זה היה קצר. שבועיים בלבד לאחר שחזר בקול גדול לטוויטר, הראפר קניה ווסט מוצא את עצמו הבוקר שוב מושעה מהרשת החברתית, לאחר שצייץ תמונה של צלב קרס עם מגן דוד ועורר סערה חדשה.

רק אתמול המוזיקאי השנוי במחלוקת התארח אצל איש הימין הקיצוני אלכס ג'ונס, ואמר בתוכנית את הדברים הקשים: "אני רואה דברים טובים בהיטלר גם, אני אוהב את כולם ויהודים לא יכולים להגיד לי 'אתה יכול לאהוב אותנו' ואתה יכול לאהוב את מה שאנחנו עושים לך עם החוזים'". היום בבוקר כהמשך לראיון שעשה, העלה ווסט את הציוץ עם התמונה האנטישמית.

קניה ווסט טוויטר (צילום: מתוך טוויטר)
צילום: מתוך טוויטר

לא הרבה אחרי שהעלה את התמונה למערכת טוויטר הפוסט הוסר, והזמר שהבין שאלו כנראה השעות האחרונות שלו ברשת החברתית, העלה תמונה לא מחמיאה של מאסק ללא חולצה וצייץ "תמיד תזכרו שזה היה הציוץ האחרון שלי", ומאסק הגיב לו "זה בסדר, התמונה שלך לא".

קניה ווסט טוויטר (צילום: מתוך טוויטר)
צילום: מתוך טוויטר

לאחר מכן, צייץ הבעלים של טוויטר הודעה רשמית על השעייתו של ווסט, בה כתב: "מבהיר שהחשבון הזה הושעה בעקבות הסתה ואלימות, ולא בגלל התמונה הלא מחמיאה שלי. האמת שהתמונה נותנת מוטיבציה להוריד במשקל!"

 

 

כזכור, לפני שבועיים חזר הראפר לטוויטר ומאסק בעצמו קיבל אותו בכבוד כשצייץ על חזרתו "אל תהרוג את מה שאתה שונא, תציל את מה שאתה אוהב", כאשר הוא מתייחס בכפל משמעות לשמו החדש של ווסט - ye. היום התמונה נראית לגמרי אחרת.