תפקיד: Managing Director בפורשה דיגיטל ישראל
תפקידים קודמים: מובילת פיתוח עסקי בפרקטיקת הסטארט אפים בדלויט ישראל
שנת לידה: 1987

פורשה היא אחד ממותגי הרכב הנחשקים בעולם, והדר פודה מחזיקה בתואר הנחשק של מובילת פעילות התוכנה שלו בישראל. הפעילות הזו די מרובה, וכוללת איתור שותפויות והזדמנויות השקעה בטכנולוגיות בהרבה יותר תחומים משניתן היה לשער.

הדר פודה, ילידת 1987, מחזיקה בתארים ראשונים במשפטים ובמינהל עסקים ובתואר שני במשפטים מהמרכז הבינתחומי הרצליה. היא בילתה תקופות קצרות במשרדי עוה"ד שבלת ושנהב לפני ששימשה כשנתיים כמובילת פיתוח עסקי בפרקטיקת הסטארט אפים בדלויט ישראל. ב-2018 הצטרפה לפעילות המקומית של פורשה בישראל שמנוהלת בשם Porsche Digital Tel Aviv וכיום עומדת בראשה.

פעילות החדשנות וההשקעות של פורשה בישראל מתמקדת בתחום המוביליטי והאוטוטק לצד תחומים כתעשייה חכמה, ביג דאטה, בינה מלאכותית, קיימות וסייבר. הפעילות הניבה מיזמי היתכנות טכנולוגית (POCs) רבים, הטמעה של טכנולוגיות בחברה וגם השקעות. עד כה ביצעה פורשה השקעות הון סיכון ישירות בשישה סטארט אפים ישראלים במקביל להשקעות כשותפה מוגבלת (LP) בקרן מאגמה של יהל זילכה ובשלוש קרנות של גרוב ונצ'רס של דב מורן.

הצלחת הצוות המקומי של פורשה ויתרונותיה של ישראל בענף הסייבר הביאו את החברה להכריז גם על הקמת מעבדת סייבר מקומית. לצורך כך מגייסת החברה מומחי סייבר, שייתנו מענה לצורכיה במגוון תחומי אבטחת מידע, ואף יעמיקו את שיתופי הפעולה עם חברות ישראליות בתחום.

 

<< חזרה ל-techlist המלא | למשפיעים הנוספים בתחום >>