שינויים בהנהלת סולאראדג׳. חברת טכנולוגיית האנרגיה החכמה מדווחת כי בתחילת החודש סיים יואב גלין, הנמנה עם מייסדי החברה, את תפקידו כסגן נשיא מחקר ופיתוח. ב-15 ביולי ימונה גלין לתפקיד של יועץ טכנולוגי בכיר למנכ״ל החברה, ויתמקד בהדרכת מהנדסים חדשים ופיתוח טכנולוגיות עתידיות. במקומו של גלין, מינתה החברה את לירון הר-שי לתפקיד סגן נשיא מו״פ. הר-שי עובד בסולארדג׳ מאז 2009, ובתפקידו האחרון שימש סגן נשיא מו״פ של חטיבת הסולאר.

למי היה את הפיצ' הכי טוב? יכול להיות לכם רעיון מדהים לסטארט אפ (יש מישהו בתעשייה הזאת שאין לו רעיון מדהים לסטארט אפ?), אבל כמה רעיון טוב שווה אם לא יודעים לארוז אותו באריזה משכנעת ונוצצת? לא הרבה כנראה. בדיוק בשביל זה יש את תחרות הפיצ'ים של תוכנית BoostUp! 2023, מטעם EIT Manufacturing. בתחרות ניצחו שישה סטארט אפים, ביניהם SIGA שפיתח יכולות לזיהוי מיידי והתראה מפני התקפות סייבר ו-EZMEMS שפיתח מערכת חיישנים שמשולבת במלואה על שבב מפלסטיק. חוץ מכבוד קיבלו המנצחים גם פרס כספי בשווי של עד 2,500 יורו לטובת התנעה וחדירה לשוק האירופי, וגם הזמנה להשתתף ב-Road show שיימשך 3 ימים באיטליה. מזל טוב!

תחרות הפיצ'ים של BoostUp! 2023 (צילום: שני צדיקריו , יחצ)
תחרות הפיצ'ים של BoostUp! 2023. שישה סטארט אפים ייסעו לאיטליה | צילום: שני צדיקריו , יחצ

רוצים שנאמ;לק לכם את חדשות ההייטק ישירות למייל? הירשמו כאן לניוזלטר שלנו >>>

מרכז חדשנות טרי הושק בכפר קאסם. רשות החדשנות ומייסדי פארק ההייטק בבאר שבע חוברים יחד כדי להשיק בכפר קאסם את מיזם Ibtikar BaseCamp, מרכז חדשנות שמטרתו להגדיל את שיעור המעורבות של האוכלוסייה הערבית בענף ההייטק והיזמות בישראל דווקא דרך התרבות והמסורת הערבית. המיזם יתמקד הן בהקמת תוכניות לליווי יזמים, אנשי רפואה ובני נוער לפיתוח והקמת סטארטאפים והן בהכשרת כוח אדם לעבודה במקצועות ההייטק השונים, גם ללא רקע קודם. נכחו באירוע דרור בין מנכ"ל רשות החדשנות, עדאל באדר ראש עיריית כפר קאסם, עוזי צוובנר יו"ר Innovation BaseCamp, מייסם ג'לג'ולי, מנכ"לית ארגון צופן ועוד. 

מיזם חדשנות ויזמות של חברת Innovation BaseCamp (צילום: עודאי כתאנה)
מחזירים את היזמות לחברה הערבית. ההכרזה על מיזם Innovation BaseCamp שיוקם בכפר קאסם | צילום: עודאי כתאנה

דורון אשטיין מונה למנהל כספים ראשי בחברת קינדריל ישראל. במסגרת תפקידו ינהל אשטיין את הפעילות הפיננסית של החברה בשוק הישראלי. אשטיין, רואה חשבון עם התמחות במנהל עסקים, שימש בתפקידו האחרון כמנהל הכספים של חטיבת אסיה פסיפיק באמדוקס, וכן כמנהל בכיר ב-PWC עם התמחות בביקורת דוחות כספיים, מיסים ומיזוגים ורכישות.

דורון אשטיין (צילום: יח"צ)
דורון אשטיין. מונה למנהל כספים ראשי בחברת קינדריל ישראל | צילום: יח"צ

מיה לנגה מונתה לדירקטורית HR בחברת Optimove. לנגה תוביל את התרחבות החברה וניהול כוח האדם במשרדים בבריטניה. לפני כן היתה לנגה מנהלת המשרד בלונדון ולאורך השנים הרחיבה את פעילותה בתחום משאבי אנוש וגיוס עובדים. בשנה וחצי האחרונות רכשה אופטימוב את החברות הבריטיות Graphyte ו-Kumulos ועובדיהן שולבו במערך כוח האדם של החברה, שמונה כיום 72 עובדים בבריטניה.

מיה לנגה (צילום: Optimove)
מיה לנגה. מונתה לדירקטורית HR בחברת אופטימוב | צילום: Optimove

--------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il