• אם חששנו לרגע שחגיגות ההייטק הגיעו לסיומן לזמן הקרוב, קיבלנו תזכורת לכך שלמרות הכל, הכוכבים הכי גדולים במדינה עדיין ימצאו את עצמם מופיעים בהופעות אקסקלוסיביות בפני עובדי ההייטק. ב-2018 זו היתה נטע ברזילי שהופיעה בפני עובדי NSO שנייה ורבע אחרי הזכייה באירוויזיון, והפעם, נועה קירל נצפתה נוחתת הישר מליברפול להופעה ברידינג, שהיתה סגורה לעובדי חברת אקסיס סקיוריטי. להזכירכם, החברה נרכשה לאחרונה על ידי חברת הטכנולוגיה האמריקאית HPE. היקף הרכישה מוערך בכחצי מיליארד דולר. שולחים דוז פואה על שימוש נכון בכספי רכישה. 

  • עומר רוף מונה למנהל פיתוח עסקי בתחום בריאות דיגיטלית בסומפו ישראל. מעבדת החדשנות של חברת הביטוח הבינלאומית מיפן פועלת למציאת פתרונות טכנולוגיים לגיל השלישי ופתרונות בתחום ה-Med-tech וה-Health-tech. בתפקידו המרכזי טרם הצטרפותו לסומפו ישראל שימש כמנהל בכיר בתחום הפיתוח העסקי ושותפויות אסטרטגיות בחברת FEMI.
עומר רוף, סומפו (צילום: סומפו, יחצ)
עומר רוף. מונה לסמנכ"ל פיתוח עסקי בתחום בריאות דיגיטלית בסומפו ישראל | צילום: סומפו, יחצ
  • יש אנשים שאוהבים האקתונים קצרים ומרוכזים, ויש כאלה שאוהבים לרוץ מרתון. במיוחד בשביל הסוג השני, חברת AI21 Labs תקיים בחודש יוני האקתון AI וירטואלי לפיתוח רעיונות ופתרונות חדשניים מבוססי שפה. האירוע, שיתפרס על פני עשרה ימים בין התאריכים 28 ביוני - 7 ביולי, מיועד לקהילה גלובאלית של מפתחים, יזמים וחובבי AI. באירוע ייקחו חלק צוותי ה- AI21 Studio, הכולל מפתחים, חוקרי שפה ומנהלי מוצר. פרטים והרשמה כאן. 

  • אם כבר הערב מגיע, העבודה הסתיימה, ואתם מרגישים שאתם צריכים להשתחרר טיפה, למה לא ללכת לערב מיטאפ שמוקדש כולו לקריסות פיננסיות? ביום שני, 5 ביוני, יערך ערב למהנדסים עם נגיעה בתחום הפינטק, שיעסוק בקריסות פיננסיות ומה אפשר ללמוד מהן. במיטאפ ידברו נציאים מחברות כמו Wix, Melio ו-Anchor. את האירוע תנחה ניב ינגולסון, AWS Hero ומנהלת צוות דבאופס במליו. כל אחד מהדוברים ישתף בסיפורים מרתקים על כישלונות יום יומיים וההשלכות שלהם: איך שינוי קטן במקום אחד יכול לגרום לבעיה גדולה במקום אחר, על משתמשים שהוצפו במיילים אוטומטים ואיך logfiles (קבצי יומן) יכולים להציל את היום. האירוע יתקיים במשרדי מליו, שכבר סיפרנו לכם שהם יפים במיוחד, שזה יתרון משמעותי בערב על נושא כל כך מלחיץ. פרטים והרשמה כאן
    AI21 (צילום: ליאור מוזס, יחצ)
    האקתונים מרוכזים על AI של AI21 Labs | צילום: ליאור מוזס, יחצ
  • יואב וינברג, מנכ"ל חברת ה-IT א.מ.ת מחשוב ב-20 השנים האחרונות, הודיע לדירקטוריון החברה על כוונתו לסיים את תפקידו. לפני כשנתיים הוביל וינברג את מכירת גרעין השליטה בחברה לקרן פימי תמורת 450 מיליון שקל, ובשנה שעברה יזם את פיצול פעילות ה-OEM של א.מ.ת לחברת הייפר גלובל, במקביל לכניסתה של א.מ.ת לפעילות בתחומי הענן, הדיגיטל והתוכנה. א.מ.ת נסחרת בבורסת ת"א לפי שווי שוק של 363 מיליון שקל.


      Openly Praising Literally Hitler Can't Possibly Be a Bad Idea Right?
by      u/BlueEye_ in      LinkedInLunatics   

  • כולנו חוטאים מדי פעם בכתיבת פוסטים ללינקאדין. זה בסדר, להרבה מאיתנו זה חלק מהחיים המקצועיים. אבל אין ספק שבזמן האחרון יש תחושה של הצפה בפוסטים משונים במיוחד, שכוללת אנשים שעושים סלטות באוויר בשביל להדגים את היכולות המקצועיות שלהם. כל אירוע הכי קטן בעולם הופך לפוסט של ״מה למדתי מזה לחיים המקצועיים שלי״. אבל נירבאח מחרוטרה לקח את זה כנראה צעד אחד רחוק מדי כשהחליט לקחת השראה מאיזה אחד בשם אדולף היטלר וניסה להבין מה אפשר ללמוד מהכריזמה שלו, את הפוסט הוא חתם עם ההאשטג "מעורר השראה״. הסרטון הפך ויראלי מהר מאוד, הסרטון נמחק ומכתב התנצלות (דל מאוד) פורסם, ואנחנו נשארנו בעיקר עם הרבה תהיות לאן הרשת החברתית העסקית הולכת מכאן.

  ----------------

יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il