אילוסטרציה איש ברכבת (צילום: Shutterstock)
איש יושב ברכבת עם ווטרמארק כי אני יזם ואין לי כסף לקנות תמונות | צילום: Shutterstock

אני לא מובטל. אני יזם. אני כבר שנתיים רץ עם הרעיון הזה. נכון, אין הכנסות, נכון עוד אין אפליקציה, אבל זה הולך לשנות את העולם. שמעתי פעם שלרעיון טוב יש אלבייטור פיץ' אבל אני לא יודע מה וזה לא בגלל רמת האנגלית אני יודע יותר אנגלית מכולם פה, אבל איך תסביר למשקיע בפחות מדקה כמה הרעיון הזה גאוני, הוא בכלל יבין מה זה אנומלי דטקשן בקלאוד? מה זה דיפ לרנינג? מה זה הבלוקצ'יין? זה מושגים טכניים זה לא לכל אחד.

אני לא מובטל. אני יזם. וכבר יש מצגת. אז נכון היא עוד לא מושחזת, ועוד לא הצגתי אותה אף פעם אבל ממש שבוע הבא בן דוד שלי אמר שהוא יסדר לי קפה עם זוהר לבקוביץ'. הוא פגש את המזכירה שלו בכנס והיא אמרה לו שהיה מאוד נחמד לפגוש אותו ושהם בוודאות צריכים לשמור על קשר בלינקדאין אז אני בטוח שזו דריסת הרגל שלי פנימה.

אני לא מובטל. אני יזם. נכון שאין מוצר, אבל יש לנו צוות שחבל על הזמן. אתמול פגשתי את יוני. היה איתי בתיכון והלך לתלפיות, בחור סופר מוכשר, השתחרר רב סרן מ-8200 לפני שנה עובד עכשיו בגוגל. אמרתי לו שיבוא להיות ה-CTO. אמר שטוב לפגוש אותי והשתנתי מאז התיכון. אני מרגיש שזה בכיוון הנכון הוא פשוט צריך לסיים איזה תקופה בגוגל.

ממש שבוע הבא בן דוד שלי אמר שהוא יסדר לי קפה עם זוהר לבקוביץ'. הוא פגש את המזכירה שלו בכנס והיא אמרה לו שהיה מאוד נחמד לפגוש אותו ושהם בוודאות צריכים לשמור על קשר בלינקדאין אז אני בטוח שזו דריסת הרגל שלי פנימה

אני לא מובטל. אני יזם. ואני מגייס עובדים. אתמול בקו 56 ישבו לידי שני חבר'ה ודיברו על גיטהאב. הם אמרו שריבייס עדיף על מרג', אז אמרתי להם שהם טועים. פעם עשיתי גיט קלון לטוטריאל של פייתון ואני חושב שהם טועים, אבל התחלנו שיחה והסברתי להם על הרעיון. הסברתי להם על הכל - על המצגת, על ההשקעה שבדרך, ועל ה-CTO שלנו, הרי לא כל יום אתה פוגש תלפיון יוצא 8200 וגוגל. נתתי להם כרטיס ביקור. הם ירדו תחנה אחר כך. מאז לא התקשרו. חבל, הפסידו את הזדמנות חייהם, אבל אני מבין, הרעיון הזה הוא לא לכל אחד.


אני לא מובטל. אני יזם. אני עושה את הפגישות בבית קפה השכונתי שלי, מכירים אותי שם, אני וסיון המלצרית ביחסים טובים, תמיד כשאני מגיע היא כבר יודעת מה הקבוע שלי - אספרסו קצר מפולים חד זניים מקניה. מותק של בחורה, אמרתי לה לבוא להיות עוזרת אישית שלי. נכון כרגע אני לא יכול לשלם אבל הבטחתי לה 5%. היא סירבה. אין לה ראש לעסקים זאתי.

אני לא מובטל. אני יזם. ואתם בטח חושבים שאני עוד אחד כזה קלישאתי שרואה הרצאות של סטיב ג'ובס, שומע פודקאסטים על ניהול וקם ב5:00 בבוקר לרוץ בים. אבל איך אומרים, אני ככה לא שגרתי, אני עוף מוזר טיפה, אני אוהב לראות הרצאות של פיטר ת'יל, אני בכלל מקשיב לאודיובוקס, ואני לא אוהב לרוץ, אני יותר מהאנשים ששוחים, זה ככה לא כולם מתחברים אבל אני פשוט מרגיש כמו אדם חדש אחר כך זה תחושה מופלאה אתם חייבים לנסות. בדיוק שמעתי אודיובוק מהמם, זה ככה טייק ככה מעט אחר על אבא עשיר אבא עני מדבר על מנוע הצמיחה הפנימי שלך ספר מופלא, אם אתם גם רוצים לצמוח אז יש פה הזדמנות חד פעמית להצטרף לחברה שהולך לעשות דיסטרפשן לכל התחום וחבל שלא תצטרפו אליי. אז, נדבר?