ריסקיפייד חוגגת עשור ביער בן שמן: ברייקינג ניוז - הייתה מסיבת חברה מושקעת שלא כללה את ליאור סושרד. יער בן שמן כולו הפך לריזורט עם מגוון מתחמים מפנקים עבור חגיגות העשור לריסקיפייד. מאות העובדות והעובדים שהשתתפו יכלו לבחור בין סדנאות ופעילויות מיוחדות. למשל - סדנת אקרובלאנס, קליעת סלים, פיינט דייט, סדנת יין או בירה, טיול רייזרים או אופניים חשמליים, סדנאות יצירה שונות ועוד הפתעות. האירוע נחתם עם מסיבת שקיעה - שלא לומר קרחנה - שנמשכה אל תוך הלילה. ליער, ככל שאנחנו יודעים, שלום.

סדנאות בחגיגות העשור של ריסקיפייד ביער בן שמן (צילום: Rotem Lahav Photography)
אחת הסדנאות בחגיגות העשור של ריסקיפייד | צילום: Rotem Lahav Photography

קרן הון סיכון חדשה בתחומי הביומד: הקשיבו הקשיבו מחפשי השקעות, יש קרן הון סיכון חדשה בסביבה. קרן ההון סיכון שוֹנִי (Shoni Health Ventures) תתמקד בהשקעות בתחום הבריאות הדיגיטלית והמכשור הרפואי. הדגש של הקרן יהיה על סטארט אפים בשלבים מוקדמים ותסייע להם בכל ההיבטים של הצמחת החברה, החל מהשקעת הון, דרך בניית אסטרטגיית גו-טו-מרקט, רגולציה וקישור לגורמים מובילים בשוק הבריאות האמריקאי. הקרן הוקמה על ידי משקיעים פרטיים ומוסדיים מארה״ב, והיא עובדת בשיתוף פעולה עם מרכז החדשנות של שיבא תל השומר ARC. את הקרן ימנכ"ל ערן לרר.

האקסלרטור של בוגרי 8200 בדמו-דיי ה-13: תעשיית ההייטק אמנם נמצאת במשבר, אבל זה לא אומר שכבר אין רעיונות חדשים ויזמים צעירים עם חלומות גדולים. שבוע שעבר התקיים אירוע ה-Demo Day השלושה עשר של האקסלרטור EISP של עמותת בוגרי 8200. האירוע התקיים במשרדי אמזון בתל אביב, והתכנסו בו למעלה מ-200 משתתפים. באירוע נחשפו 11 מיזמים של המחזור, ובין הפרויקטים שהוצגו ניתן למצוא דברים מדליקים כמו Mybouncer, פלטפורמה טכנולוגית שהופכת כל טלפון לגלאי לסם אונס במשקה; Reborn, שמאפשרת לקיים הדמיה תלת ממדית של המוח באמצעות קסדה ניידת ללא קרינה; ופלטפורמת ההיכרויות Hi-Ellie (אלי הבוטית), שמנסה לתת קונטרה לטינדר באמצעות המעגלים החברתיים שלכם. רשמנו את השמות האלה ומצפים לראות אותם בעתיד.

אירוע ה -Demo Day (צילום: גל אהרונוביץ)
משתתפים באירוע ה-Demo Day של האקסלרטור EISP | צילום: גל אהרונוביץ

 רוצים שנאמ;לק לכם את חדשות ההייטק 

ישירות למייל? הירשמו כאן לניוזלטר שלנו >>>אבירן יעקב מונה ליו"ר מרכז החדשנות של Ingersoll Rand בישראל: אבירן יעקב יעמוד בראש מרכז החדשנות הישראלי של ענקית הציוד התעשייתי האמריקאי, שיתמקד בפתרונות IoT ו-AI, ייעול תהליכים תעשייתיים והפחתת פליטות מזהמים. יעקב הוא יזם, משקיע ומנכ"ל סדרתי. בשנת 2016 הקים אבירן את EcoPlant, יחד עם מוטי יעקב וירון הראל, ומכהן עד היום כמנכ"ל החברה. בנוסף, בארגון מספרים לנו שצפויים גיוסים לעשרות משרות חדשות בקרוב, אז שווה לעקוב.

אבירן יעקב (צילום: צילום פרטי)
אבירן יעקב, יו"ר מרכז החדשנות של Ingersoll Rand בישראל | צילום: צילום פרטי

ועוד בענייני סביבה - חברת "אלקטריק" זכתה בתואר "חלוצי טכנולוגיה": החברה הישראלית זכתה בפרס היוקרת מטעם "הפורום הכלכלי העולמי בדאבוס" על עבודתה בתחום אחסון מימן בצורת אבקה. אבקת המימן מאפשרת נגישות של אנרגיה מבוססת מימן ודלק נקי הניתן להפצה באופן דומה למוצרי צריכה יום-יומיים. בחברה אומרים שהדבר ישפיע באופן משמעותי על הפחתת פליטות הפחמן על ידי הפיכת מימן לנגיש למיליוני אנשים שמשתמשים כיום בדלקים מזהמים. החברה גייסה מאז הקמתה 25 מיליון דולר.

_OBJ

 ----------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il