חברת Fiverr מגייסת עובדים ל-30 משרות בתל אביב. האם אתם "טאלנטים עם קבלות"? בטח שאתם טאלנטים עם קבלות! ואל תתנו לאף אחד להגיד לכם אחרת. חברת פייבר שיושבת בתל אביב מגייסת למגוון תפקידים, ביניהם תפקידי שיווק, פיתוח, דאטה, עיצוב, משאבי אנוש, יעוץ משפטי וכספים. המשרות הפתוחות מתעדכנות כאן, מוזמנים להציץ.

אפי דהן מונה לתפקיד סגן נשיא ב-PayPal העולמית. דהן, ששימש עד כה כמנהל הפעילות במרכז, במזרח אירופה ובישראל קודם לתפקיד סגן נשיא בפייפאל העולמית. הוא הצטרף לחברה בשנת 2012 כמנהל אזור ישראל ואפריקה. במסגרת תפקידו דהן יתמקד דהן בהרחבת שירותי פייפאל בשווקים חדשים, השקת מוצרים חדשים לעסקים ולצרכנים, יצירת שיתופי פעולה עסקיים אסטרטגיים עם חברות סטארט-אפ והטמעת טכנולוגיות חדשות.

אפי דהן מונה לתפקיד סגן נשיא בפייפאל העולמית (צילום: עפרה רון מזור)
אפי דהן. מונה לתפקיד סגן נשיא בפייפאל העולמית | צילום: עפרה רון מזור

מקס קוזלוב מונה למנהל הפיתוח של הזרוע הישראלית של חברת twilio, שמיוצגת בישראל על ידי קבוצת אמן. קוזלוב הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים ומערכות מידע, והיה שותף לבניית פיתוחים טכנולוגיים בחברות מובילות במשק הישראלי. 

מקס קוזלוב מונה למנהל הפיתוח של חברת twilio  (צילום: מכללת int)
מקס קוזלוב. מונה למנהל הפיתוח של חברת twilio | צילום: מכללת int

כנס בנושא בינה מלאכותית בעולם המשפט. אם גם אתם קמים בבוקר ומתחילים לפחד מאפשרות של "אבטלה טכנולוגית" (וסביר להניח שכן, כי אנחנו כותבים על זה באתר בקביעות - הדחקה היא לא הפתרון), אז דעו שזה היה רק אחד מהנושאים שעליהם דיברו בכנס החדשנות המשפטי הישראלי שיזם עידו בר גיל, מייסד חברת Next-Gen Solution. עוד דיברו שם על חדשנות במשרדי עורכי דין ועל עתיד המקצוע בעידן מהפכת ה-AI. בכנס הציגו חברות ליגלטק ישראליות וכלי AI שעתידים לשנות את עולם המשפט, והשתתפו בכירים ממיקרוסופט, צים, מכללת ספיר ועוד.

כנס בנושא בינה מלאכותית בעולם המשפט במשרדי Next-Ge (צילום: איתי דגן )
כנס בנושא בינה מלאכותית בעולם המשפט במשרדי חברת Next-Gen Solution | צילום: איתי דגן

מפגש דיבייט בנושא בטיחות AI. ואם כבר משפטנים ובינה מלאכותית - אם אתם טובים בלהתווכח וטובים ב-AI (אנחנו מאמינים שאתם ממילא מנהלים ויכוחים כאלה בהפסקות צהריים במשרד), בואו להתווכח על AI באירוע דיבייט, כי מה עוד כבר יש לכם לעשות בחום הזה? סם אלטמן אמנם לא יהיה שם, אבל היי - גם להגיע לגן העיר ולדבר בלהט על רגולציה, מוסר, סכנות, ואיזה תוספת על הפיצה הכי כדאי לקחת - זו אופציה טובה. תהיה גם בירה. האירוע יתקיים בגן העיר תל אביב, ביום שלישי, 18 ביולי בשעה 18:00. לפרטים נוספים כאן.

-------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il