• אנחנו אוהבים סלבס במדור שלנו, ובמיוחד סלבס עם ניחוח בינלאומי. לכן שמחנו לקבל את הידיעה על כנס השותפים של חברת Priority, בהשתתפות ליאור סושרד. בכנס שנמשך ארבעה ימים נכחו עשרות שותפים בינלאומיים ומעל 200 מנהלים בכירים שותפי Priority בישראל (אבל רק יום אחד מתוך ה-4 היה יום שבו כל הנוכחים קיבלו הופעה של המנטליסט הבינלאומי ליאור סושרד).
 Priority ערכה לראשונה בישראל כנס שותפים גלובלי (צילום: אביתר ניסן)
טל פרנקל מנכ"ל FBC ושגיב גרינשפן מנכ"ל פריוריטי | צילום: אביתר ניסן
  • שירן נאווי מונתה ל- Chief People and Legal Officer במאנדיי. בתפקידה החדש שירן נאווי תוביל את תחום משאבי האנוש והייעוץ המשפטי של החברה. בתפקידה החדש, שירן תנהל את כלל ההיבטים הנוגעים למשאבי אנוש ולנושאים המשפטיים של החברה, לרבות גיוס ופיתוח טאלנטים, חווית עובד וטיפוח סביבת עבודה. מקווים שנותנים לה מנוי בחינם במאנדיי לתפעל את כל הדברים האלה.
שירן נאווי Monday (צילום: נתנאל טוביאס)
שירן נאווי, Chief People and Legal Officer במאנדיי | צילום: נתנאל טוביאס
  • דאטהבריקס (Databricks), שעוסקת - תיראו מופתעים - בדאטה ובינה מלאכותית, מתרחבת בשוק הישראלי ופותחת משרד חדש בהרצליה. לשם כך היא מינתה את יאניס דאובין לסמנכ"ל האזורי, ואת מהלך ההתרחבות יוביל ליאור צברי שמכהן כמנהל הפעילות בישראל. אנחנו מקווים שבקרוב הם יוכלו לדווח לנו על כל הפיצ׳רים המגניבים במשרדים החדשים שלהם.
יאניס דאובין Databricks
יאניס דאובין, הסמנכ"ל האזורי הדנדש של דאטהבריקס
  • חשבתם שנערים לפני צבא הם העתיד של ההייטק? למה לחכות עד אז? ב-7 ביוני תיערך בבנייני האומה בירושלים "אליפות החדשנות", תחרות הגמר של התכניות החד שנתיות של עמותת יוניסטרים, המקדמת יזמות עסקית וחברתית בקרב בנות ובני נוער מהפריפריה. באירוע יוצגו יותר מ-90 מיזמים של נערים הרבה יותר מוכשרים מאיתנו, ובמהלך האירוע מאות אנשי ונשות עסקים וציבור בכירים ישפטו וידרגו את המיזמים. הזוכים יציגו את הפרויקטים שלהם באירוע הגמר של "מיזם השנה 2023".
תחרות אליפות החדשנות של עמותת יוניסטרים (צילום: Neo מדיה)
משתתפים באליפות החדשנות הקודמת של יוניסטרים | צילום: Neo מדיה
  • שימו לב, שימו לב: היום נפתחה ההרשמה ל-The Pitch, תחרות הסטארט אפים של קהילת ההייטק של ישראל 2023. זו הזדמנות לא רעה לחברות קטנות בשלב הסיד או הארלי סטייג' לעמוד מול נציגים בכירים של קרנות ההון סיכון והתעשייה כולה ולהציג את המרכולת, ואולי אפילו לזכות. ההרשמה פתוחה עד 1 ביולי, וגמר התחרות לאלה שיגיעו למעמד יתקיים בכנס Journey המפואר של ארגון EY ב-25 באוקטובר. לפרטים והרשמה, כאן.

----------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il