POWEREDGE 16G SERVER BY DELL (צילום: Dell Technologies)
צילום: Dell Technologies

Dell Technologies הכריזה על הדור הבא של שרתי PowerEdge שלה עם מעבדי הדור הרביעי של AMD EPYC. עם ביצועי היישומים הגבוהים ביותר שלהן עד כה, המערכות החדשות הללו נועדו לעזור ללקוחות להפעיל בצורה יעילה יותר את עומסי העבודה התובעניים, ממוקדי המחשוב של היום, כגון ניתוח נתונים.

שרתי PowerEdge החדשים, שתוכננו להיות יעילים ומאובטחים, מצוידים בטכנולוגיית ה-Smart Cooling של Dell כדי לסייע בהפחתת פליטת CO2 וארכיטקטורת סייבר מובנית כדי לסייע בחיזוק מאמצי האבטחה של הלקוחות.

"לקוחות דורשים ביצועי מחשוב ללא פשרות המסופקים בצורה הכי קיימא שאפשר. שרתי ה-PowerEdge העדכניים ביותר שלנו בנויים במטרה לענות על הצרכים של עומסי העבודה התובעניים של היום עם יעילות וגמישות", אמר Rajesh Pohani, סגן נשיא לניהול תיקים ומוצרים עבור PowerEdge, HPC ו-Core Compute ב-Dell Technologies. "עם עד ביצועים כפולים מהביצועים של הדור הקודם, בשילוב עם החידושים האחרונים בתחום הכוח והקירור, שרתים אלה נועדו לענות על הדרישות ההולכות וגדלות של הלקוחות שלנו."

אפשרויות נוספות לביצועים ואחסון עבור מרכז הנתונים של העתיד

הדור ה-16 של שרתי PowerEdge של Dell עם מעבדי AMD EPYC מהדור הרביעי מספק התקדמות ביצועים ואחסון תוך שילוב בסביבות לקוחות קיימות. השרתים מתאימים היטב לארגונים עם עומסי עבודה מתקדמים כגון ניתוח נתונים, AI, מחשוב ביצועים גבוהים (HPC) ו-וירטואליזציה.

Dell PowerEdge HS5610 (צילום: Dell Technologies)
Dell PowerEdge HS5610 | צילום: Dell Technologies

זמין בתצורות של שקע אחד ושני שקעים, עם תמיכה ב-50% יותר ליבות מעבד בהשוואה לדור הקודם, המערכות האחרונות מציעות את הביצועים הגבוהים ביותר עד כה עבור שרתי PowerEdge המונעים על ידי AMD. לקוחות יכולים לצפות לעד שיפור של 121% בביצועים, עד 33% יותר ספירת כוננים קדמיים עבור שרתי  2U ועד 60% יותר ספירת כונן קדמי עבור שרתי 1U.

PowerEdge R7625 מציע ביצועי יישומים משופרים ואחסון נתונים. עם ביצועים כפולים של מעבדי AMD EPYC מהדור הרביעי, שרת זה תוכנן להיות עמוד השדרה של מרכז הנתונים. פלטפורמה זו עם 2 שקעים 2U  הוכיחה שהיא מאיצה מסדי נתונים בזיכרון בלמעלה מ-72% מעל כל שאר המכירות וההפצות של SAP עם 2 ו-4 שקעים, והשיגה שיא עולמי חדש.

PowerEdge R7615 הוא שרת בעל שקע אחד, 2U  עם רוחב פס זיכרון מהיר יותר מהדורות הקודמים. צפיפות כוננים משופרת נועדה להשלים מספר עבודות מהר יותר עם טביעת רגל קטנה יותר של מרכז הנתונים. פלטפורמה זו מאיצה עומסי עבודה של בינה מלאכותית עם יכולות הרחבה מואצות מקסימליות, ומשיגה שיא עולמי של בינה מלאכותית.

PowerEdge R6625 הוא שרת בעל שני שקעים, 1U המספק את האיזון האופטימלי בביצועים, גמישות וצפיפות. המערכת מתאימה לעומסי עבודה של HPC או להפעלת מספר מופעי תשתית שולחן עבודה וירטואלי.

PowerEdge R6615 הוא שרת בעל שקע אחד, 1U המציע צפיפות מכונות וירטואליות יותר מאשר בדורות קודמים. העיצוב הדק מציע כוח מחשוב מוגבר בגורם צורה צפוף, ומגביל את הרחבת טביעת הרגל של מרכז הנתונים מבלי לאבד ביצועים.

"AMD ו-Dell Technologies מחויבות לספק מוצרים מובילים המסייעים לארגונים לשפר את הביצועים והיעילות של מרכזי הנתונים שלהם, תוך שהם פועלים לקראת עתיד בר-קיימא יותר", אמר Ram Peddibhotla, סגן נשיא תאגידי, ניהול מוצר AMD EPYC . "עם השקת שרתי PowerEdge של Dell, המופעלים על ידי מעבדי AMD EPYC מהדור הרביעי, אנו ממשיכים לשבור שיאי ביצועים תוך עמידה ביעדים הסביבתיים והתוצאות העסקיות המחמירות ביותר שהלקוחות המשותפים שלנו דורשים."

עבור מרכזי נתונים ברי קיימא, פחות זה יותר

השרתים, שנבנו מתוך מחשבה על קיימות, מציעים התקדמות בטכנולוגיית הקירור החכם של Dell המאפשרות זרימת אוויר רבה יותר במערכות מאשר בדורות קודמים, ושומרות עליהן קרירות תוך ביצועים ברמות הגבוהות ביותר לפרקי זמן ארוכים.

עם צפיפות ליבה גדולה יותר, ארגונים יכולים להחליף שרתים ישנים ופחות יעילים בשרתי PowerEdge מהדור הבא שנועדו להפחית את החום שנוצר, צריכת האנרגיה ואת העומס על משאבים אחרים הנדרשים להפעלת המערכות. במיוחד שרת PowerEdge R7625 מספק עד 55% יעילות גבוהה יותר בביצועי המעבד בהשוואה לדגמים קודמים.

Dell PowerEdge R760 (צילום: Dell Technologies)
Dell PowerEdge R760 | צילום: Dell Technologies

השרתים החדשים מחזקים את המחויבות של Dell לספק חומרים ממוחזרים או מתחדשים ביותר ממחצית מתכולת המוצר של Dell עד שנת 2030. בנוסף, בעת משלוח של מספר שרתים בו-זמנית עם אפשרות ה-multipack של Dell, שרתים אלה מסופקים באופן בר-קיימא יותר, מה שמפחית את מספר הקופסאות והחומרים שנדרש כדי לשלוח את המערכות.

"כמו רבים, אנו עוקבים בקפידה אחר שוק המעבדים ומצפים לראות את שרתי PowerEdge מהדור הבא מאיצים את הפוטנציאל שלנו", אמר ד"ר מתיו סטורי, ראש תחום אחסון ווירטואליזציה באוניברסיטת לנקסטר. "השרתים החדשים עוזרים לתת מענה לצרכים ההולכים וגדלים שלנו לפתרונות חדשניים וחזקים יותר ומעמידים אותנו בקצה המוביל של התעשייה שלנו תוך אספקת סביבת מחקר מתקדמת למשתמשים שלנו."

בניית IT מודרנית, ניתנת להרחבה ומאובטחת יותר

ככל שאיומי אבטחת סייבר מתפתחים, כך גם תכונות האבטחה המובנות בשרתי PowerEdge. מעוגנים בארכיטקטורת הסייבר של Dell, השרתים כוללים תכונות כמו נעילת מערכת, זיהוי "סחיפה" ואימות רב-גורמי. מערכות הדור הבא מאפשרות פעולה מאובטחת יותר עם עמידות אתחול מקצה לקצה, ועוזרות להקים מרכז נתונים עם בטיחות בבסיסו.

עם מעבד אבטחה ייעודי ומשולב במלואו, מעבדי הדור הרביעי של AMD EPYC מסייעים לאפשר טכנולוגיות חדשניות כמו Confidential Computing. בנוסף, גישת ה-"Security by Design" של AMD כוללת תת-מערכת אבטחה משובצת כדי לסייע בהגנה על נתונים ולהרחיב את מערך תכונות האבטחה של AMD Infinity Guard, תוך הוספת שכבות לאבטחה פיזית וווירטואלית כאחד.

יחד עם Dell iDRAC, שרתים אלה מתעדים פרטים של חומרת השרת והקושחה בזמן הייצור. באמצעות אבטחת שרשרת האספקה המאובטחת של Dell (SCV), ארגונים יכולים לאמת ששרת PowerEdge הגיע כפי שהוזמן ונבנה מהמפעל.

  "חדשנות מתמשכת בביצועי שרתים היא קריטית כדי להבטיח שלחברות יהיו את הכלים הדרושים להן להתמודד עם עולם יותר ויותר מתמקד בנתונים ובזמן אמת", אמר קובה סטולארסקי, סגן נשיא בפרקטיקה של תשתיות ארגוניות של IDC. "עם תכונות אבטחה מתקדמות שתוכננו ישירות לתוך הפלטפורמה, שרתי PowerEdge החדשים של Dell יכולים לעזור לארגונים לעמוד בקצב התפשטות הנתונים בסביבת איומים הולכת וגדלה. השיפורים בביצועים יכולים לאפשר ללקוחות ליישם בינה מלאכותית, HPC ועומסי עבודה מודרניים אחרים כדי להפיק את מירב הערך מהשקעת הנתונים וה-IT שלהם."

בכנס הקרוב של Dell Technologies ניתן יהיה להתרשם גם מפתרונות אלו ונוספים.

לרישום לכנס Dell Technologies Forum