צחי הלוי מגיע להתארח באירוע סייבר של חברת Commit. רגע רגע, צחי הלוי, מ"פאודה" ו"השוטרים"? באירוע סייבר שהנושא שלו זה "איך נמנע את מתקפת הסייבר הבאה בענן"? אז האמת שיש לזה הסבר. מסתבר שהלוי הוא בן לאיש מוסד ולשעבר קצין ביחידת דובדבן, והוא הולך לשתף חוויות מילדותו ומשירותו הצבאי. בקומיט מבטיחים גם הפתעות נוספות. חוץ מהלוי האירוע גם יכלול בכירים מתחום הסייבר, ויוצגו בו הטרנדים החדשים בתחום אבטחת סייבר. כל זה יתקיים ביום רביעי 19 ביולי, ברחוב תוצרת הארץ בפתח תקווה. לפרטים נוספים כאן.

מתחם הייטק לעובדי הייטק בפארק ההייטק. נתחיל מזה שבפתח תקווה יש פארק הייטק. קוראים לו עופר. ומה עושים בפארק הייטק? שוכרים מקומות עבודה, מוקפים בעוד הרבה חברות הייטק, מדלגים בכרי הדשא, ושוכחים כנראה שיש בחוץ עולם שאיננו הייטק. אבל זה לא הסוף, כי עכשיו בתוך פארק ההייטק עופר יוקם מתחם אקסקלוסיבי נוסף שייקרא "עופר לאונג'" ושעליו שמה חברת מליסרון 3 מיליון שקל. ומה עושים ב"עופר לאונג'" אשר בפארק ההייטק? ארוחות שף, שירותי לייף סטייל כמו חייט ומניקוריסטית, וגם חדרי עבודה וישיבות כדי שאפשר יהיה להמשיך לעבוד תוך כדי.

 

מתחם 'עופר לאונג'' בפארק ההייטק עופר בפתח תקווה (צילום: דניאל צאירי)
מתחם 'עופר לאונג'' בפארק ההייטק עופר בפתח תקווה. ארוחות שף ומני-פדי | צילום: דניאל צאירי

להתמנגל עם מנכ"ל Pinecone. יש מעט ודאויות בחיים: שהשמש תזרח בבוקר, שמאסק יעצבן איכשהו את משתמשי טוויטר, ושבמדור שלנו נספר לכם על אירועי AI. ולענייננו: ההרצאה הקודמת אצל גוגל על ג'נרטיב AI של הסטארט אפ פיינקון בהובלת עידו ליברטי (יוצא אמזון ויאהו) כנראה היתה מוצלחת, כי הנה הם ממשיכים עם סבב ההופעות שלהם, הפעם באווירה קצת יותר קאז'ואלית ואצלם בבית. הבטיחו שיהיה גם אוכל וסוואג. האירוע יתקיים ביגאל אלון 94, מגדל 1 בת"א. **שימו לב: בגלל יום השיבוש האירוע נדחה ליום רביעי, 19 ביולי, בשעה 18:00**. פרטים והרשמה כאן.

רוצים שנאמ;לק לכם את חדשות ההייטק ישירות למייל? הירשמו כאן לניוזלטר שלנו >>>

אריק כהן מצטרף לקרן ההון סיכון Sarona Partners כמנהל שיווק. במסגרת תפקידו יוביל את הפעילות השיווקית הגלובלית והמקומית של הקרן. לפני כן היה כהן בחברות Jolt, ואם תרצו לשמוע את כהן מדבר אתם יכולים ללכת להקשיב לפודקאסטים שלו, Talking Product Marketing וקיקסטארט.

אריק כהן (צילום: יח"צ)
אריק כהן. מצטרף לקרן ההון סיכון Sarona Partners כמנהל שיווק | צילום: יח"צ

כנס הקוד הפתוח של Red Hat. זו כבר השנה השנייה שכנס Red Hat OpenShift Commons התקיים בישראל. רד האט היא ספקית פתרונות קוד פתוח, ובכנס השתתפו מנהלי פרויקטים של הקהילה, בכירים מכל מגזרי התעשייה בישראל כמו בנקאות, בריאות, היי-טק והיחידות הטכנולוגיות בצה"ל, וחוץ מזה גם היו שם משתמשים, שותפים ולקוחות רד האט. ומה הם עשו? את מה שעושים בקהילות קוד פתוח - עבדו על דברים ביחד בקהילת ה-OpenShift/Kubernetes. במהלך הכנס הוצגו הפרקטיקות ואופן השימוש בפלטפורמת Red Hat OpenShift והתקיימו הרצאות של לקוחות רד האט שהציגו פרויקטים חדשניים שביצעו ושיתפו בתהליכי העבודה בסביבת Red Hat OpenShift.

--------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il