ווטסאפ (צילום: KYNA STUDIO, שאטרסטוק)
ווטסאפ. יכולת תגובה פשוטה יותר להודעות | צילום: KYNA STUDIO, שאטרסטוק

פיצ'ר חדש בעדכון האחרון של ווטסאפ מאפשר סופסוף למשתמשי השירות באנדרואיד להגיב להודעות באמצעות אימוג'יז. בניגוד לאימוג'יז הכלולים כיום בהתכתבות, האימוג'יז החדשים מופיעים בצמוד להודעה שאליה הם מגיבים. תכונה זהה כבר קיימת בשירותי המסרים iMessage של אפל וסיגנל, ב-DM בטוויטר, בפייסבוק מסנג'ר ובאפליקציית המסרים Messages של גוגל לאנדרואיד.

הפיצ'ר לווטסאפ הוא חלק מעדכוני בטא בגרסה 2.22.8.3 שעדיין אינה זמינה לכל המשתמשים, ונראה כי ווטסאפ משחררת את העדכון בגלים למספרים מוגבלים של משתמשות ומשתמשים. מי שהתקינו את העדכון יכולים להגיב עתה להודעות באמצעות שישה אימוג'יז שנבחרו מראש: לייק, לב אדום, צחוק עד דמעות, שוק, דמעה זולגת וכפיים צמודות בתודה. אתר WABetaInfo היה הראשון לשים לב לחידוש והוא אף העלה צילום מסך שמדגים איך נראה הפיצ'ר החדש.

(צילום מסך אתר WABetaInfo)

ווטסאפ, אפליקציית המסרים המיידיים הפופולרית ביותר בעולם, משרתת 2 מיליארד משתמשות ומשתמשים פעילים מדי חודש שמחליפים ביניהם כ-100 מיליארד הודעות ביום. בעלי מכשירי אייפון שעובדים על מערכת הפעלה iOS לא צריכים לדאוג: העדכון צפוי להגיע בקרוב גם ל-iOS כך שכולנו נוכל להגיב על הודעות בקשת רגשות מצומצמת ולחסוך זמן הקלדה יקר.