דקל ולצר, מנכ"ל חברת AVO (צילום: סטפן קלפקו)
דקל ולצר. יתאימו את הפעילות בארה"ב למצב החדש | צילום: סטפן קלפקו

חברת Avo יוצאת במהלך עמוק של צמצום פעילות החברה ופיטורי העובדים. החברה תסגור את הפעילות בארץ ותצמצם את הפעילות בארצות הברית. בתוך כך יפוטרו מרבית עובדי החברה, והעובדים המעטים שיישארו הם בעיקר עובדי מחקר ופיתוח.

AVO הינה פלטפורמה למשלוחים משותפים שמרכזת מגוון משלוחים לכתובת אחת. נזכיר כי לפני פחות מחודש יצאה החברה למהלך ראשון של פיטורים לאחר ההחלטה לסגור את פעילות השליחויות לבנייני מגורים, ולהתמקד בבנייני משרדים בלבד. AVO פיטרה אז 500 מתוך 750 העובדים של החברה, כאשר 350 מהמפוטרים ישבו בארץ. כאמור, עתה יפוטרו מרבית מ-250 העובדים הנותרים.

מנכ"ל ומייסד AVO, דקל ולצר כתב בעמוד הלינקדאין האישי שלו כך: "את הפוסט הזה תכננתי לרשום בצורה מסודרת יותר אך מאחר והפרסומים בתקשורת הפתיעו גם אותי (לפנות בוקר שעות ניו יורק) והתרחשו עוד לפני שסיימנו את התהליך הכואב והמייסר של הפרידה מהעובדים המסורים שלנו בארץ, אני נאלץ לכתוב את זה כתגובה מהירה ולא כפי שתכננתי.

אשתף במעט פרטים עובדתיים: לצערי נאלצנו להמשיך להגיב באופן מיידי לשינויים המתרחשים בשוק ולמציאות המורכבת שממנה לא ניתן, לא אחראי ואסור להתעלם. החלטנו לסגור את הפעילות העסקית בישראל תוך התאמת פעילות החברה בארה"ב למצב החדש בשוק (פרטים בהמשך). ברשותיכם, כהרגלנו - ממשיכים להתמקד בדבר הכי חשוב שיש - העובדים שלנו".