אילון מאסק (צילום: Susan Walsh, ap)
אילון מאסק. ביקש להפסיק לעבוד על כל פיצ'ר חדש ולהתמקד ביציבות המוצר | צילום: Susan Walsh, ap

תקלה נרחבת בטוויטר: משתמשים ברחבי העולם לא יכולים כבר כמה שעות לצייץ ציוצים, לשלוח הודעות פרטיות או לעקוב אחרי פרופילים חדשים. חלק מהמשתמשים מדווחים כי הם מקבלים הודעת שגיאה כשהם מנסים לעקוב אחרי משתמשים אחרים.

מי שניסו לפרסם ציוצים חדשים קיבלו הודעת שגיאה שמודיעה שהם עברו את מכסת הציוצים שלהם. אחרים שלחצו על כפתור ה״עקוב״ אחרי פרופילים בטוויטר קיבלו הודעה שעברו את מכסת העוקבים שלהם. יש גם משתמשים שציינו שאינם יכולים לגשת לתיבת ההודעות הפרטית, ואילו אחרים כתבו על שיבושים בפיד הטוויטר החדש For You שמציג ציוצים מומלצים ע״י אלגוריתם. בשעתיים האחרונות יש ירידה במספר התלונות אך חלק מהמשתמשים עדיין מדווחים על תקלות. חלק אמרו שהצליחו להתגבר על התקלה ע״י תזמון של הציוצים לזמן עתידי.

בטוויטר הודו בתקלה ואמרו שהם פועלים לתקן אותה. אילון מאסק עצמו לא צייץ על כך בחשבונו הפרטי. זו התקלה הנרחבת ביותר בטוויטר מאז שמאסק קנה את החברה באוקטובר האחרון, מהלך שהוביל לכך שלמעלה מ-75% מהעובדים של טוויטר עזבו את החברה. האתר The Information דיווח הבוקר שמאסק שלח מייל לעובדי טוויטר בבקשה להפסיק לעבוד על כל פיצ׳ר חדש ולהתמקד ביציבות של המוצר, במיוחד לאור העובדה שהסופרבול מתקרב. מדובר במסר הפוך מהמסרים הקודמים של מאסק, שדרש בחודשים האחרונים מהעובדים להתמקד בפיתוח של פיצ׳רים חדשים במהירות.