תפקיד: מנכ"ל חברת קונסיליירי ושותף הייטק בפירמת ארנון, תדמור-לוי
שנת לידה: 1982

ב-15 השנים האחרונות עו"ד נמרוד ורומן ממשרד עוה"ד ארנון, תדמור-לוי פועל בזירת הסטארט אפים כמעט באופן בלעדי, החל משלב הרעיון ועד שהן גדלות לחברות צמיחה. בתקופה זו הוא ליווה הקמה של מאות חברות, חלקן של מותגים מוכרים מאד בתעשייה כמו AppsFlyer של אורן קניאל, קונקטים וזן סיטי (ZenCity).

נמרוד ורומן, יליד 1982, הוא בעל תואר במשפטים וניהול ו-EMBA מאוניברסיטת תל-אביב. את הוא החל את הקריירה במשרד ארנון, תדמור-לוי שבו הוא עובד כשותף הייטק עד היום. במקביל לעבודתו כעורך דין הקים ורומן ב-2020 את חברת הייעוץ קונסיליירי, שמשרד ארנון, תדמור-לוי הוא משקיע ושותף בה. קונסיליירי מציעה ליזמים שירות בתחומים כאסטרטגיה, מיסוי וגיוס הון סיכון.

כדי לקדם את שירותיו יזם ורומן שני מיזמים העוסקים בסוגיות שמעסיקות יזמים בתחילת דרכם. הראשון הוא האתר Founder Runway, שמציע כלים כמחקרי שוק ומסמכים משפטיים חינמיים. השני הוא סדרת הרשת Startup: Confidential, שמלווה את האתגרים של יזמים שמנסים להקים סטארט אפ.

העבודה שמבצע ורומן עם סטארט אפים כוללת הקמת החברה, ליווי בעסקאות והשקעות הון סיכון וליווי משפטי שוטף בסוגיות כאסדרה וציות לרגולציה, מיסוי ודיני עבודה. נראה שורומן מנסה לחצוב לעצמו מומחיות בעבודה עם יזמים מתחילים, שלרוב נעדרי רקע משפטי וחסרי ניסיון בהקמת חברות.

 

<< חזרה ל-techlist המלא | למשפיעים הנוספים בתחום >>