תחרות הכדורגל השנתית של Autodesk. יש חברות שלוקחות את העובדים לנופש בקפריסין, יש כאלה שעורכות מסיבות יער, ויש כאלה שמטיסות את כולם לרוץ ולהזיע במגרש ולבעוט בכדור, אבל עושות את זה בסטייל! חברת אוטודסק חגגה השבוע 20 שנים לתחרות הכדורגל "האוטודסקרית" והטיסה מאות משתתפים, מכל סניפי העולם, לתחרות המסורתית במינכן, ולפי התמונות גם ביקרו באיצטדיון של באיירן מינכן בכבודה ובעצמה. במהלך הטורניר שנמשך חמישה ימים, שיחקו העובדים בקבוצות אחד נגד השני, נשים וגברים ביחד בקבוצה (אהבנו), כדרך לגבש אנשים מחטיבות שונות. אנחנו אישית מתגבשים הכי טוב כשיש דרינקים ומזגן, אבל אנחנו מכבדים ומעריכים את הרוח הספורטיבית.

עובדי אוטודסק משחקים כדורגל בגרמניה (צילום: אוטודסק)
עובדי אוטודסק משחקים בגרמניה. באיירן מינכן, מאחורייך | צילום: אוטודסק

האירוע שיסביר איך יוצאים מסטלת' כמו גדולים. איך סטארט אפ נולד? כמו תינוק. כלום הוא לא יודע והכול צריך ללמד אותו מאפס. ויש רשימה ארוכה מאוד של "עשה" ו"אל תעשה": המוצר צריך להיות מוצלח אבל לא פחות ממנו הסטוריטלינג צריך להיות מהודק. אז למה לא לקבל טיפים ואסטרטגיות ממי שכבר היה בשוחות ולמד על בשרו איך צולחים את היציאה מסטלת'? באירוע ידברו עידו מינקובסקי ממינקובסקי תקשורת, בן רבינוביץ' מקרן אמיתי ונצ'רס ויפתי קרזנר מקיסתרה. האירוע יתקיים ביום ראשון, 16 ביולי, ב-18:00 במשרדי מינקובסקי ברח' אחד העם בתל אביב. בגזרת הכיבוד: פיצה ובירה (כך שאין תלונות!). לפרטים והרשמה, כאן.

יוצאים מסטלת'  (צילום: יחצ)
אירוע יוצאים מסטלת'. ללמד סטארט אפים איך לצאת לעולם בשלום | צילום: יחצ

רוצים שנאמ;לק לכם את חדשות ההייטק ישירות למייל? הירשמו כאן לניוזלטר שלנו >>>

דניאל לריה מונה לתפקיד סמנכ"ל טכנולוגיה ומוצר במאנדיי. לריה הצטרף למאנדיי לפני כשבע שנים להוביל את המו"פ של החברה ובהמשך גם את צוותי המוצר. בתפקידו החדש לריה יתמקד ביישום הרחבת החזון של מאנדיי כחברה רב-מוצרית וביעילותה התפעולית, לצד גיוסים אסטרטגיים מחוץ לישראל.

דניאל לריה מונה  לתפקיד סמנכ"ל מוצר וטכנולוגיה במא (צילום: נתנאל טוביאס, יחצ)
דניאל לריה. מונה לתפקיד סמנכ"ל מוצר וטכנולוגיה במאנדיי | צילום: נתנאל טוביאס, יחצ

גלעד אלישר מונה למנהל המוצר הראשי בחברת Aqua Security. אלישר יוביל את ניהול המוצר של החברה ואת התפתחות פלטפורמת CNAPP, שמיועדת להגנה על יישומים מובנים בענן. אלישר מצטרף לאקווה אחרי קריירה ארוכה במיקרוסופט, שם הוביל את בניית מוצר ה-CNAPP הראשון של החברה.

גלעד אלישר מונה למנהל המוצר הראשי בחברת Aqua Secur (צילום: יחצ)
גלעד אלישר. מונה למנהל המוצר הראשי בחברת Aqua Security | צילום: יחצ

גדי בנמרק מונה לסמנכ"ל השיווק של חברת הסייבר Perimeter 81. לבנמרק יותר מ-20 שנות ניסיון באסטרטגיה שיווקית ופיתוח עסקי. במסגרת תפקידו יוביל בנמרק את מחלקת השיווק, כולל אסטרטגיית שוק ומיצוב, מיתוג, יחסי ציבור, שיתופי פעולה עסקיים וכדומה. לפני כן הוא בחברת הסייבר CloudFlare שם שימש כיועץ לחברות סטארט אפ שונות.

גדי בנמרק. מונה לסמנכ"ל השיווק של חברת הסייבר 81 P (צילום: יחצ)
גדי בנמרק. מונה לסמנכ"ל השיווק של חברת הסייבר 81 Perimeter | צילום: יחצ

--------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il