תפקיד: שותף מייסד בקרן Fusion, מגיש הפודקאסט "עוד פודקאסט לסטארטאפים", מארגן כנסי משקיעים
תפקידים קודמים: עיתונאי בגלובס, ממייסדי מאיצי הסטארט אפים Hybrid ו-EISP 8200
שנת לידה: 1988

גיא קצוביץ' פועל ליצירת חיבורים בהייטק הישראלי, ולא משנה באיזה ערוץ פעילות זה זה קורה: השקעות, תוכן או תכל'ס יצירת מפגשים בין אנשים.

קצוביץ', יליד 1988, שירת כקצין ביחידת 8200 ולאחר השחרור עבד ככתב ועורך בגלובס. הוא עזב את העיתונות והיה אחד ממייסדי מאיץ הסטארט אפים למטרות חברתיות 8200Impact. בהמשך היה גם ממקימי Hybrid, מאיץ המיועד ליזמים ערבים, בדואים ודרוזים בישראל. הוא הספיק להשתתף גם בהקמת מאיץ החברות הסטארט אפים EISP 8200 וב-2017 הפך לשותף מייסד בקרן Fusion, שעוזרת לסטארט אפיסטים לפגוש משקיעים ויזמים בארה"ב.

סל הכישורים של קצוביץ' והניסיון המגוון שלו זוכה לביטוי בפודקאסט "עוד פודקאסט לסטארטאפים" שהוא מגיש והקים ב-2017. בכל פרק קצוביץ' מאחר שחקן אחר מהתעשייה ובוחן איתם מה הדרך המיוחדת שבו הוא או היא חושבים על המקצוע שלהם. יזמים, מנהלים בכירים ואנשים שהאצבע שלהם מונחת על הדופק של התעשייה מתארחים אצל קצוביץ', שממפה הייטב את ההייטק הישראלי.

במקביל מנהל קצוביץ' פעילות ענפה של ארגון כנסי משקיעים. כנס Fusion האחרון שארגן בשנה שעבר הפגיש בין 250 משקיעים לשיחה על מצב השוק. המיצוב הזה מאפשר לקצוביץ׳ גם להכיר היטב את הצדדים השונים של עולם ההון סיכון והמשקיעים, וגם לחיות את התעשייה כמשקיע בעצמו. בנוסף, הפוזיציה הזו מאפשרת ל"עוד פודקאסט לסטארטאפים" להעניק מבט חיצוני ופנימי על שורת הנושאים שמעסיקים את התעשייה.

 

<< חזרה ל-techlist המלא | למשפיעים הנוספים בתחום >>