אילון מאסק פיטורים בטוויטר (צילום: Justin Sullivan, getty images)
לא מסתפק במאה מיליון עוקבים. מאסק | צילום: Justin Sullivan, getty images

האם למאסק יש חשבון נוסף וסודי? אילון מאסק מוכיח שלפעמים גם מעל מאה מיליון עוקבים זה לא מספיק. בתפנית מוזרה במיוחד, מאסק חשף בטעות בצילום מסך של הטלפון שלו, המראה שיש לו חשבון טוויטר שני שממנו הוא מצייץ. המשתמשים החלו לחפש את החשבון, ומצאו פרופיל טוויטר שמתאים לפרופיל שפרסם מאסק - שכלל את התמונה שהופיעה, עונה לשם Elon Test ומתכתב לא פעם עם החשבון הראשי של מאסק.

החשבון מאוד משונה, ונראה שמאסק מצייץ ממנו בדמות של ילד שמנסה לגלות מה זה תוכן פורנוגרפי, ומעוניין ללכת למועדוני לילה. מאסק אף ענה לטענה הזאת כשכתב "לעולם לא תנחשו שזה אני".

מאסק אפילו נראה כותב לעצמו תגובות לציוצים של החשבון הראשי שלי. בנובמבר בשנה שעברה מאסק העלה בדיחה על סאם בנקמן פריד, שבו מופיע כביכול צילום מסך מאתר הפורנו Porn Hub עם כותרת לסרטון על האדם ש״דפק״ 5 מיליון אנשים בבת אחת. החשבון הסודי של מאסק הגיב לציוץ וכתב ״האם זה סרטון פורנו אמיתי״, עם שגיאת הקלדה. על ציוץ שעסק בקרוליין אליסון, שותפתו של בנקמן-פריד, כתב מאסק בחשבונו המזויף: ״אני אוהב ספרניות״.

ככל הנראה, מאסק החל לצייץ בחשבון האטרנטיבי בנובמבר שנה שעברה, אחרי שקנה את טוויטר. למשתמש אחר כתב מאסק בחשבון המזויף: ״הלוואי ויכולתי ללכת למועדוני לילה. הם נשמעים כל כך כיפיים״. בדצמבר צייץ החשבון ״סוף סוף אהיה בן 3 ברביעי במאי״. באותו יום צייץ ״למען השם, מישהו יכול לעקוב אחריי״.
כתגובה לתמונה המראה סיירת מכוניות השייכת למשלחת של הנשיא ביידן כתב מאסק בחשבונו האלטרנטיבי ״למה הוא צריך כל כך הרבה מכוניות? יש לו משפחה גדולה?״

החשבון האלטרנטיבי של מאסק עוקב אחרי מספר מצומצם של חשבונות, בהם רשת החדשות CNN, סוכנות החלל האמריקאית נאס"א, הזמרת ריהאנה ושחקן הקולנוע ראיין ריינולדס.