ד"ר שלומית ווגמן רטנר מונתה לתפקיד סמנכ״לית רגולציה וציות גלובלית בראפיד. לפני כן עמדה ווגמן רטנר בראש הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור ושימשה כבכירה בארגון ה-FATF העולמי, ועל הדרך גם שימשה במשך כשנתיים כראש הרשות להגנה על פרטיות במשרד המשפטים. כיום היא מכהנת כעמיתה באוניברסיטת הרווארד. ברוכה הבאה למגזר הפרטי!

90% אחוז מהנשים מדווחות שהוטרדו מינית בלינקדאין. מסתבר שהודעות מקריפות מינית אפשר לקבל גם ברשת הכי משעממת, כי איפה שיש אנשים כנראה יהיו גם בעיות. אבל בלינקדאין? באמת? זה אמור להיות מוב מקורי? עוד נתונים מטרידים תרתי משמע שעלו בסקר שערך אתר Social Media Today: כמעט 31% מהנשים ענו שקיבלו הצעות למפגשים רומנטיים או מיניים בלינקדאין, כ-15% ענו שקיבלו מחמאות או פלרטוטים לא רצויים, וכ-30% נתבקשו לחלוק מידע אישי או אינטימי.

אלדד גבאי מונה לסמנכ״ל בכיר לדאטה ואנליטיקס ב-Vintage Investment Partners. אחרי שמונה שנים שבילה בעולם הסטארט אפים, מצטרף גבאי לקרן וינטג'. לפני הצטרפותו לקרן היה גבאי בחברת ראפיד ארבע שנים, שם בנה וניהל את תחום הדאטה של החברה עוד מהשלבים המוקדמים.

אלדד גבאי מונה לסמנכ״ל בכיר לדאטה ואנליטיקס ב-Vint (צילום: google, יחצ)
אלדד גבאי. מונה לסמנכ״ל בכיר לדאטה ואנליטיקס ב-קרן וינטג' | צילום: google, יחצ

חברת Akamai Technologies מגייסת לעשרות משרות. אקמאי, חברת הפצת התוכן, מחפשת עובדים, והנה אנחנו מפיצים את המידע הזה אליכם. החברה מרחיבה את פעילותה בישראל כחלק מרכישת הסטארט אפ המקומי NeoSec, ולכן מגייסת לעשרות משרות, ביניהן תפקידי פיתוח, ניהול תוכניות ומוצר, מפתחי ג'אווה, דבאופס ופולסטאק בכירים, מנהל פיתוח סייבר, מנהל מוצר בכיר, אנליסט אבטחה ועוד. אם תעבדו שם תוכלו להשוויץ שאתם נותנים שירות גם לדיסני, טיקטוק ונייקי, שזה יופי של ניימדרופינג לסמולטוקים שמסרבים להמריא. לדף המשרות המלא.

חברת Akamai Technologies מגייסת לעשרות משרות (צילום: חברת אקמאי, אביב נווה )
עובדי חברת אקמאי. מגייסת לעשרות משרות | צילום: חברת אקמאי, אביב נווה

אבי לוין מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת RAD. במסגרת תפקידו לוין יצטרף כחבר בצוות ההנהלה הבכיר של החברה ויהיה אחראי על כל פעילותה הפיננסית. ללוין רקורד עשיר בתחום הפיננסים והאסטרטגיה העסקית. הוא התחיל את הקריירה שלו ב-PwC, ולאחר מכן מילא תפקידים במימון תאגידי בניו יורק בברודרידג', באינטרנשיונל סיווייז, ובקרדיט סוויס כבנקאי השקעות. מאוחר יותר שימש לוין כסמנכ"ל כספים בחברות ציבוריות ופרטיות כאחד.

אבי לוין מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת RAD. (צילום: דוד גארב)
אבי לוין. מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת RAD | צילום: דוד גארב

כנס הסיום של תוכנית Makers לפצועי צה"ל. תחרות מייקרז שהתקיימה השבוע היא יוזמה שנועדה לבנות עבור נכי צה"ל פתרונות טכנולוגיים למוגבלויות יומיומיות, שעדיין לא נמצא להן פתרון בשוק. בתחרות השתתפו ידוענית רשת שנפצעה וסובלת מ-CRPS, ופצוע בידו שהשתתף בצוק איתן ורוצה לחזור ולשחק בפליייסטיישן. את היוזמה של עמותת Restart הקימה קבוצה של אנשי עסקים, יזמים, נכי צה"ל ומתנדבים מחברות גדולות כגון צ׳ק פוינט, אלביט, רפאל ובנק הפועלים. מלבדם נכחו באירוע גם תום ליבנה מנכ"ל ורביט ואסף כוחן מסנטרה, ששימשו כשופטים.

כנס הסיום של תוכנית Makers לפצועי צה"ל.  (צילום: יונתן מעוז)
כנס הסיום של תוכנית Makers לפצועי צה"ל | צילום: יונתן מעוז


--------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il