תפקיד: מגישי הפודקאסט "בזמן שעבדתם"
תפקידים קודמים: פלד הקים וניהל את חברת Vidmid ואת קרן KDC וכיום מנהל את קרן Stardom; גלוברמן היה כתב ועורך במעריב וכיום מגיש תוכנית הטלוויזיה "נקסט"
שנת לידה: פלד - 1973; גלוברמן - 1977

החיבור בין איש הטלוויזיה דרור גלוברמן והיזם ומנהל ההשקעות דני פלד יצר את אחד הפודקאסטים הפופולרים בישראל: "בזמן שעבדתם", שמצליח להנגיש סוגיות טכנולוגיות מורכבות גם לאנשים שלא בהכרח בקיאים בנעשה בעולמות ההייטק.

דני פלד נולד ב-1973 ובעל תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בניהול ושיווק, שניהם מהמרכז הבינתחומי הרצליה. בשנות התשעים הוא עבד ככותב ועורך בתוכניות לילה אך עם הזמן שנה כיוון ועבר לצד העסקי. הוא שימש כסגן נשיא לפיתוח עסקי בתיא השקעות, ניהל והיה ממייסדי חברת Goome Interactive ובהמשך ביצע תפקיד דומה ב-Vidmind. ב-2015 עבר פלד לעולם ההשקעות והתמנה לשותף מנהל בקרן KDC. ב-2021 החל לנהל את קרן Stardom מקבוצת קשת (שגם tech12 הוא חלק ממנה) במטרה לאתר הזדמנויות השקעה בטכנולוגיות בתחום המדיה.

דרור גלוברמן נולד ב-1977 ובעל תואר ראשון בכלכלה, פוליטיקה ומדע מאוניברסיטת תל-אביב. הוא החל את דרכו בעיתונות כעורך במעריב ובהמשך התמנה לכתב הטכנולוגיה בחברת החדשות. הוא הקים וערך את אתר הטכנולוגיה של קשת "נקסטר", הגיש את תוכנית הטלוויזיה "אנשים" ובשנים האחרונות מגיש את תוכנית הטכנולוגיה של קשת "נקסט".

לאחר שפלד החל לנהל את קרן Stardom עבור קשת הוא החל להעביר לקהל עובדי הקבוצה הרצאות על עולם הטכנולוגיה וההייטק, שהלכו וצברו תאוצה בבניין קשת ומשכו עוד ועוד מאזינים. אלא שאז פרצה הקורונה והמפגשים חדלו להתקיים, ופלד קיבל הצעה מגלוברמן לחבור אליו לפודקאסט שבועי שיעסוק באותם נושאים שבהן עסקו ההרצאות.

התוצאה היא הפודקאסט "בזמן שעבדתם", שעוסק בנושאים רחבים כמו עולם העבודה החדש, לאן הטכנולוגיה לוקחת אותנו ואיך החיים של כולנו משתנים בלי הרף, ושהפך לאחד המואזנים בישראל. פלד מביא נתונים מפתיעים וזוויות מקוריות שכמעט אף אחד אחר לא נוגע בהם, וגלוברמן יודע לשאול את השאלות הנכונות ולהסביר בצורה פשוטה ורהוטה נושאים טכנולוגיים מורכבים שנוגעים בחיים של רבים מאיתנו.

 

<< חזרה ל-techlist המלא | למשפיעים הנוספים בתחום >>