קייטנה למבוגרים של חברת vcita. אומרים שהנעורים מתבזבזים על הנערים. יתכן שגם קייטנות זו פעילות שמתבזבזת על ילדים והגיע הזמן לייבא את הקונספט הזה לעולם המבוגרים העייף? לכבוד הקיץ החליטה חברת ויסיטה בשיתוף עם ארגון OneDay להעניק לעובדי החברה את קייטנת 4 המסלולים: פעילות חוף לאלה שמשום מה ממש אוהבים חול, בישול בחווה חקלאית, משחק לייב ופעילות רייזרים. אבל אין מה לדאוג, הם לא צריכים לעשות את כל המסלולים אלא רק אחד מהם. על הדרך העובדים גם יעשו קצת עבודות נקיון בחוף, יארזו חבילות מזון ויתרועעו עם קשישים - ויוכלו לסמן וי על פעילות התנדבותית. אנחנו מחזיקים אצבעות שמישהו יחלק לעובדים האלה ארטיק בסוף כל זה.

הקייטנה של עובדי חברת vcita (צילום: Vcita)
הקייטנה של עובדי חברת vcita. פעילות התנדבותית - צ'ק | צילום: Vcita

חברת קלאודזון משחקת בכלי טיס. חברת קלאודזון החליטה לקחת מילולית את המושגים "אזור נחיתה" ו"סביבת ענן", והרימה אירוע תעופה-בכאילו ב"טייסת" בסינמה סיטי, מתחם שבנוי כהעתק מדויק של טייסת קרב בחיל האוויר. המשתתפים יכלו להעמיד פנים שהם טייסים במטוס סימולטור F-16 חדיש, כולל תמרון בין תרחישים אוויריים מאתגרים, וככה ליהנות מהאשליה שהם גיבורים של סרט אקשן רגע לפני שהם חוזרים למחשב שבמשרד. האירוע עסק בפלטפורמת אזור הנחיתה (Landing Zone) שפיתחה קלאודזון בענן AWS, שמאפשרת תשתית טכנולוגית לצמיחת הארגון בקצב מהיר. באירוע לקחו חלק מעל ל-30 משתתפים מחברות וארגונים מובילים במשק, בהם בנק הפועלים, כללית, ואפילו חברת טבע נאות. 

CloudZone חברת הענן של מטריקס, קיימה אירוע בטייסת (צילום: יח"צ)
קלאודזון, חברת הענן של מטריקס. קיימה יחד עם AWS אירוע ב"טייסת" בסינמה סיטי | צילום: יח"צ

רוצים שנאמ;לק לכם את חדשות ההייטק ישירות למייל? הירשמו כאן לניוזלטר שלנו >>>

הזוכים בני ה-16 בתחרות "מיזם השנה 2023" של עמותת יוניסטרים. לפני שבוע וחצי דיווחנו על תחרות מיזם השנה של בני הנוער, וכעת יש מנצחים! קבוצת חניכים בני 16 מבאר שבע הביסו 90 סטארט אפים מתחרים בזכות מערכת חכמה מבוססת מצלמות וחיישנים לכסא גלגלים, שמאפשרת להתנייד בדרכים בבטחה ולזהות מכשולים שמועברים לסמארטפון. למקום השני הגיעה קבוצה מטירת הכרמל שפיתחה תחליף מלח מצמח הסליקורניה. הזוכים יקבלו פרס כספי. עכשיו שחררו את הנערים הללו לחופש הגדול שלהם, זוהי זכות יסוד בסיסית.

המוביליי הראשון לכיסאות גלגלים (צילום: ליאור חורש)
תחרות "מיזם השנה 2023" של עמותת יוניסטרים | צילום: ליאור חורש

עופר שעיו מונה למנכ״ל Intel Ignite לונדון. שעיו יוביל את תוכנית ההאצה של אינטל לסטארט אפים בעולמות הדיפ-טק עבור סטארט אפים בריטיים, שתיפתח בספטמבר 2023 בלונדון. שעיו הוא יזם ובעל ניסיון בליווי וקידום סטארט אפים. לפני כן היה מייסד משותף ומנכ"ל של טיוינצ'י, ולאחר המכירה לקלטורה שימש בתפקיד סמנכ"ל החברה והוביל את הפעילות העסקית של קלטורה באירופה. בהמשך היה שעיו גם חלק ממייסדי תוכנית ההאצה של אמזון AWS לסטארטאפים בשלבים מוקדמים.

עופר שעיו (צילום: עומר הכהן)
עופר שעיו. מונה למנכ״ל Intel Ignite לונדון | צילום: עומר הכהן

הכשרת נשים בתעשיית האנרגיה הירוקה של אורמת טכנולוגיות. השבוע נערך בקמפוס של מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח בהרצליה מפגש השקה לתוכנית שמטרתה לשלב נשים בתחום האנרגיה המתחדשת, בשיתוף סופרסונס ודוראל. יוזמה מבורכת, בהצלחה.

אורמת טכנולוגיות ערכה תכנית הכשרה לנשים בתעשיית הא (צילום: יח"צ, באדיבות אורמת)
תכנית הכשרה לנשים בתעשיית האנרגיה המתחדשת של אורמת טכנולוגיות | צילום: יח"צ, באדיבות אורמת

--------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il