• עמית פרבר מונה לסמנכ"ל תפעול בחברת טורבוג'ן. פרבר הוא אל"מ במיל' בחיל הים. בתפקידיו האחרונים באלתא מערכות בתעשייה האווירית, ניהל פיתוח של קו עסקים חדש. במסגרת תפקידו בצה"ל, שימש כמפקד יחידות מבצעיות, ניהל פרויקטים רחבי היקף וכיהן כראש מערך משאבי האנוש של חיל הים. כסמנכ"ל תפעול בטורבוג'ן ינהל פרבר את תחום התפעול והמו"פ. חברת טורבוג'ן עוסקת בפיתוח מיקרו-טורבינה רב-דלקית לייצור עצמי של חשמל והפקת חום בבניינים.

  • הרבה חברות הייטק מנסות למצוא פתרונות לאזן בין הצמצומים לבין הרצון לפנק את העובדים עם טיולים מוגזמים. הפיתרון של חברת Tufin הוא לקחת את העובדים לטיול של יומיים בישראל, בהם מגוון של פעילויות עמוסות אדרנלין כמו ביקור באגם פרדס חנה. כן, מסתבר שפרדס חנה יש אגם. העובדים ישנו במלון סופיה החדש בטבריה, והלכו למסיבה בנהריים שכללה את גולת הכותרת הבלתי מעורערת של הטיול, או כל טיול: הופעה של טיפקס. באמת שאפשר לכפר על כל דבר שעושים בחיים עם הופעה של טיפקס.
טיול חברת Tufin לכנרת (צילום: Tufin)
הטיול של חברת Tufin | צילום: Tufin
  • תהינו מתי נתחיל לקבל תמונות של עובדים מקבלים חבילת גבינות מפנקת לחג השבועות, אבל למרבה הפתעה לא הרבה חברות הלכו על המובן מאליו ושלחו לעובדים שלהם את מה שהם באמת רוצים, שזה הרבה מאוד גבינות. למזלנו Plus500 שברו את הנאחס של החג הזה ושלחו לנו תמונות של חבילת הגבינות שהם נתנו לעובדים שלהם, ועוד מהמעדנייה המפונפנת באשר. לצערנו, לא דיווחו לנו אילו גבינות מסתתרות במארז, ולנו נותר רק לדמיין.
חגיגות שבועות בPlus500 (צילום: plus500)
גבינות באשר שקיבלו עובדי Plus500 | צילום: plus500
  • ניק רוג׳רס מונה לחבר במועצת המנהלים של חברת EVR Motors, המפתחת מנועים חשמליים לכלי רכב. ניסיון של 38 שנים בתפקידים ניהוליים והנדסיים בכירים בחברות מובילות בתעשייה. בשבע השנים האחרונות כיהן כסמנכ"ל הנדסת מוצר וחבר מועצת המנהלים של יגואר לנד רובר (יוקרתי!) ולפני כן כיהן כמהנדס ראשי של קבוצת BMW וכמהנדס הראשי של קבוצת רובר.
ניק רוג'רס מצטרף למועצת המנהלים של הסטארט-אפ EVR M (צילום: EVR Motors)
ניק רוג'רס, חבר חדש במועצת המנהלים של EVR Motors | צילום: EVR Motors
  • הנה שילוב של מילים שלא חשבנו שנכתוב במדור: אירוע קריפטו בנגב. ב-29 במאי יתקיים הפנינג קריפטו חינמי בפארק ההייטק גב-ים בבאר שבע תחת הכותרת "הקריפטו הראשון שלי", ויכלול מגוון הרצאות, סדנאות ופרסים. האירוע החינמי יכלול מגוון הרצאות, סדנאות ופרסים מיוחדים. בין הנושאים שיעלו באירוע- השינויים ברגולציה הישראלית סביב שוק הקריפטו, אימוץ טכנולוגיית הבלוקצ'יין בחברות מסחריות, Web 3.0, מטאוורס וטכנולוגיות מתקדמות כגון AR ו-AI. יהיו גם סדנאות NFT, אפשרות להתייעצות עם אנשי מקצוע בצעדים ראשונים בענף, דוכני מציאות רבודה ואפילו כספומט ביטקוין - בדיוק הדברים שתושבי הנגב צמאים כל כך לקבל. הכניסה חינם בהרשמה מראש. מספר המקומות מוגבל, בדיוק כמו מטבעות קריפטו.

 ----------------

יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il