חגיגת עשור גרנדיוזית ל-White Hat

חברת הגנת הסייבר White-Hat חגגה עשור לפעילותה באירוע שהתקיים ב"בית על הים" בתל אביב, בהשתתפות מאות בכירים מהחברות המובילות במשק במגזרים העסקי, הציבורי והממשלתי. את האירוע פתח הנשיא העשירי של מדינת ישראל, ראובן (רובי) ריבלין, לא פחות, ובחלק הבידורי של הערב שנמשך משעות אחה"צ אל תוך הלילה, הופיע המנטליסט ליאור סושרד. עוד אירוע טק עם ליאור סושרד! בגזרת הכיבוד הייתה ארוחת ערב מלאה שהוגדרה כ"משובחת", ועוגה ענקית כיאה לאירוע. רמה גבוהה מאוד!

 

עוגה לחגיגות עשור ל-White Hat (צילום: אסף רביבו)
עוגת חגיגות העשור של White Hat | צילום: אסף רביבו

פינת הגאווה: אלון ליבנה (לא המעצב) מגיע לקורנית דיגיטל

חברת קורנית דיגיטל מציינת את החודש עם מספר אירועים, ובראשם אירוע גלובלי-וירטואלי עם עמותת LGBTECH שמקדמת גיוון והכללת להט"ב בזירת התעסוקה בישראל. שיאו של האירוע היה פאנל בהנחיית אלון ליבנה - לא מעצב העל, אלא מנהל שיווק מוצר בחברת ריסקיפייד ופעיל טרנסג'נדר מעמותת LGBTECH. בנוסף, לרגל החודש, מטה ומרכז הפיתוח של קורנית (וכלל המשרדים בעולם) נצבעו בצבעי הגאווה וקושטו בדגלים. כי באמת מה שלא ראינו מזמן זה משרדי הייטק צבעוניים בצורה מוגזמת.

אירוע גאווה בקורנית דיגיטל (צילום: קורנית דיגיטל)
מסר מעצים לחודש הגאווה בקורנית דיגיטל | צילום: קורנית דיגיטל

פינת הגאווה 2: בל אגם מגיעה ל-WalkMe

בשבוע שעבר חברת WalkMe אירחה את בל אגם במשרדים שבתל אביב. בל העבירה הרצאה מעוררת השראה על סיפור חייה. היא עשתה זאת החודש לפחות בעוד מקום אחד, אבל אנחנו אוהבים את בל אגם ובעד שהיא תגיע להרצות בכל משרד שיש.

רוצים שנאמ;לק לכם את חדשות ההייטק ישירות למייל? הירשמו כאן לניוזלטר שלנו

גרג וולף מונה למנכ"ל בית ההשקעות קוקירמן ושות'

וולף החל את קריירת בנקאות ההשקעות שלו בניו- יורק, כמנהל בחטיבות בנקאות ההשקעות של גולדמן זאקס ושל מורגן סטנלי,לאורך השנים, הוא ליווה עסקאות בהיקף של מעל 35 מיליארד דולר. הוא בעל תואר MBA מאוניברסיטת שיקגו ותואר ראשון בהנדסת אווירונאוטיקה וחלל מאוניברסיטת וירג'יניה.

גרג וולף מנכ"ל קוקירמן (צילום: יח"צ קוקירמן)
גרג וולף, המנכ"ל החדש של קוקירמן ושות' | צילום: יח"צ קוקירמן

אירוע הסיום של תוכנית ראידאת לקידום יזמות של צעירות בדואיות

עושים שינוי בתעשייה: ארוע הסיום של תוכנית ראידאת ("פורצות דרך") לקידום יזמות של צעירות בדואיות נערך ב"עידן הנגב" וחממת InNegev. במפגש הציגו הבוגרות מיזמים ופתרונות טכנולוגיים לשיפור איכות החיים וטיפול בבעיות של החברה הבדואית בנגב. תוכנית ראידאת פועלת במסגרת ארגון "כוכבי המדבר" נמשכת כשנה ומיועדת לבוגרות תיכון מצטיינות בעלות פוטנציאל מנהיגות. המשתתפות בתוכנית מגבשות את זהותן האישית, מפתחות כישורי גישור, רוכשות כלים לביטוי עצמי וייצוג עצמי, מתנסות ביזמות חברתית, ונפגשות עם קבוצות שונות בחברה הישראלית.

ארוע הסיום של תוכנית לקידום יזמות של צעירות בדואיו (צילום: InNegev)
מסיימות המחזור הנוכחי של תוכנית "ראידאת" | צילום: InNegev

כנס Bynet EXPO מגיע לתל אביב בשבוע הבא

Bynet EXPO מנסה להביא את כל מה שמעניין אנשי טכנולוגיה למקום אחד, כמו מן יורודיסני לגיקים של טק: יעסקו שם בטכנולוגיות דאטה סנטר, ניתוח מידע, AI, סייבר סקיוריטי, DevOps & SRE, פתרונות ענן, ועוד שלל באזזוורדס מהתעשייה. תהיה מליאה מרכזית עם בכירים מהתעשייה, ומסלולי תוכן מקצועיים, ובגזרת "המכנה המשותף הרחב ביותר" יש גם יצירות אמנות מבוססת AI בהשראת האמנים ואן גוך, פיקאסו, קוסמה, פרידה קאלו ודאלי ובסיום האירוע תתקיים מסיבה עם די.ג׳יי דלית רצ'שטר. כי מה אומר יותר ״סיימנו הרגע סבב הרצאות על טכנולוגיות מידע״ ממסיבה עם דלית רצ׳סטר. הכנס ייערך ב-29 ביוני בביתן 2 באקספו תל אביב, וההשתתפות ללא עלות ובהרשמה מראש. לפרטים והרשמה, כאן.

--------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il