• סוף סוף מגיע לישראל כוכב על בשיא הצלחתו ולא בשלהי הקריירה שלו (וסליחה מגאנז אנד רוזס שמופיעים הערב) וכמובן שכל הטק מתייצב להריע. סם אלטמן, מנכ"ל OpenAI, נמצא בביקור בזק בישראל ובאירוע הפתוח היחיד בהשתתפותו באוניברסיטת תל אביב התכנסו כל בכירי התעשייה ואחותם. הנה רשימה חלקית ולא מסודרת לפי שום סדר שיסבך אותנו של מי שנצפה שם: גיל שוויד, עדי סופר-תאני, ישי גרין, ענבל אורפז, חמי פרס, יוסי מטיאס, נמרוד קוזלובסקי, עומר כילף, יובל טל, צחי וייספלד, רועי אדלר, פרופ' רוני גמזו, פרופ' רן בליצר, פרופ' יצחק בן ישראל, ופרופ' גבי ברבש. גם מיכל ברוורמן-בלומנשטיק, שלפני רגע הייתה בפגישה הרבה יותר אינטימית עם אלטמן, הגיעה. טוב, גם היא לא רצתה להפסיד את המסיבה הכי טובה בעיר (כאן אפשר לעקוב אחרי מה באמת נאמר שם, אם זה משום מה חשוב לכם).

 • ידעתם שישנה תחרות מיחזור בין חברות הייטק? כי למה לא להתחרות על עוד משהו? היום הוא יום איכות הסביבה הבינלאומי ולכבוד האירוע התקיימה אליפות המחזור הראשונה עבור חברות בישראל של סיבוס-סודקסו בשיתוף תאגיד המחזור תמיר. המנצחת היא חברת Tomorrow.io. 
  52 עובדי חברת Tomorrow.io הפרידו באמצעות הפח הכתום 250 ק"ג של פסולת אריזות – 4.8 ק"ג בממוצע לעובד. חברת Ratio Energies הגיעה אל המקום השני באליפות המחזור, ואילו חברת Iguazio סיימה שלישית. ובהצלת כדור הארץ ננוחם.

  Tomorrow.io זכתה באליפות המחזור (צילום: דדי בר דוד, יחצ)
  הזוכים הגדולים באליפות המיחזור, Tomorrow.io | צילום: דדי בר דוד, יחצ


 • פינת הגאווה: אינטל ישראל מציינת את חודש הגאווה בסדרת אירועים חגיגיים לעובדי ועובדות החברה. באחד האירועים תתקיים ארוחת צהרים חגיגית וצבעונית בהשתתפות חברות וחברי הקהילה וההנהלה הבכירה. אינטל תקיים פאנל גאה של חברים וחברות מאינטל שישתפו בסיפור הגאווה שלהם ובנוסף, תתקיים הרצאה אורחת 'הדרך של שירה', הרצאתו של אורי בנקי, אביה של שירה ז"ל, שנרצחה במצעד הגאווה בירושלים.

  אינטל מציינת את חודש הגאווה (צילום: דוברות אינטל)
  אינטל מציינת את חודש הגאווה | צילום: דוברות אינטל

מינוי משולש: חברת Optimove הכריזה על מינוי של שלושה סמנכ"לים בכירים בחברה. שי פרנק מונה לסמנכ"ל מוצר בכיר ומנהל Optimove בארה"ב (SVP Product & GM US), משה דמרי מונה לסמנכ"ל בכיר למכירות באירופה, המזרח התיכון ואסיה ומנהל אופטימוב בבריטניה (SVP Revenue & GM UK); ורייצ'ל שחורי מונתה לסמנכ"לית בכירה לפיתוח (SVP Engineering).

 

מימין: שי פרנק, רייצ'ל שחורי ומשה דמרי. צילום: יחצ 

 • ברייקינג: יש אירועים השבוע שהם לא הביקור של סם אלטמן. ממש מחר, 6 ביוני, יתקיים כנס קהילת הגיוס והסורסינג לישראל. מדובר בכנס השנתי של קבוצת הפייסבוק המצליחה, שמארגנת חברת HRD. השנה נרשמו לכנס מעל 550 משתתפים, שזה מרשים בשביל שנה של צימצומים בתחום. עוד פרטים כאן.

 • אירועי הייטק תמיד דומים אחד לשני בכותרת: איך ליצור growth, איך ללמוד מטעויות, אתם מכירים את התבנית. לכן שמחנו לקבל הודעה על אירוע סטארט אפ שעוסק בנושא מקורי: מה זו חוצפה. באירוע יתקיים ראיון עם ענבל אריאלי, יזמית, מייסדת שותפה ומנכ"לית Synthesis ומחברת הספר "חוצפה: ילדות ישראלית ויזמות גלובלית״. האירוע קורה כחלק מהמפגשים החודשיים של Startup Grind. נושא מגניב, אבל מקווים שזה לא חוצפה מצידנו לשאול מה לגבי משהו לאכול לפני או אחרי הראיון. האירוע יערך ביום רביעי, 14 ביוני בשעה 18:00, במתחם התחנה במשרדי חברת K-verse. להרשמה ופרטים.

 -------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il