מייסדי D-ID: סלע בלונדהיים, גיל פרי, אלירן קוטה (צילום: יורם רשף)
מייסדי D-ID (מימין: סלע בלונדהיים, גיל פרי ואלירן קוטה). בואו לעבוד איתם | צילום: יורם רשף

ג'וב אלרט: חברת D-ID מגייסת מלא עובדים. חברת D-ID המפתחת כלים בתחום ה-AI הגנרטיבי ויצירת תוכן פועלת בימים אלו לגייס עובדים נוספים. בחברה סיפרו לנו שיש 13 משרות פתוחות באתר ובלינקדאין של החברה, אך למעשה מדובר במהלך גיוס של 30 עובדים השנה. בין המשרות שפתוחות עכשיו יש משרות במכירות, מרקטינג ופיתוח. בחברה אפילו מחפשים איש פרודקט מנוסה. עוד הזדמנות להיכנס לתחום ה-AI. פרטים נוספים על המשרות תמצאו כאן.

 

הממשק של D-ID (צילום: D-ID)
הממשק של D-ID | צילום: D-ID

חברות הספורט-טק (ומכבי חיפה!) נפגשו בכנס "ספורט אנליטיקס". עולם הספורט מתקיים על דאטה כבר לא מעט זמן והתובנות שאפשר להפיק בזכותו הן תמיד מרהיבות (לפחות בעיני מי שחובב ספורט). בכנס המקצועי שנערך בשבוע שעבר במשרדי AWS ישראל, השתתפו מספר חברות וארגונים מהגדולים במדינת ישראל דוגמת חברת הספורט-טק WSC Sports, חברת Pixellot, חברת 365scores וגם מועדון הכדורגל מכבי חיפה. במסגרת המפגש, דנו החברות והציגו את השימוש בדאטה בעולמות הספורט, חדשנות ספורט ולאן העולם הספורטיבי והטכנולוגי הולך בשנים הקרובות.

רוצים שנאמ;לק לכם את חדשות ההייטק ישירות למייל? הירשמו כאן לניוזלטר שלנו >>>

טליה בנימיני מונתה לסמנכ"לית השיווק (CMO) של eTeacher. חברת האדטק הישראלית, המפעילה 5 בתי ספר גלובליים בארה"ב ואירופה, ממשיכה להתרענן. במסגרת תפקידה תוביל בנימיני את אגפי השיווק, המכירות והתמיכה בחברה, הפעילה בעשרות שווקים ומעסיקה קרוב לאלף עובדים. בתפקידיה האחרונים, בנימיני ניהלה את יחידת הקזינו ב 888 ואת יחידת השיווק לצרכן פרטי ב-LivePerson.

טליה בנימיני (צילום: דיוויד גארב)
טליה בנימיני, סמנכ"לית השיווק החדשה של eTeacher | צילום: דיוויד גארב

יש זוכים באליפות "הייטקיד", תחרות יזמות לילדים. אף פעם לא מוקדם מדי להתחיל, מתברר - כ-220 ילדים וילדות בכיתות ג'-ד' מהחברה היהודית ומהחברה הערבית בפריפריה, השתתפו במהלך השנה בתוכנית של עמותת "מחשבה טובה" לפיתוח מיומנויות טכנולוגיות ויכולת למידה עצמאית דרך טכנולוגיה . התוכנית הסתיימה באליפות שבה הם הציגו מיזמים חברתיים-טכנולוגיים בתחרות ארצית. בין היוזמות (מי מהן ישימה יותר ומי פחות): אפליקציה שניתן לדווח בה על כלב משוטט לטובת אימוץ; אפליקציה שתתרגם תפריט בכל העולם; ואפליקציה שתסרוק את מידות הגוף ותתאים מידה לפי מדינה. הזוכים היו קבוצת ילדים מקרית ים, שחשבו על אפליקציה המקדמת העצמה נשית. הם יגיעו רחוק, אלה.

המיזמים של ילדי הייטקיד 2023 למען עולם טוב יותר (צילום: עמרי סגן)
הזוכים בתחרות הייטקידס | צילום: עמרי סגן

גם בני הנוער מפגינים מחשבה יזמית בתחרות של תוכנית "אקוטק". בתוכנית המקבילה של עמותת "מחשבה טובה" המוקדשת לנערים מהפריפריה, זו הגיאוגרפית וזו החברתית, היו רעיונות לא פחות טובים על אף גילם המתקדם של המשתתפים (בהשוואה לילדים בכיתה ג' לפחות). מתוך 22 מיזמים חברתיים טכנולוגיים של כ-9 קבוצות של בני נוער מכל הארץ, זכתה השנה קבוצת נערות חרדיות מירושלים, שפיתחו את המיזם Buscare - אפליקציה המתריעה בפני נהגי אוטובוס על נוכחותם של בעלי מוגבלויות ונכים בתחנה הקרובה כדי לעצור ולהגיש להם סיוע. הפרס: סיור לימודי בלונדון.

אקוטק (צילום: עמרי מגן)
הנערות הזוכות בתחרות "אקוטק" | צילום: עמרי מגן

 ----------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il