תפקיד: שותפה כללית בקרן at.inc
תפקידים קודמים: מנהלת תוכניות הסטארט אפים בגוגל ופייסבוק
שנת לידה: 1983

רוני בונג'ק מנהלת יחד עם נדב אילת קרן גלובלית, רגל פה רגל שם, שמיועדת לחברות בשלבים הכי מוקדמים שאפשר. מכאן גם נגזר שם הקרן: אט.אינק (at.inc), קיצור של At incorporation - בהקמה. זו קרן שמחוברת לשטח ומשקיעה ביזמים עוד לפני שהרעיון שלהם מגובש לגמרי - השקעות מסוכנות בחברות בשלבים שלרוב הקרנות עדיין לא מוכנות להשקיע בהם.

בונג'ק, ילידת 1983, שירתה ב-8200 והייתה אפילו מדריכת טיולים באמריקה הלטינית. היא רכשה תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת תל אביב והתנסתה תקופה קצרה כיזמת בתחום הסביבה. משם היא התגלגלה לעולם התאגידי וניהלה במשך שלוש שנים את תוכנית הסטארט אפים של גוגל, ואחרי כן במשך ארבע שנים את שותפויות החדשנות עבור פייסבוק ישראל. בתפקידים אלו נחשפה בונג'ק לכמות גדולה של סטארט אפים ולדאגות שלהם. ביולי 2021 היא הצטרפה לקרן אט.אינק, שנדב אילת הקים לבדו כמה שנים קודם לכן.

אט.אינק משקיעה בימים אלו מהקרן השניה שלה בת 35 מיליון הדולרים, מעין קרן בוטיק. "אנחנו לא משקיע שאתה עולה אליו לקומה האחרונה במגדל עם עניבה ומציג לו רק מספרים שעולים", סיפרה בעבר בראיון ל-tech12, "אנחנו שם בהתחלה לפני שהכל טוב ויפה, כשהכל ג'ונגל. וזה נורמלי ובסדר מבחינתנו. כשנכנסים בשלב כל כך מוקדם, שזה עדיין שניים-שלושה חבר'ה, זה ממצב אותנו בתור החבר הטלפוני של היזמים". לקרן כ-30 חברות פורטפוליו, כ-50% מהן ישראליות או קשורות לישראל.

 

<< חזרה ל-techlist המלא | למשפיעים הנוספים בתחום >>