• טיולים רציניים בחברות ה-Travel Tech: רון הופמן, סמנכ"ל מוצר של חברת התיירות Agoda, עובר לקבוצת Travelier וישמש סמנכ"ל המוצר של הקבוצה (CPO) ומנכ"ל חברת הבת 12GO. במקביל, רועי גולדינג מונה לסמנכ"ל הכספים (CFO) של קבוצת Travelier. גולדינג כיהן כסמנכ"ל כספים ב-Zerto, Gloat ו-Telmap. נסיעה נעימה לכולם!

  רועי גולדינג (צילום: Travelier)
  רועי גולדינג. מונה לסמנכ"ל הכספים של קבוצת Travelier | צילום: Travelier


 • כל פרח הייטק יודע שאם יש מישהו שיודע לארגן כנסים, אלה מיקרוסופט. All Founders הוא כנס שיתרחש ב-25 ביוני בתל אביב, והוא כולל הרצאות וסדנאות לפאונדרים מכל הסוגים. תוכלו לבחור בין מסלול הפאונדרים העסקיים לבין הפאונדרים הטכניים, ותהיה הרצאה מרכזית שינחו בכירים במיקרוסופט ישראל. והכי חשוב, יש גם שעה שמוקדשת לארוחת ערב ונטוורקינג, וגם בר פתוח בסיום האירוע. לא יכולנו לבקש יותר מזה. עוד פרטים והרשמה כאן. 

  ניר דוד YOOM מדור מינויים (צילום: YOOM, יחצ)
  ניר דוד. מונה ל-Head of Gaming בחברת Yoom | צילום: YOOM, יחצ


 • ניר דוד מונה לתפקיד עם השם הכי מגניב בתעשייה, Head of Gaming, בחברת Yoom. דוד בעל ניסיון של 20 שנה בתחום הגיימינג, וכיהן בשורה של תפקידים בענף, כשהאחרון שבהם היה מנהל השותפויות האסטרטגיות בחברת הגיימינג פלייטיקה. כ-head of gaming הוא יהיה אחראי על החדרת הטכנולוגיה של החברה אל תוך אולפני המשחקים AA ו-AAA, כך שלמרות השם הנוצץ, נראה שהתפקיד לא כולל משחקי וידאו כל היום.

 • דירקטוריון SatixFy Communications הישראלית החליט למנות את ניר ברקן לתפקיד המנכ"ל בפועל של החברה החל ב-1 ביוני (מחר), במקום המנכ"ל הנוכחי, עידו גור, שעוזב את החברה. סטיקספיי, שמפתחת שבבים לתקשורת לוויינית, נסחרת בבורסת המשנה של ניו יורק NYSE American לפי שווי שוק של 35 מיליון דולר, לאחר שמנייתה צנחה ב-94% מתחילת השנה. 
  פסל סוס הסייבר, אוניברסיטת תל אביב (צילום: חן מיקא)
  סוס הסייבר הטרויאני שהפך לסמלו של שבוע הסייבר | צילום: חן מיקא

   

 • ישנה בדיחה ישנה על כך שאנשים שעוסקים בסייבר אוהבים להגיד שהם עוסקים בסייבר, ואנשים שלא עוסקים בסייבר אוהבים להגיד שהם עוסקים בסייבר. את כל אלה כנראה תוכלו לפגוש בשבוע הסייבר הישראלי, שיתקיים מ-26 ועד 29 ביוני באוניברסיטת תל אביב. בין הדוברים בכנס תוכלו למצוא בכירים ישראלים ואמריקאים, מראש השב"כ ועד ראשת משרד הסייבר של הבית הלבן. לכנס צפויים להגיע כעשרת אלפים משתתפים. לעוד פרטים והרשמה, כאן.

 • חברת ReaGenics מינתה את ג'וני קליין לתפקיד ה-COO החדש של החברה. לפני כן, קליין שימש כסגן נשיא לענייני אופרציה ומשאבי אנוש. בין תפקידיו הקודמים של קליין הוא שימש כ-CEO של יוניצף בישראל. החברה מפתחת טכנולוגיות לתמיכה בגדילה של תאים חיים בצמחים ללא תלות בטבע.