יאנג סון בכיר עלי באבא במפגש בישראל  (צילום: ירדן בייקר)
יאנג סון מעליבאבא עם רון שפרינצק מנכ"ל Sela ושמוליק בראשי מקרן פורטיסימו | צילום: ירדן בייקר
  • לא כל יום יש הזדמנות לפגוש בכיר מעליבאבא העולמית, אבל זה בדיוק מה שקרה בשבוע שעבר, כשמנהלים בכירים בענף ההיי-טק התקבצו בריברסייד בתל אביב, כדי לפגוש פנים אל פנים את יאנג סון, המשמש כמנכ"ל עליבאבא קלאוד, שירות הענן של עליבאבא, באזור בריטניה, המדיניות הנורדיות והבלטיות, ישראל, קפריסין ועוד. הוא הגיע לארץ כאורח של Sela הישראלית, שנבחרה לאחרונה כנציגה והספקית היחידה של ענן עליבאבא בישראל. לאור העובדה שריברסייד הוא מקום פופולרי לחתונות ובר מצוות על גדות הירקון, אנחנו מקווים שסון לא הרגיש טיפה נבוך כשצוות המקום בירך אותו על העליה לתורה.
גלאסבוקס Glassbox מינתה את צ'אד נוס למנהל מסחרי (צילום: chad noss)
צ'אד נוס, המנהל המסחרי החדש של גלאסבוקס | צילום: chad noss
  • צ׳אד נוס מונה לתפקיד המנהל המסחרי של חברת התוכנה Glassbox. נוס יוביל את התחומים מניבי ההכנסות של החברה לרבות אסטרטגיית השוק, גיוס לקוחות חדשים והצלחת לקוחות. לנוס ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתעשיית הטכנולוגיה בתחומי המכירות, המוצר והצלחת לקוחות. ב-3 השנים האחרונות הוא כיהן כסגן נשיא בכיר של חברת PandaDocֿ וכן הוא יזם שהקים 3 חברות והוביל אותן לאקזיטים.

  • אם משעמם לכם מהכוכב שלנו, הנה הזדמנות לצאת לחלל. בשבוע הבא יפתח בתל אביב כנס הספייסטק סאמיט בו יוצגו לראשונה טכנולוגיות חלל מהמתקדמות בעולם. באירוע ישתתפו חוקרי חלל מאוניברסיטת בר-אילן, נציגי חברות וגופים מובילים מישראל ומחו"ל, אנשי משרד המדע, מיקרוסופט,AWS , אלביט, תעשייה אווירית ,NVIDIA, TYPE5 V ודלוייט. את האירוע ינחה מיודענו דרור גלוברמן. בקיצור, כנס עם אבק כוכבים. לפרטים והרשמה כאן.
Remitly ישראל מגייסת עשרות עובדים ועוברת למשרדים ח (צילום: מיכה לובוטון)
המשרדים החדשים של רמיטלי בתל אביב | צילום: מיכה לובוטון
  • חברת הפינטק Remitly ישראל (לשעבר Rewire) שפיתחה פלטפורמה בינלאומית לשירותים פיננסיים עבור מהגרי עבודה, עוברת בימים אלה התרחבות ובעקבות כך שוכרת משרדים חדשים בתל אביב. החברה חתמה על הסכם שכירות למשרדים חדשים בתל אביב לתקופה של 4 וחצי שנים בעלות של מיליוני דולרים. משרדי החברה החדשים ממוקמים באזור יגאל אלון, תל אביב, קרוב למשרדי גוגל. שטח המשרדים עומד על כ-2,200 מ"ר הכוללים חדרי ישיבות, חדר משחקים, וחצר ענקית אשר מתפרסים על קומה אחת גדולה מאוד, שזה יתרון לכל מי שעבד במשרדי הייטק גדולים ונאלץ להבין באיזו קומה הפגישה הבאה שלו. בנוסף, עובדות ועובדי החברה ייהנו מהטבות ייחודיות של Remitly העולמית כגון חופשת לידה מוארכת לבן או בת הזוג (מתי זו כבר תהיה הנורמה?), גמישות בימי חופשה בנוסף לסופי שבוע מוארכים פעם בכמה זמן על חשבון החברה, ביטוח בריאות פרטי, מסלולי פיתוח אישיים ומקצועיים לעובדות ועובדים, ועוד.

  • והנה משהו שיעשה לכם טוב בלב: עמותת חלאסרטן משיקה בפעם השניה את התוכנית שלה ״חלאסטק״ המעניקה למחלימים ומחלימות מסרטן כלים להשתלב חזרה בשוק העבודה ובעולם ההייטק. בסקר שערכה עמותת "חלאסרטן" נמצא כי 70% מהמחלימים חווים תחושות דיכאון דווקא בתקופה שאחרי המחלה - אז, הם זוכים לתמיכה מועטה מהסביבה ומתמודדים עם הציפייה "לחזור לעניינים". העמותה מבקשת לתת מענה לקשיים שחווים המחלימים ומטרת התוכנית היא לחשוף מחלימים ומחלימות לעולם ההייטק, להעניק להם כלים דיגיטליים, להרחיב את ההבנה שלהם בעולמות התוכן והשיווק הדיגיטלי, לסגל לעצמם יכולות נטוורקינג ועוד. בין החברות שלקחו חלק ביוזמה: Meta, מיקרוסופט, לייטריקס וגוגל.

 ----------------

יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il