צוות env0 (צילום: דויד גארב)
צוות env0. מעסיקה 40 עובדים | צילום: דויד גארב

חברת env0 מדווחת היום על גיוס של 18.1 מיליון דולר, שהוא הרחבה של סבב A בסכום של 17 מיליון דולר מלפני שנה וחצי. ההרחבה נעשתה לפי אותו שווי ובאותם תנאים. עד היום גייסה החברה כמעט 42 מיליון דולר. הרחבת הסבב בוצעה בהובלת Venture Guides, קרן חדשה של יוצאי Bain Capital Ventures. הסבב כולל משקיעים חדשים נוספים כמו StepStone Group ו-Knollwood Investment Advisory והתבצע בהשתתפות כל המשקיעים הקיימים בחברה עד כה: Grove Ventures, boldstart ventures, Microsoft’s M12 ו-Crescendo Venture Partners.

Env0 נוסדה בסוף שנת 2018 על ידי עמרי חי ואוהד מייזליש והיא מעסיקה כיום 40 עובדים בתל-אביב ובארצות הברית. הפלטפורמה של env0 מאפשרת למשתמשים ולצוותים לנהל את העבודה ומשאבי ענן מרחוק ובאופן שיתופי - לצד ציות למדיניות הנדרשת בארגון.

"עושים אוטומציה לתהליך"

"הבעיה היא שיש ריבוי סביבות עבודה למפתחים ולאנשי דבאופס, ואם הם עושים שינוי בקוד או מוסיפים שירות חדש, שרת חדש או דאטה בייס למשל, הם צריכים לעדכן את השינוי הזה באופן ידני בכל סביבת עבודה. מדובר בשינויים תכופים ודחופים וקשה מאוד לעשות אותם", מסביר חי. "אנב זירו מאפשרת מעבר של ניהול תשתיות בתצורת IaC (Infrastructure as a code) או קוד כתשתית. אנחנו עושים אוטומציה לתהליך, זה קוד שפורס את כל התשתיות שצריך בצורה אחידה נוחה לשימוש, ומאפשר לסביבות הפרודקשן להישמר באופן בטוח ולהתייחס לסוגיות מדיניות בארגון – ובכך מסייע להאיץ את יכולות החדשנות בפיתוח בחברות".

חי ציין לחברה יש כיום מאות לקוחות משלמים והיא חוותה גידול של 450% בהכנסות בשנה האחרונה, מספר הלקוחות גדל פי 2.5 והרווחים גדלו פי 5. לקוחות החברה הם מסטארטאפים קטנים ועד תאגידי ענק, ולא בהכרח חברות טכנולוגיה. בין הלקוחות: MGM Resorts International PayPal, VMware, Western Union, JFrog, WalkMe, Varonis ו-Redis.