באדיבות NVIDIA

זה לא סוד שאנו חיים בעולם דינמי בו הפיתוחים והחידושים הטכנולוגיים צצים כפטריות אחרי הגשם או כמדוזות עם בוא הקיץ. בשנה האחרונה, אחד מהפיתוחים המעניינים והמדוברים ביותר כולל את עולם המטאברס: הדור הבא של עולם האינטרנט והוא עומד להיות אחד מהנושאים אשר יובילו את הכנס של ענקית הטכנולוגיה אנבידיה, השחקנית הגדולה בעולם בתחומי הבינה המלאכותית. 

הפעם, אנבידיה תחשוף את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר (חלקן בפעם הראשונה) בדרך אל עתיד המטאברס והבינה המלאכותית. כנס GTC 2022, שייערך באופן וירטואלי במשך ארבעה ימים, יספק הצצה לעתיד ויעניק כלים פרקטיים למפתחים, חוקרים, מעצבים ורבים אחרים, שיאפשרו להם להיכנס לעומקן של טכנולוגיות העתיד.  

NVIDIA
NVIDIA

אנשי מקצוע בתחומי ה-AI הופכים להיות מבוקשים כמעט בכל תחום וחברה. הכנס המקוון מכוון בעיקרו לקהל מפתחות ומפתחי תוכנה וחומרה יחד עם חוקרות וחוקרים בעולמות הטכנולוגיה בכל רמה, החל מג'וניורים ועד אנשי פיתוח ותיקים. המשתתפים ייהנו במהלך הכנס מלא פחות מ-135 מפגשים מקוונים, שיעסקו בשורה של נושאים בעלי ערך מוסף, החל מהטמעת בינה מלאכותית בסביבת העבודה ומקסום ההשקעה בתשתיות ענן בחברה, פיתוח יישומי מחשוב +++C, Fortan ו-Python, הגדרת מחשבי על עם האצה קוונטית, Data Science כמו גם תובנות ממרכז המחקר של אנבידיה העולמית. 

כמיטב המסורת, במהלך הכנס תחשוף אנבידיה שורה של טכנולוגיות ומוצרים חדשים במסגרת השידור המרכזי שאותו מוביל מנכ"ל ומייסד ענקית הטכנולוגיה ג'נסן הואנג. בנוסף, במסגרת הכנס יתקיים סיעור מוחות אינטראקטיבי עם מומחי טכנולוגיה וחוקרים מסביב לעולם לצד מגוון הרצאות וסדנאות מעשיות אשר עתידות לשפוך אור על תחומים טכנולוגיים מרתקים הנמצאים רק בראשית דרכם.  

הכנס, שייערך בין התאריכים 22-19 בספטמבר, עתיד להאיר בזרקור, בין היתר, על פלטפורמת NVIDIA Omniverse המהפכנית המאפשרת למפתחים, יוצרים, סטארט-אפים, יזמים וארגונים לפתח בעצמם עולם וירטואלי (Metaverse) וכן לחבר בין עולם וירטואלי אחד למשנהו – גם אם אלו פותחו על ידי חברות שונות.

בין הדוברים בכנס ניתן למנות כמה שמות בולטים, ביניהם: מיכאל כגן, סמנכ''ל הטכנולוגיה העולמי באנבידיה, יהושע בנג'יו, מאבות תחום הבינה המלאכותית, מייסד ומדען ראשי בחברת Mila, ין להקאן, סג נשיא ומדען ראשי בחברת Meta, יחד עם לא פחות מ-200 בכירים נוספים בתעשיית ההיי-טק, כולל מחברות ותאגידי ענק בינלאומיים כדוגמת גוגל, אמזון, טיק-טוק ועוד.

להרשמה לכנס GTC 2022. לחצו כאן

NLP, AI ו-Data Science: רכישת כישורים בתחומים שמעצבים את העתיד

אחת מהמטרות המרכזיות בכנס היא לספק למשתתפים הזדמנות לחזק מיומנויות וכישורים טכנולוגיים בעזרת סדנאות מעשיות, לרבות באמצעות מעבדות הכשרה בהן יוכלו לבחון בפועל את הידע שצברו בסיוע מכון הלמידה העמוקה של אנבידיה (NVIDIA DLI).

ov computex xr
ov computex xr

הסדנאות תהיינה זמינות במספר שפות ובשעות מגוונות בהתאם לאזורי הזמן השונים, חלקן ללא עלות, והן יכסו מגוון תחומים, לאנשים בכל שלב – ג'וניורים, יזמים, ובכירים במקצועות טכנולוגיים: מחשוב מואץ, בינה מלאכותית (AI), מדע נתונים (Data Science), עיבוד שפה טבעית (NLP) ועוד.

במקביל, הכנס יציע עשרות מפגשים עם דוברים מהסקטורים הבולטים במשק, ביניהם תעשייה, פיננסים, קמעונאות, רכב ובריאות, אשר ישתפו בתובנות מפורטות ביחס לשימוש בטכנולוגיות בינה מלאכותית למטרות עסקיות, החל מהקמה של מרכזי בינה מלאכותית ייעודיים, דרך פיתוח ובנייה של תאומים דיגיטליים, ועד לפיתוח רכבים אוטונומיים. 

עוד תוצג במהלך הכנס טעימה מהתוכנית הגלובלית NVIDIA Inception של החברה המקבצת תחתיה לא פחות מ-11 אלף סטארט-אפים מכל רחבי העולם, ויותר מ-500 סטארט-אפים ישראליים, הזוכים לסיוע של המומחים הטכנולוגיים והעסקיים מהמובילים בעולם. חברי תוכנית האינספשן ייהנו מבמת ה-GTC להצגת פיתוחים וחידושים פורצי דרך בנושאי בינה מלאכותית עבור הון-סיכון, השפעתה על מהפכה בתחומי הרובוטיקה, חקלאות, מסעדנות ועוד, לצד קיום מפגשים ושיחות עם קרנות הון-סיכון ומובילי תעשיית ההייטק העולמית בנושאים נוספים.

להרשמה לכנס GTC 2022. לחצו כאן