• שקד יחיאל מונתה למנהלת קהילה ושותפויות בקרן ההון סיכון Amiti Ventures. במסגרת תפקידה החדש תעסוק בניהול שותפויות וכן בניהול הקהילות העוסקות ביזמות טכנולוגית של הקרן. בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת אירועים פנימיים וחיצוניים בחברת Meta. אנחנו מנחשים שהיא אירגנה את האירועים בחיים האמיתיים, ולא את האירועים במטאוורס שאף אחד לא הגיע אליהם. קרן Amiti Ventures משקיעה בסטארט אפים בשלבים התחלתיים מעולמות הדיפ-טק, הקוואנטום וכן עולמות הביולוגיה הסינתטית והחישובית.

 

רועי גולן סמנכ"ל הכספים החדש של צ'ק פוינט (צילום: צק פוינט)
רועי גולן, סמנכ"ל הכספים החדש של צ'ק פוינט | צילום: צק פוינט
  • רועי גולן מונה לסמנכ״ל הכספים החדש של צ׳ק פוינט, מה שאומר שמעכשיו הוא יושב על לא מעט כסף. קודם לצ'ק פוינט, רועי שימש במגוון תפקידים בארנסט אנד יאנג במשך 11 שנים, ובין היתר היה מנהל מחלקת הטכנולוגיה. לפני שנה וחצי הצטרף לצ׳ק פוינט והחליף את טל פיין, שיצאה לשנת שבתון. בצ'ק פוינט הקפידו לציין מפורשות שטל פיין ממשיכה לטייל בחו״ל, אז ברכות גם לטל!
  • בעוד יומיים, כלומר ב-16 במאי, יתקיים כנס HayaData שהוא כנס לאנשי ונשות הדאטה. הכנס יתקיים בהבימה ויכלול הרצאות מלאות בהרבה מאוד דאטה על איך אוספים ומה עושים עם הרבה מאוד דאטה. למרבה הצער, הכרטיסים לכנס עצמו כבר אזלו מזמן (תעדכנו אותנו מוקדם יותר פעם הבאה), אבל אם אתם רוצים לעשות מינגלינג עם אנשי התעשייה, אתם מוזמנים לאפטר פרטי של Aggua שיתקיים בבר הפיקוק שמעבר לכביש, החל מארבע וחצי בצהריים. הם טוענים שהבירה והיין על חשבונם (רק צריך להתארגן על ואוצ׳ר), אז תשתו עד שלא תבדילו בין ציר X לציר Y.

 

אירוע של הטכניון ו-Planetech (צילום: רמי שלוש, דוברות הטכניון)
המפגש של חוקרי הטכניון עם אנשי קהילת PLANETech | צילום: רמי שלוש, דוברות הטכניון
  • זמן לקצת סביבה וקיימות: קהילת הקלימטק PLANETech של המכון הישראלי לחדשנות יחד עם הטכניון, קיימו שיתוף פעולה שבו חוקרים מהפקולטות להנדסה ומדעים בעלי מחקרים פורצי דרך בתחומי המזון, המים, האנרגיה והחומרים, נפגשים עם יזמים סדרתיים ומשקיעים מתחומי האקלים. האירוע חיבר 15 חוקרים מתחומי המים, האנרגיה והמזון וכ-20 יזמים סדרתיים במטרה למצוא שידוך עסקי.

  • מה המסיבה הכי פרועה שאתם יכולים לחשוב עליה? עכשיו תורידו כמה רמות, כי אנחנו בהייטק בכל זאת, ותתכוננו למסיבת קוד פתוח שתתקיים בסוף החודש. המסיבה, שהיא מסורת של קהילת הקוד הפתוח בישראל מעק״ף, תתקיים ב-30 במאי אונליין, כי לאנשי קוד פתוח אין זמן לצאת מחוץ לבית. באתר לא פורסמה אג׳נדה, ולא נאמר מה יהיה מלבד המילה ״מסיבה״. אם אתם אנשי קוד פתוח, מה יש לכם להסתיר? פרטים והרשמה כאן.

 

ניקול אביב ראש תחום מוצר Shield (צילום: אריק סולטן)
ניקול אביב מ-Shield. אישה משפיעה | צילום: אריק סולטן
  • ובפינת הגאווה הישראלית (שהלוואי שתהיה כל יום): חוץ מלנועה קירל, מזל טוב גם לניקול אביב, ראש תחום המוצר בסטארטאפ הישראלי Shield, שנבחרה לרשימת הנשים המובילות בטכנולוגיה פיננסית באירופה לשנת 2023 על ידי The Financial Technology Report. בהחלט מכובד מאוד. עורכי הדו"ח מציינים בנימוקי הבחירה את תרומתה של ניקול לאורך חמש השנים האחרונות בעיצוב המוצר והאסטרטגיה של Shield.

 

 ----------------

יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il