גיוס מעניין מאינטל לסטארט אפ AI: אילן אביטל מונה למנהל המו״פ של חברת ניוריאליטי (NeuReality). אביטל כיהן במשך 29 שנים בשורה של תפקידים מרכזיים במערך המו"פ של אינטל, כשבאחרון שבהם חי בארה"ב ושימש סגן נשיא הנדסה של חטיבת התקשורת למרכזי נתונים. חברת ה-AI ניוריאליטי מעסיקה כיום כ-50 עובדות ועובדים במרכזי הפיתוח של החברה בקיסריה ובתל אביב. בכוונת החברה להכפיל את כמות העובדים והעובדות בשנה הקרובה. מקווים שתספרו לנו כשאתם מגייסים עובדים, שנוכל לעדכן.

ואם כבר - אינטל מציינת את יום השחמט הבינלאומי: איך בהייטק אוהבים שחמט! באינטל חגגו את היום, שמצוין ב-20 ביולי מדי שנה מתברר, בתחרות שחמט גדולה בהשתתפות 100 עובדים, ביניהם גם ניצן שטיינברג, רב אומן בשחמט ושחקן נבחרת ישראל הבוגרת, שעובד באינטל כאנליסט פיננסי במשרת סטודנט. באינטל החליטו לנצל את הסלבריטאי המקומי ולערוך תחרות בהנחייתו שהתקיימה בקמפוסים בפתח תקווה ובחיפה. מתוך מאה עובדים 8 הגיעו לגמר, והזוכה במקום הראשון היה גולן גרין מאינטל פתח תקוה. גד מרקוביץ' מאינטל קרית גת זכה במקום השני. הדובדבן שבקצפת היה משחק סימולטני של שטיינברג מול 20 עובדות ועובדי אינטל במקביל. לא היה לאף אחד מהם סיכוי ורב האומן ניצח 20:0. העיקר התחרות. יום שחמט שמח לכולם!

באינטל ציינו את יום השחמט הבינלאומי (צילום: דוברות אינטל)
באינטל ציינו את יום השחמט הבינלאומי. גם רב האומן ניצן שטיינברג היה | צילום: דוברות אינטל

האפי האוור על בריאות מינית וטכנולוגיה: יש אנשים שמחפשים Wellness בשביל לבנות חיים בריאים, שקטים ויציבים יותר. ויש כאלה שרואים איך אפשר לעשות מהאופנה כסף. תעשיית הוולנס מכניסה 30 מיליארד דולר בשנה, ואם זה נשמע מעט אז מדובר בתעשייה שעדיין צומחת. בערב הוולנס שיתמקד ב"וולנס מיני, בריאות ואינטימיות" וייערך ב-30 ביולי, תוכלו לפגוש יזמים שעוסקים בפתרונות טכנולוגים בתחום. האירוע יתקיים במונטי בתל אביב, והוולנס האמיתי הוא שמובטח שתיה ונישנושים לנרשמים. עוד פרטים והרשמה כאן. 

חברת C2A Security עוברת דירה: קליקת ההייטק הירושלמים רועשת. חברת C2A Security עברה למשרדיה החדשים במגדל RAD בפארק תעשיית ההייטק בהר חוצבים, ירושלים. אירוע הפתיחה התקיים במעמד עובדי החברה והמנהלים, נציגי המשקיעים, ושותפים. המוזמנים השתוללו עם הרצאה על Gen AI של אורי אליאבייב, יועץ אסטרטגי בתחום הבינה המלאכותית. חוץ מזה אנחנו יודעים שיש אחלה נוף להר הצופים, ועוד חברות גדולות ומפורסמות עומדות לעבור למתחם בשנה הקרובה.

חברת C2A Security חנכה את משרדיה החדשים (צילום: ישראל ראומי)
חברת C2A Security. חנכה את משרדיה החדשים | צילום: ישראל ראומי

הזדמנות לקבל כסף ישירות מהממשל הסיני: תחרות סטארטאפים בחסות ממשלת שנז׳ן, עיר הטק הגדולה של סין, נערכת כבר 7 שנים וחוזרת גם השנה לישראל. במהלך השנים חברות ישראליות זכו במעל מיליון דולר בפרסים כספיים וגיסו מעל 5 מיליון דולר מקרנות ושותפים בסין. האירוע מתקיים ב-14 מדינות בו זמנית ומזמין יזמים להירשם. 14 מתוך 21 חברות ישראליות יזכו בטיסות ואירוח מלא של שבוע בשנז׳ן כדי להתחרות בגמר, כולל פגישות עם שותפים אסטרטגיים ומשקיעים איכותיים. הזוכים יזכו גם בפרסים כספיים והכוונה לשוק הסיני. ההרשמה נפתחת ב-30 ביולי. פרטים נוספים כאן.

--------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il