•  שני מינויים מעניינים בחברת הפינטק נאייקס: אורן טפר מונה לסמנכ"ל המסחרי של החברה (Chief Commercial Officer, CCO) ויהיה אחראי על מכירות החברה. טפר כיהן בין היתר כ-EVP Global Sales בחברת אורכית-קוריג׳נט ובתפקידו האחרון כ-SVP Global Sales בחברת חלל תקשורת.

 • במקביל, ירון אהרון מונה לסמנכ"ל התפעול הראשי של החברה (Chief Operation Officer, COO) ויהיה אחראי על ניהול של פעילות התפעול, ההנדסה ומערכות המידע של נאייקס והחברות הפועלות תחתיה. בתפקידו האחרון כיהן ירון בתפקיד סמנכ"ל תפעול ב-Orpak Systems. שני התפקידים חדשים בחברה. בינתיים ראינו לא מעט גיוסים לחברות הייטק בחייו הצעירים של המדור. 


  סקוט קרייג', סמנכ"ל מכירות של אינוביז בצפון אמריקה, מקבל את הפרס

 • קצת חדשות נוצצות: ענקית טכנולוגיות הרכב הישראלית Innoviz, שמפתחת טכנולוגיות LiDAR לכלי רכב אוטונומיים, זכתה בפרס אדיסון לטכנולוגיה בקטגוריית 'Smart Transportation'. פרס אדיסון לחדשנות הוא פרס אמריקאי בינלאומי שמוענק מדי שנה באפריל לחברות, בין היתר גם בקטגוריית "תחבורה חכמה". בדקנו את העניין, ולמרות שהפרס עצמו כולל נורה ענקית, הוא באמת מאוד מרשים ובוודאי יראה יפה במשרד.

 • אוהבים את סטיב ג׳ובס? אמנם קשה לפגוש אותו בימים אלה, אבל אתם יכולים לפגוש את האיש שפגש את סטיב ג׳ובס! קרן ההון סיכון TLV Partners מארחת מפגש של מייסדות ומייסדי סטארט אפים עם ג'יימס וינסנט, מייסד ומנכ"ל של סוכנות FNDR, ממומחי המיתוג המובילים בעולם בתחום ההייטק. ג'יימס עבד במהלך השנים עם כ-140 מהמייסדים האייקוניים ביותר בעולם, ביניהם סטיב ג'ובס ב-Apple, בריאן צ'סקי בשנות הצמיחה של Airbnb, איוון שפיגל, מייסד משותף של סנאפצ'ט, ג'ייסון סיטרון בדיסקורד, ניקולס ג'וליה ב-Sorare, ג'ק קונטה וסם ים בפטריאון והרשימה עוד ארוכה. האירוע יתקיים ב-24 במאי בשעה 9:30 במשרדי TLV Partners בתל אביב. אפשר להירשם כאן.

  James Vincent מייסד ומנכ"ל של סוכנות FNDR (צילום: FNDR, יחצ)
  ג'יימס וינסנט, מייסד ומנכ"ל של סוכנות FNDR. לפגוש את האיש שפגש את סטיב ג'ובס | צילום: FNDR, יחצ


 • מה יותר טוב מלהגיע למשרדים של גוגל? להגיע למשרדים של גוגל ולקבל פיצה. גוגל Cloud מארחים מיטאפ מפתחים כדי לחקור את הכלים החדשים שמציעים בשירותי הענן של גוגל, לפגוש מפתחים, והכי חשוב: בהזמנה מבטיחים גם פיצה וגם בירה. המפגש יתקיים במשרדי גוגל, ב-22 למאי בשעה 18:00. כבר דיברנו על זה  שיש פיצה? כאן תמצאו פרטים והרשמה.

  WixEnter למדור מינויים (צילום: WixEnter, יחצ)
  WixEnter. בסוף תקבלו עבודה ב-Wix | צילום: WixEnter, יחצ


 • מה השאלה ששואלים אתכם הכי הרבה? אנחנו יכולים לנחש: ״איך גם אני יכול להיכנס להייטק״. יש דברים שגם הזמנים הרעים לא משנים. עכשיו חברת וויקס פותחת מחזור חדש של התוכנית שלה להכשרת סטודנטים להייטק, כדי שתוכלו להפנות את השאלות האלה ישירות לשם. Wix Enter היא תוכנית להכשרת סטודנטים למקצועות הפיתוח, שתאפשר לסטודנטים ישראלים להנדסת מחשבים ותוכנה להשתלב בתעשיית ההייטק ולקבל הכשרה מקצועית ממומחי הפיתוח של החברה, כדי שתוך מספר שנים כבר יוכלו להצטרף כמפתחים ל-Wix. עכשיו בואו נדבר על מה שבאמת מעניין אתכם: איך מתקבלים. הסטודנטים יעברו מסלול מיון מואץ שיבדוק את כישוריהם, ללא תלות בגיליון הציונים שלהם. ההשתתפות היא ללא עלות, והסטודנטים יקבלו שכר כבר מהיום הראשון לתוכנית. המיונים למחזור השני של התוכנית צפויים להתחיל בקרוב. שהסיכויים יהיו לטובתכם. רישום לתוכנית ייפתח ב-16 במאי. 

 ----------------

יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il