• אתם ידעתם שיוני הוא גם חודש ה-Wellness? מישהו פעם הצליח להבין מה אומרת המילה האמורפית הזאת? בכל מקרה, חברת Cervello מפנקת את עובדיה במגוון פעילויות לחיזוק הרוח הספורטיבית והבריאות הפיזית והנפשית. נשמע מאוד Well. לו״ז הפעילויות כולל בין היתר משחק לייזר טאג של כל החברה, קיר טיפוס, הפי האוור עם אוכל בריא, הרצאה של תזונאית + התאמה אישית של תפריט לעובדים בפורמט ספיד-דייטינג, וגולת הכותרת: טורניר CerveGoal - טורניר כדורגל של כלל החברה אשר מתקיים זו השנה השלישית. Well!

  • פינת הגאווה: עם כל הכבוד לוולנס, יוני הוא עדיין קודם כל חודש הגאווה, והחברות ממשיכות לחגוג. ב-Log.iz עושים אירועים לאורך כל החודש. בין היתר התנהל פאנל סטייל "סליחה על השאלה" עם שניים מעובדי החברה שענו בפתיחות ראויה לציון לשאלות על תהליך היציאה מהארון וחיי היומיום, והיה גם האפי האוור צבעוני ומפנק עם הרצאה של משה בר-נתן חג'ג', מייסד ובעלים של DNI360 - מגוון והכללת להט"ב רב-מגזרית (שמגדיר את עצמו ״הומו מקצועי״!). חג שמח!
האפי האוור גאווה ב-Log.iz (צילום: יחצ)
האפי האוור גאווה ב-Log.iz | צילום: יחצ
  • איתי לנגר מונה למנהל הפיתוח העסקי בישראל של Tata Consultancy Services, חברת ה-IT מקבוצת טאטא ההודית. לנגר כיהן במגוון תפקידים במיקרוסופט וב-IBM, ובשנתיים האחרונות שימש סמנכ"ל הפיתוח העסקי ומנהל מוצר בחברת SupPlant, המספקת טכנולוגיות עבור חקלאים ברחבי העולם.
מינוי איתי לנגר (צילום: יח"צ)
איתי לנגר, מנהל הפיתוח העסקי בישראל של Tata Consultancy Services | צילום: יח"צ

רוצים שנאמ;לק לכם את חדשות ההייטק ישירות למייל? הירשמו כאן לניוזלטר שלנו

  • עופר לוינגר ימונה לסמנכ"ל הטכנולוגיות בחברת ישראכרט. לוינגר, בן 57, כיהן בשנים האחרונות כמנכ"ל חברת הסייבר White-Hat, שנמכרה לפני כשנתיים לחברת EPAM האמריקאית, ולפני כן שימש בתפקידים בכירים בנייס, בבנק הפועלים ובצבא (אל"מ במיל' מממר"ם, אם תהיתם).
עופר לוינגר (צילום: יח"צ ישראכרט)
עופר לוינגר, סמנכ"ל הטכנולוגיות החדש של ישראכרט | צילום: יח"צ ישראכרט
  • כמה אירועים על AI אפשר לקיים? יצאנו לבדוק. חברת HP, שביחד עם אתר תעשייה וחברת דורקום מחשבים יצאו בסדרה של כנסים לקידום ההבנה והשימוש בכלי AI אצל יוצרים, מעצבים ואנשי קריאייטיב ישראלים. הבנתם? לא אירוע אחד, סידרה שלמה. הכל AI. האירוע הראשון בסדרה התקיים ביום שלישי האחרון, 13 ביוני, במוזיאון ארץ ישראל (מוז"א) בהשתתפות כ-530 איש. את הכנס הוביל, בין היתר רובן חסיד, מוביל עולמי במיתוג ויוצר התוכן מס' 2 בעולם בלינקדאין. מתי הכנס הבא? גם אנחנו במתח.
משתתפים בכנס AI של HP לאנשי קריאייטיב (צילום: טרלן בן אבי)
משתתפים בכנס ה-AI לאנשי קריאייטיב של חברת HP | צילום: טרלן בן אבי
  • ביום רביעי הקודם התקיים אירוע מיטאפ ייחודי עבור סטארטאפים בתחום הפודטק. היו שם נציגים של קרנות הון סיכון ומנכ"לים של חברות פודטק, ואת האירוע יזמו קבוצת שטראוס, חממת הפודטק The Kitchen, פירמת הייעוץ הבינלאומית מקינזי ופירמת עורכי הדין שבולת. לא קיבלנו שום מידע על הכיבוד. למה אתם לא מספרים לנו מה אכלתם בכל הפודטק הזה?
קידום ESG בסטארטאפים בתחום הפודטק (צילום: טל שחר)
משתתפי מיטאפ הפודטק. מימין לשמאל: גורדן בר עם, ססיל בליליוס ואמיר זיידמן | צילום: טל שחר

----------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il