• פינת הגאווה: חודש הגאווה התחיל ואיתו המירוץ של חברות ההייטק להראות עד כמה הן תומכות בקהילה. כספתח, הנה הצעה יוצאת דופן, אפילו יחסית להייטק: מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח מציעה את הקמפוס שלה לצילומי חתונה עבור זוגות גאים. כי מה פחות סטרייטי מלעשות בוק חתונה במשרד של מישהו? מי שיחליט בכל זאת לעשות תמונות חתונה מעל המשרד של רווית מ-HR, מיקרוסופט גם מציעים צלם ואיפור עליהם (רק לצילומים, כן? לא לחתונה). סך הכל זה יהיה שינוי מרענן לראות זוגות גאים מסתובבים בבגדים נוצצים ומפגינים אהבה ברחבי משרדי מיקרוסופט, שהם באמת יפים להפליא. החברה תבחר שלושה זוגות שייזכו בפינוק הזה. לפרטים והרשמה, כאן.

  • אחרי ששבוע שעבר חברת אאוטבריין הודיעה כי היא מפטרת 10% מכוח האדם שלה, כתשעים איש (וגם זה סבב שני תוך שנה), עכשיו החברה הודיעה לעובדים שהיא מחזירה את העובדים למשרד לשלושה ימים בשבוע במקום יומיים. בשיחה שנערכה עם העובדים נאמר כי עלה צורך מהמחלקות השונות להיפגש יותר במשרד. אנחנו רואים פחות ופחות חברות שנשארות במתכונת של יומיים בשבוע מהמשרד, אחרי שגם מטא הודיעה לפני כמה ימים על שינוי מדיניות דומה.

  • עזיבה משמעותית בקרן ההון סיכון לסייבר YL Venturs: ג׳ון ברנן, שותף בכיר בקרן, כתב בלינקדאין כי הוא עוזב. אוקיי, אף אחד לא עוזב בתפקידים האלה, אבל ברנן עושה את הצעד הכי קרוב לזה: הוא עובר לתפקיד ״ייעוץ״. העזיבה תיכנס לתוקפה בספטמבר, וברנן לא פירט בפוסט מה תוכניותיו לעתיד, אבל הדגיש שאת התקופה הקרובה הוא ישקיע ב"לעבוד עם כל מי שצריך בשביל להכין את את הקרקע לרגע האמת". ״אבא שלי היה אומר שלא משנה מה קרה, תמיד תשאיר מקום במצב טוב יותר ממה שמצאת אותו״, הוא כתב בפוסט.

  • ישנו יו״ר חדש ללשכת המסחר ישראל-אמריקה, והוא מגיע הישר מההייטק: אורן שגיא, מנכ״ל סיסקו ישראל, אושר לתפקיד על ידי הדירקטוריון של הלשכה. שגיא מכהן כמנכ״ל סיסקו ישראל החל משנת 2015. לשגיא תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים מאוניברסיטת רייכמן, הוא חבר רשום בלשכת עורכי הדין בישראל שגיא מתגורר ברעננה, והוא נשוי ואב לשלושה.
אורן שגיא מנכ"ל סיסקו ישראל (צילום: יח"צ לשכת מסחר ישראל אמריקה)
שגיא (במרכז) עם שגריר ארה"ב בישראל טום ניידס (משמאל) ומנכ"ל הלשכה עודד רוז | צילום: יח"צ לשכת מסחר ישראל אמריקה
  • קצת מעולמות השיווק: נטאלי ליבסקי מונתה למנהלת אסטרטגיה בסוכנות השיווק הבינלאומית אקסטרה מייל, המתמחה בעולמות הטכנולוגיים ובסייבר. היא קודמה לאחר ששימשה כמנהלת אסטרטגיה במחלקת מיתוג מעסיק של החברה.
נטאלי ליבסקי בכירה חדשה בתחום השיווק בהייטק (צילום: עומר הכהן)
נטאלי ליבסקי, מנהלת האסטרטגיה הטרייה של אקסטרה מייל | צילום: עומר הכהן
  • אייל רמון מונה למנהל הצלחת לקוח (Director of Customer Success) ב-Sela, ספקית של שירותי ענן. רמון שימש ב-7 השנים האחרונות בתפקידי ניהול בכירים במיקרוסופט ישראל, ובתפקידו האחרון, ניהל את פעילות הייעוץ של מיקרוסופט והיה אחראי להטמעת שירותי הענן של מיקרוסופט בשוק המקומי. הוא בעל MBA מאוניברסיטת דרבי ותואר ראשון בהנדסת טקסטיל משנקר.
אייל רמון מונה למנהל הצלחת לקוח ב-Sela (יח''צ: יח"צ)
אייל רמון, מנהל הצלחת לקוח ב-Sela | יח''צ: יח"צ

-------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il