תמונת tech12 עבור אייטם אפליקציה (עיבוד: סטודיו מאקו)
האפליקציה החדשה של tech12 | עיבוד: סטודיו מאקו

הורידו מחנויות האפליקציות את אפליקציית tech12 - האתר שעובד בהייטק. באפליקציה תוכלו לקרוא את כל הדיווחים, הניתוחים והפרשנויות מנבחרת כתבי ההייטק והטכנולוגיה של tech12. עדכונים בזמן אמת מההתרחשויות החשובות בעולמות הטכנולוגיה, הביג טק, שוק ההון, קרנות ההון סיכון והסטארט אפים מהארץ מהעולם.

 בנוסף לחדשות תוכלו למצוא אצלנו פרשנויות וניתוחים שיעניקו לכם את התמונה המלאה על הנעשה מהאקוסיסטם המקומי ועד לחברות הגלובליות - מסטארט אפים קטנים ועד חברות הטכנולוגיה הבורסאיות וענקיות הטק הגלובליות. כל פריצות הדרך והפיתוחים האחרונים בעולמות הבינה המלאכותית, קריפטו, סייבר, דיפ טק ועוד.

להורדה מחנות אפל; להורדה מגוגל פליי

עוד תוכלו לקרוא אצלנו על כל התפקידים בענף, הטרנדים וההטבות, חווית העובד, מיתוג מעסיק וכל התפקידים בהייטק - כאלה שודרשים תכנות וכאלה שלא דורשים שורת קוד: שיווק, מכירות, ניהול מוצר, פיתוח ועוד. 

באפליקציה תוכלו למצוא גם את סקר השכר שערכנו בשיתוף קהילת ההייטק הגדולה בישראל "צרות בהייטק", שבו אנו מביאים את נתוני סקר השכר והתנאים, שנערך בקרב 6,000 עובדי ועובדות הייטק. טבלאות שכר, נתוני ותק, תנאים, אופציות וחלוקה למקצועות: כל נתוני האמת מהשטח ותשובות לכל השאלות.

פרויקט נוסף שתוכלו למצוא באפליקציה הוא רשימת הקנטאורים: רשימת החברות הישראליות שהגיעו ל-100 מיליון דולר ARR והכנסות.