שליח של וולט (צילום: shutterstock)
שליח של וולט. אנחנו היום הבאנו בכלל קופסה מהבית. עם דג | צילום: shutterstock

אירועים, אירועים, אירועים - נראה כאילו כל ההייטק יצא מהזום ומסתער על ההזדמנויות להיפגש. תכל'ס, אנחנו ממש בעד. אז הנה כמה שנראים לנו מעניינים:

  • חברת ZipRecruiter עורכת מפגש Data lightning talks המיועד לדאטה סיינטיסטס, דאטה אנג'נירס ולמידת מכונה בחברות הייטק. בארוע ישתתפו דוברים ודוברות מחברות בהן זיפרקרוטר (תיראו מופתעים), מיליו, אמזון ישראל, אפספלייר, טיקל ועוד, שכל אחד מהם ידבר כ-7 דקות בהרצאה שמטרתה לעורר השראה, להעשיר מקצועית ולהעניק תובנות וכלים מעשיים בעבודתם (וכל זה, ב-7 דקות!). האירוע יתקיים ביום ראשון, 21 במאי, שזה ממש אוטוטו. יש רק קאצ׳ אחד שכדאי לכם לדעת לפני: האירוע כולו יתקיים באנגלית. כאילו, לא מספיק שאנחנו על דאטה כל היום? לפרטים והרשמה

  • Leadwith Babies, קבוצת האימהות בהייטק, מארגנת מיטאפ להייטקיסטיות בחופשת לידה. המפגש יתקיים במשרדי אקסוניוס בתל אביב, ויכלול מפגשי ייעוץ 1:1 עם צוות המגייסות של החברה, הרצאה של שירה גולד על איך להשתמש בטכנולוגיה כמרכיב הסודי שלך, הרצאה של הדס שיינפלד על האם ג׳ימייל הוא מוצר מוצלח, והכי חשוב - מינגלינג עם נשים שנמצאות בחופשת הלידה מההייטק. רעיון חמוד מאוד! ישנה גם שמועה שיחולק סוואג שווה באירוע. האירוע יתקיים ב-23 במאי. פרטים נוספים והרשמה כאן

מיטאפ הייטק (צילום: Matthew Osborn, unsplash)
אילוסטרציה של מיטאפ ממש גרוע, לעומת האירועים המעולים שאנחנו ממליצים לכם עליהם | צילום: Matthew Osborn, unsplash
  • שימו מאות מפתחי קוד פתוח באולם אירועים אחד, מה אתם חושבים שהולך לקרות? כי חברת Red Hat מקיימת זו השנה השניה את כנס OpenShift Commons. האירוע יתקיים ביום רביעי, ה-21 ביוני, באולם האירועים East בתל אביב ומטרתו ליצור חיבורים בין מפתחים, מנהלי פרויקטים בקהילות הקוד הפתוח, משתמשים, שותפים ולקוחות. סטיבן היולס, הדובר המרכזי בכנס, המשמש כדירקטור גלובלי בכיר לתחום הנדסת תוכנה ואסטרטגיית AI/ML, ידבר בהרצאתו על הגברת הערך שניתן להפיק מהשימוש בבינה מלאכותית ולמידת מכונה באמצעות MLOps. האירוע מיועד עבור מפתחים ומשתמשים בסביבת Kubernetes, ארגונים אשר עובדים עם פלטפורמת Red Hat OpenShift, מנהלים ומשתמשים בקהילות הקוד הפתוח. והכי חשוב: יהיה כיבוד. למידע נוסף והרשמה.
כנס Red Hat OpenShift Commons לקהילת הקוד הפתוח חו (צילום: נדב כהן יהונתן )
כנס רד האט. אם אתם יודעים מה זה MLOps, הכנס הזה הוא עבורכם | צילום: נדב כהן יהונתן
  •  גם לאנשי פרונט מגיע מיטאפים מגניבים. אבל למה חייבים לשלוח אותם לפתח תקווה מכל המקומות בארץ? אירוע עם השם המצוין The Front of the Front של קבוצת CSS Masters Israel מבטיח להיות המיטאפ הראשון בסידרה שתעסוק בכל מה שמעניין בימינו את אנשי הפרונט. ההרצאה הראשונה תעסוק בעדכון בכל מה שחדש בעולם המופלא של CSS וההרצאה השניה תעסוק בבניה של תוסף כרום משלכם. בהרצאת האורח ישתתף קווין פאוול, מי שאנשי האירוע מכנים CSS GOAT. טייטל יומרני ולא יומרני בו זמנית. המיטאפ יתקיים ב-30 במאי במשרדי Digital Tribune באם המושבות, מיקום שיאתגר עד כמה שאתם באמת רוצים להכיר את איש ה-CSS הגדול בכל הזמנים. פרטים נוספים כאן.
  • יש הרבה אירועים לאנשי e-commerce, אבל הנה כנס אחד שגם נראה יוקרתי וגם יש לו תג מחיר יוקרתי: EcomTLV הוא כנס של אתר Scaleforetail ובנק ההשקעות Fortunet, שמאגד ביום אחד מספר הרצאות ממרצים בינלאומיים בנושאי E-commerce כמו טקטיקות להשקת מוצרים, מרקטינג, ואיך לבנות עסק מצליח באמזון. הרצאה אחת מעניינת במיוחד ורלוונטית לימינו תעסוק ב-Sourcing מחוץ לסין. הכנס יתקיים במלון הילטון תל אביב היפה, שזו כבר סיבה למסיבה. תג המחיר לא נמוך, בין 105 ל-150 דולר, ויש לכם מספיק זמן עד הכנס שיתקיים ב-19 ביוני, אבל לא ברור עד מתי ישארו כרטיסים. פרטים נוספים כאן.

כמו כן, כולנו יודעים בדיוק על מה אתם מדברים היום, וכל היום: העלאת המחירים של וולט. כן, ברור, זה רק 2 שקל למשלוח. המתחרה הגדולה תן ביס הכתה בברזל כל עוד הוא חם, ופרסמה הודעה דומה לזאת של וולט, רק שמודיעה על הנחה של 25 אחוז במגוון מסעדות. נחכה עם בטן מקרקרת להתפתחויות בגזרה.

יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל במייל הקליט minuy@tech12.co.il