אירוע Open Space של הסטארט אפ לושה (צילום: Lusha)
אירוע ה-Open Space של לושה | צילום: Lusha
  • בלושה תמיד מנסים להרים אירועים שונים ויוצאי דופן משאר התעשייה. בשבוע שעבר קיימה החברה אירוע שהוקדש לשאלה "מה לושה יכולה ורוצה להעניק לחברה הישראלית?". האירוע התנהל לפי תפיסת "Co-creation" והוגדר כ"אירוע Open-Space", או "מרחב פתוח". במילים קצת יותר בהירות, אולי - כל העובדים מוזמנים להשתתף ואף ליזום את נושאי הדיון סביב השולחנות העגולים. המשתתפים יכולים לעבור בין השולחנות כרצונם לפי "חוק שתי הרגליים" - תדאג שהרגליים יהיו איפה שהלב שלך נמצא (יש כזה חוק? זה בפיזיקה?). בגדול, הפרנציפ לפי לושה הוא לשחזר את האנרגיה שיש בהפסקות בעבודה, שם השיחות האמיתיות קורות. אמנם גם אנחנו הסתחררנו מכל הבאזז וורדז של ההעצמה, אבל בגדול נשמע אירוע עם נושא מעניין והיינו שמחים לראות עוד חברות מעלות שאלות דומות בפני העובדים שלהם.

  • ענבר סיוון ברם מונתה לסמנכ״לית פיתוח עסקי בסטארט אפ Dueto. בעבר הקימה ברם פלטפורמה לפיתוח עסקי עבור סטארט אפים אותה היא מנהלת בשלוש השנים האחרונות. חברת Dueto עוסקת בפיתוח מערכת גיוס שיתופית מבוססת AI. יש התעוררות מעניינת בתחום ה-HR Tech בשנה האחרונה, ורק שבוע שעבר נמסר שחברת ה-HR קומיט נמכרה ב-40 מיליון דולר.
ענבל סיוון ברם, סמנכ"לית פיתוח עסקי בדואטו (צילום: קרן דפני)
ענבר סיוון ברם, סמנכ"לית הפיתוח העסקי של דואטו | צילום: קרן דפני
  • אם יש לכם סטארטאפ B2C ואתם מחפשים לגדול, הקשיבו הקשיבו: מטא פותחת תוכנית לעזור לסטארט אפים לצמוח. התוכנית האקסלוסיבית תחבר אתכם לבכירים בתעשייה הישראלית, תספק לכם כלים עסקיים ותעזור לכם לבנות את המיומנויות שאתם צריכים. וזו גם הזדמנות להכיר וליצור קשרים בתוך מטא, שקשה להגיד שזה דבר רע לסטארט אפ שלכם. ניתן לקרוא עוד פרטים על התוכנית ולהירשם כאן.

  • וויקלי סינק הוא הפודקאסט (המצוין!) של נבות וולק ותור צוק, ועכשיו ביחד עם Cato הוא מקבל גרסת אופסייט. באירוע יהיו שלושה דיונים, כשהראשון יהיה על אתיקה ב-AI, השני על מציאות מעורבת, והשלישי תהיה שיחה פתוחה עם שלמה קריימר על ההייטק הישראלי עכשיו ובעוד 20 שנה. בנוסף, יהיה זמן למינגלינג עם האנשים האיכותיים שבוודאי יגיעו, תהיה עמדת צילום תמונות ללינקדאין, והכי חשוב - תהיה ארוחת בוקר שנבות מבטיח שהיא ״רויאל״. לא יכולים לחכות. פרטים והרשמה לאירוע כאן.


  • ישנם מספר ארגונים שמנסים לטפל באחת הבעיות האקוטיות שקיימות בעולמות הטק: העובדה שעדיין יש משמעותית פחות מפתחות ממפתחים. אחד הארגונים הבולטים בתחום הוא she-codes, קהילה טכנולוגית של נשים מפתחות תוכנה, שמונה כעת למעלה מ-50,000 נשים. בשבוע שעבר התקיים אירוע הוקרת תודה למנטוריות, חברות הצוות והחונכות הטכנולוגיות המתנדבות בסניפי הנערות, החושף צעירות מחטיבת ביניים ותיכון למגוון שפות תכנות, במפגשי אונליין שבועיים. במסגרת האירוע העבירה חמדת כהן שרגא, VP R&D ב-Priority, הרצאת העשרה למתנדבות.
חמדת שרגא כהן באירוע של She Codes (צילום: She-Codes)
חמדת כהן שרגא באירוע של She Codes | צילום: She-Codes

----------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il