמטכ"ל לשעבר אביב כוכבי (שלישי מימין) וכמה ממשתתפי הכנס הבכירים | צילום: ניסו בן יהושע
  • וכעת למשהו שמזמן לא שמעתם עליו: AI גנרטיבי. אבל זה נושא מרתק, אז אנחנו בעד כל מיטאפ איכותי שמקרב אליו אנשים, כמו סדרת המיטאפים של מרכז המו"פ של AT&T בישראל שנשמעת מעניינת במיוחד. סדרת המפגשים שתחל ב-26 ביוני כוללת הרצאות על הנדסת פרומפטים; AI ויזואלי; עתידו של ה-AI ועוד. אפשר להירשם לאירוע אחד, או לבוא לכולם. לעוד פרטים והרשמה - כאן.

----------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il