ההייטק הישראלי חוגג את יום העצמאות האמריקאי: 4 ביולי הגיע ויש גם ישראליות כמו סימילרווב שמצטרפות למסיבה, עם הרבה מאוד דגלים ואוכל מאוד מאוד מטוגן. 

חגיגות 4 ביולי בסימילרווב (צילום: סימילרווב)
האפי פורת'! חגיגות העצמאות האמריקאית בסימילרווב | צילום: סימילרווב

חברת הפינטק morning מגייסת עובדים חדשים: מחפשים עבודה? כי אנחנו מכירים חברות שמחפשות עובדים! חברת morning, שלה מעל 140 אלף לקוחות, מעניקה ארגז כלים דיגיטלי יחד עם תוכן וקהילה תומכים שעוזרים לעצמאיים ולעסקים בהתנהלות השוטפת בניהול העסק. המשרות המבוקשות הן: Financial Data Analyst, Product Manager, Frontend Developer, Full Stack Team Leader. עוד פרטים כאן.

גם בחברת חברת 365scores מגייסים עובדים חדשים למגוון תפקידים: במהלך 2022 צמחה 365scores משמעותית והכפילה את מספר העובדים שלה, והיא מעסיקה כיום מעל ל-100 עובדים ועובדות בישראל וכ-80 ברחבי העולם. הפלטפורמה של החברה מאפשרת לאוהדים לקבל עדכונים בזמן אמת על משחקים וענפי ספורט שמעניינים אותם. את המשרות השונות תוכלו למצוא כאן. 

חברת 365scores  (צילום: עומר הכהן, יחצ)
חברת 365scores מגייסת עובדים | צילום: עומר הכהן, יחצ
 

תחרות מיזם השנה לבני נוער של עמותת יוניסטרים: 90 מיזמים של בני נוער מכ-80 יישובים מכל רחבי הארץ ומכל המגזרים בישראל יתחרו על התואר. בין המיזמים ניתן למצוא שעון חכם מבוסס AI שמזהה רגשות וצרכים של ילדים על הספקטרום האוטיסטי, אפליקציה לבני נוער שמנגישה כלים וחינוך פיננסי, רשת חברתית למיחזור בקבוקים ועוד. מי ישפוט? שורה של בכירים מעולם העסקים וההייטק במשק הישראלי, מנכ"לי משרדי ממשלה, חברי כנסת ונציגי ציבור. האירוע יתקיים ביום רביעי, 12 ביולי, ב-16:30 בהיכל התרבות בתל אביב. 

תחרות "מיזם השנה" לבני נוער של חברת יוניסטרים (צילום: neo מדיה, יחצ)
תחרות "מיזם השנה" לבני נוער של חברת יוניסטרים | צילום: neo מדיה, יחצ

חברת AT&T ישראל משיקה סדרת מיטאפים בנושא עולמות ה-Generative AI: כמה מפגשים אפשר לקיים על AI? כנראה אינסוף. ככה זה כשיש תחום שהולך לשנות את התעשייה מן הקצה אל הקצה. סדרת המפגשים כוללת הרצאות שמשלבות סקירה תיאורטית לצד כלים פרקטיים שניתן ליישם באופן מיידי בתחום הבינה המלאכותית היוצרת. ביום שני, 10 ביולי, יתקיים מיטאפ בנושא Visual AI, שתנחה יעל דוד, מעצבת מותג וחוויית משתמש ב- AT&T Israel. המיטאפ ייערך במשרדי AT&T Israel R&D Center במגדל ToHa, קומה 10, יגאל אלון 114, ב-18:00. פרטים והרשמה כאן.

רוצים שנאמ;לק לכם את חדשות ההייטק ישירות למייל? הירשמו כאן לניוזלטר שלנו >>>

ערן מייסטר מונה למנהל מרכז המכירות בישראל של חברת סינופסיס (Synopsys): מייסטר הצטרף לסינופסיס ישראל בשנת 2003 ובמהלך 20 השנים האחרונות הוביל כאיש מכירות בכיר את אימוץ פתרונות התוכנה של החברה, עבור קרוב ל-100 מרכזי מו"פ גלובליים הפעילים בישראל בתחום השבבים. בתפקידו החדש כמנהל מרכז המכירות של סינופסיס ישראל, מייסטר יהיה אחראי על צוות של 15 מומחי מכירות לשוק הישראלי.

ערן מייסטר. מונה למנהל מרכז המכירות בישראל של חברת (צילום: Synopsys, יחצ)
ערן מייסטר. מונה למנהל מרכז המכירות בישראל של חברת סינופסיס | צילום: Synopsys, יחצ

כנס מהנדסות לנשים ערביות ויהודיות של ארגון צופן: המצב בהייטק הישראלי לא בשמיים, וכל זה יכול להשפיע מאוד על המאמצים הרבים להחלת גיוון בגיוסים בחברות ההייטק. על הרקע הזה יקיים צופן, שפועל לקידום, גיוון, הכלה ושילוב החברה הערבית בהייטק, מפגש שמטרתו לקדם נשים במקצועות הטכנולוגיים ולעודד כניסת נשים לתחום. האירוע יתקיים ביום חמישי הקרוב, 6 ביולי, במלון לאונרדו פלאזה בחיפה, ויכלול הרצאות ושולחנות עגולים אותן יובילו מהנדסות מנוסות מחברות מובילות, בהן מטא, אפל, אינטואיט, BOSTON ו-KLA. פרטים נוספים כאן. 

כנס נשים בארגון צופן (צילום:  ג'מיל מחאמיד, יחצ)
כנס מהנדסות לנשים ערביות ויהודיות של ארגון צופן | צילום: ג'מיל מחאמיד, יחצ

 

 ----------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il