זזים

 • חברת הסייבר דיפ אינסטינקט מינתה לדירקטוריון החברה את עמית מיטל, מי שהיה עד דצמבר האחרון יועצו האישי של נשיא ארצות הברית ביידן לענייני סייבר, ודירקטור בכיר במועצת הביטחון הלאומי בבית הלבן. לפני כן הוא גם הספיק להיות סגן נשיא במיקרוסופט ו-CTO של סימנטק ברודקום. אמריקה!

 • עדי גרינברג מצטרף לצוות המייעץ של המרכז החיפאי לחדשנות Road2, שמשביח סטארט אפים צעירים בתחום הבינה המלאכותית (AI). במקביל, גרינברג (54) ימשיך בתפקידו כ-CTO בחברת Insightec.

  אמיר דינור, מנהל הפיתוח העסקי וגיוסי ההון, סידביז (צילום: אריאל שי, ויוי סטודיו)
  אמיר דינור, מנהל המחלקה החדשה ב-seedbiz | צילום: אריאל שי, ויוי סטודיו


 •  אמיר דינור מונה למנהל מחלקת פיתוח עסקי וגיוסי הון ב-Seedbiz, פלטפורמת השירותים למיזמי חדשנות וטכנולוגיה. דינור יעמוד בראש מחלקה חדשה, שתתמקד בסיוע לחברות בכל שלבי הפיתוח העסקי עד לגיוס ההון. דינור (48) הוא מייסד ולשעבר מנכ"ל חברת SeismicAI, העוסקת בחיזוי רעידות אדמה בזמן אמת. 

 אירועים

 • בגל הפיטורים האחרון של ההייטק, לאנשי ונשות ה-HR היה את אחד התפקידים הכי קשים ומאתגרים: הם היו אחראים על לנהל את הפיטורים הכואבים ולפגוש לפעמים עשרות עובדים שאיבדו את העבודה שלהם. בסוף הגל הגיעה מכה נוספת: רבים מהם מצאו את עצמם מפוטרים גם כן. קהילת Hired מארגנת כנס שיעסוק במשבר ה-HR, שגם יהיה הזדמנות למפוטרים הטריים להיפגש, להחליף חוויות ולהרגיש קצת פחות לבד, וגם יתן כלים לחיפוש עבודה ומחשבה על מסלול הקריירה. הכנס יתקיים מחר, 10 במאי, וניתן לקבל עוד פרטים ולהירשם כאן.

 • הקהילה הסטודנטיאלית של ׳אלטרואיזם אפקטיבי' באוניברסיטת תל אביב בשיתוף תוכנית 'מקסימום אימפקט׳ יערכו את אירוע ה-IMPACThon - האקתון שמטרתו לגלות לאילו עמותות בישראל יש פוטנציאל השפעה מירבי באמצעות מודל טכנולוגי או מחקרי לאיתור עמותות עם פוטנציאל אפקטיביות גבוה. ההאקתון מיועד לאנשים בעלי רקע בתחום הטכנולוגיה, ניתוח נתונים או פעילות חברתית. לא נדרש ידע קודם להשתתפות בהאקתון. הוא יתקיים ביום שישי, 2 ביוני, במשרדי חברת Hailo. כאן תמצאו פרטים נוספים.

לתפארת מדינת ישראל

 • תתארו לעצמכם להגיע יום אחד למשרד ולראות את אחד המנהלים מסתובב עם פרס אמי ביד! זה מה שקרה בחברת WSC Sports, שזכתה לאחרונה בפרס האמי להישגים טכנולוגיים. וזה כשבישראל מחלקים אחד לשני כל מיני פרסים משונים שרק מנסים להיראות כמו הדבר אמיתי.


  פרס האמי במשרדי WSC Sports. הדבר האמיתי

  WSC פיתחה טכנולוגיית בינה מלאכותית שמאפשרת לייצר תקצירי ספורט שנבחרו ונערכו באופן אוטומטי על פי ההנחיות של בעל זכויות השידור. בין 200 לקוחותיה נמצאות הנהלות ליגות ספורט וגופי שידור בעולם, בהם NBA ,NHL הבונדסליגה, וגם ESPN ו-Youtube TV. שווה פרס! מזל טוב על הזכייה ועל התוספת הבאמת ייחודית למשרד שלכם.

 -----------------------

יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il