• סאלי ג'נקינס מונתה לסמנכ"לית שיווק ב-SentinelOne. במסגרת תפקידה, היא תהיה אחראית על התכנון, הפיתוח והביצוע ברמה הגלובלית של אסטרטגיית השיווק בחברה. בעברה, ג'נקינס הובילה את מערך השיווק ב-Informatica, VMware ו-Symantec. ל-SentinelOne היא הגיעה מ-Elastic. לאחרונה היא זכתה בתואר נחשק במיוחד, כשנבחרה כסמנכ"לית השיווק של השנה על ידי ה-Silicon Valley Business Journal.
יונית לנדוי HP Indigo & Scitex (צילום: רמי זרנגר)
יונית לנדוי, מעתה Head of People ב-HP Indigo ו-Scitex | צילום: רמי זרנגר
  • יונית לנדוי מונתה לתפקיד Head of People בחברות HP Indigo ו-Scitex ולחברת הנהלה. לנדוי תוביל ותנהל את מערך משאבי האנוש תוך קביעת אסטרטגיה, בניית תוכניות פיתוח, מנהיגות וקידום הכוללות תוכניות לגיוון והכלה בחברה. בתפקידה האחרון כיהנה כ-HR Business Lead בחברת אמדוקס וקודם לכן עבדה בחברת שטראוס כ-Head of Global TA. ללנדוי תואר ראשון במנהל עסקים ממכללת דרבי עם התמחות במשאבי אנוש. תקופה מעניינת ומאתגרת לכל אחראי משאבי אנוש בחברות הטק הגדולות.
שי קופלביץ קינדריל
שי קופלביץ, סמנכ"ל המכירות החדש של קינדריל
  • שי קופלביץ התמנה לסמנכ"ל מכירות בחברת קינדריל, חברת הבת של Kyndryl Inc, ספקית שירותי תשתית ה-IT. שי שימש בתפקידו האחרון כמנהל חטיבת המכירות, השירות ושירותי הענן בבינת תקשורת.

  • עוד יום, עוד האקתון שמנסה לפענח איך להשתמש בכלים של GPT. והפעם בתחום הרפואה: הסטארט אפ הישראלי נוקלאיי (Nucleai) הכריז על האקתון פנימי (חבל!) של 6 צוותים שיחרו ב-6 פרויקטים נפרדים. המטרה של ההאקתון לעזור להאיץ תהליכים תהליכים ולהציע יכולות חדשות ברחבי החברה בשביל לבנות פרויקטים רפואיים נוספים המבוססים של טכנולוגיות AI ו-Chat GPT. בחברה טוענים שפרסים שווים יחולקו למנצחים אבל לא פירטו מהם אותם פרסים שווים. הפרס הכי שווה לדעתנו הוא לעזור לאנשים. אהה, וכסף. גם כסף זה אחלה פרס.
WSC Sports מביאה את היקב מהדרום להייטק (צילום: שני גולדמן בונה)
WSC Sports מביאה את היקב מהדרום להייטק | צילום: שני גולדמן בונה
  • עדכון שבועות מאוחר (עדיף מאוחר מאשר אף פעם): חברת הספורט-טק WSC Sports חגגה את שבועות באירוע מיוחד בשיתוף Lusha הפקות, והקימה יקב משלה שנפרש על אחת הקומות בבניין המשרדים. למשך כמה שעות, התקבצו כמה מאות מעובדי החברה לאחר צהריים רגוע בו נהנו מחלל דקורטיבי, יינות, לחמים וגבינות. היקב הנבחר היה יקב MIDBAR ממצפה רמון. סך הכל להשתכר באמצע יום עבודה זה אף פעם לא רעיון רע.

-------

יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il