כנס NVIDIA GTC (צילום: יח"צ)
צילום: יח"צ

שנת 2022 הייתה ללא ספק שנת מפנה בעידן הבינה המלאכותית. הדיווחים אודות הביצועים המדהימים של DALL-E2 ו-ChatGPT חצו את גבולות הקהילות הטכנולוגיות אל לב המיינסטרים. הם הבהירו היטב כי בעתיד הלא רחוק בכלל, בינה מלאכותית תבצע מגוון אדיר של מלאכות שונות שכיום נעשות בידי אנשים בשר ודם. בעוד קשה להצביע באופן ברור על ההתפתחויות המדויקות שיביאו איתו העתיד, מה שברור הוא שעתיד האנושות כולה יראה שונה לגמרי עם כניסתנו לעידן הבינה המלאכותית והמטאברס. 

להרשמה לכנס, לחצו כאן 

 העניין הרב בבינה מלאכותית מהווה לכשעצמו מוקד משיכה לכנס NVIDIA GTC הראשון לשנת 2023, שיתקיים ב-20-24 במרץ וייפתח עם השידור המרכזי של מנכ"ל ומייסד אנבידיה, ג'נסן הואנג. השנה, אחד מהדוברים הבולטים בכנס יהיה לא אחר מאשר איליה סוצקבר, המדען הראשי וממייסדי OpenAI - שהביאה לעולם את ChatGPT, שישב לשיחת אחד-על-אחד עם הואנג, בה הם ישתפו בתובנות על ה-AI כיום, ואת חזון הבינה המלאכותית שלהם לעתיד.

הכנס יתקיים אונליין ויועבר בשידור חי לכל רחבי העולם, עם מאות אלפי משתתפים ומיליוני צופים, ובהם מפתחים, מהנדסים, יזמים בכל תחומי הטכנולוגיה, יוצרים ומעצבים, עיתונאים וגם חובבי טכנולוגיה נלהבים. כל מי שחפץ בכך, יכול להירשם בחינם, ולהיחשף לכל התכנים המובאים בכנס.

ב-GTC 2023 יוצגו ההתפתחויות הכי חדשות במגוון תחומים: מ-Generative AI, דרך מחשוב-על, רכבים אוטונומיים, סייבר ורובוטיקה, ועד לעיבוד שפה טבעית ואף מדיה ו-Creative. בכנס יתקיימו מפגשים וכינוסים במגוון רמות, חלקם מתאימים לכל-אחד וחלקם לקהל בדרגות טכניות מתקדמות או לחלופין מתאימים למנהלים. אולם הכוח של הכנס, טמון בדמויות המרתקות המעטרות את רשימת המשתתפים בו.

ג'נסן הואנג (צילום: יח"צ)
ג'נסן הואנג | צילום: יח"צ

 בנוסף להואנג, ישתתפו ב-GTC דמויות מפתח מהבולטות התעשייה: של דמיס הסאביס, מייסד חברת DeepMind הבריטית; סקוט בלסקי, סמנכ"ל המוצר של Adobe; מיכאל כגן, סמנכ"ל הטכנולוגיה העולמי של NVIDIA; פול דבביק, סמנכ"ל המחקר והאלגוריתמיקה בסטודיו של Netflix וכן בכירים במגוון חברות נוספות, בהן  IBM, סובארו, מאסטרקארד, UPS ועוד.

להרשמה, לחצו כאן