לוגו tech12 (עיצוב: tech12)
עיצוב: tech12

tech12 הוא אתר חדשות המסקר את תחום ההייטק בישראל ובעולם. האתר הוקם בינואר 2022 והוא חלק מקבוצת קשת. זהו אתר החדשות הראשון בישראל שפונה במובהק לציבור עובדי ההייטק בארץ. האתר מסקר את הרבדים השונים של עולם ההייטק והשלכותיו, החל מהפן הטכנולוגי, דרך סוגיות של שיווק ומכירות, ועד לשאלות של תעסוקה והכשרה. tech12 עוסק גם בנוף ההייטק והסטארט אפים בישראל והן בנקודות ההשקה שלו עם העולם והזירות הגלובליות. התכנים כוללים חדשותיות, פרשנויות, טורי דעה, פודקאסטים וכן את צ'אט הכתבים המתעדכן Tech Bites. 

באתר ניתן לקבל את העדכונים החשובים בתחום ההייטק בארץ ובעולם: סטארטאפים צעירים, חברות ענק וארגונים ותיקים, שוק ההון, קרנות הון סיכון, חידושים טכנולוגיים, וכן שוק העבודה והתמורות החלות בו. בצ'אט הכתבים Tech Bites אפשר להתעדכן בצורה מהירה בכל מה שחשוב וגם לקבל המלצות אישיות מהצוות ולינקים לכל מה שמעניין.

מאחורי tech12 עומד צוות מנוסה של כתבי טכנולוגיה והייטק שמכירים את את התחום לעומקו ומקושרים היטב לחברות, הארגונים, המשקיעים וכלל השחקנים בתעשייה. הם מביאים ל-tech12 את הפרשנויות והסיפורים הכי חשובים באקוסיסטם בארץ ובעולם.

על מנת לדווח על בעיה או אי שביעות רצון בנוגע לתכנים אנא פנו אלינו לכתובת info@tech12.co.il.

במידה ותרצו לשלוח תלונה כתובה, הפרטים הם:

tech12
שידורי קשת
רחוב ראול ולנברג 12, רמת החייל
תל אביב 6971910

שידורי קשת נמצאת בבעלות החברה המרכזית לייצור משקאות קלים בע"מ, מ. ורטהיים אחזקות בע"מ, גל נאור, משפחת למלבאום, אלכס גלעדי, וויליאם נגל.