חברת NTT Israel היפנית חגגה שנתיים להקמת מרכז החדשנות בנמל ת"א. במרכז האירוע עמד לא אחר מהמשקה האלכוהולי הלאומי של יפן - הסאקה. והחלק הכי כיפי? בכירי NTT זכו לנפץ את חבית הסאקה לעיני כל המשתתפים המשתאים. אתם יודעים, כי בכל זאת צריך להוציא את האגרסיות היפניות איפשהו. ניפוץ חבית המשקה היפני הלאומי הוא ריטואל שנחשב ביפן לסימן למזל טוב וברכת הדרך. בין האורחים החשובים שהגיעו מחו"ל ומישראל: מאסקי מוריביאשי, מנכ"ל NTT West, הלל קוברינסקי, דרור שקד מ-Wix ועוד.

דייב ריד יצטרף כסמנכ"ל כספים לקרן ההון סיכון YL Ventures. ריד, שהיה בעבר סמנכ״ל כספים ואופרציה ב-PowerPlant Partners, יהיה אחראי על ניהול נכסי הקרן, העומדים על סכום של כ-800 מיליון דולר, ובנוסף יפעל כיועץ אסטרטגי לחברות הפורטפוליו של הקרן בתחום ניהול התקציב והכספים.

 דייב ריד יצטרף כסמנכ"ל כספים לקרן ההון סיכון YL V (צילום: YL Ventures)
דייב ריד. יצטרף כסמנכ"ל כספים לקרן ההון סיכון YL Ventures | צילום: YL Ventures

שני מינויים חדשים בחברת חברת Sela: עודד פרנק מונה לסמנכ"ל הכספים ויחליף את אלעד נרדי, שבתורו מונה ל-Global CRO (מנהל הכנסות ראשי) של החברה. פרנק שימש בתפקידו האחרון כסמנכ"ל הכספים של קבוצת ריסקו. נרדי הצטרף ל-Sela לפני כשנתיים כסמנכ"ל הכספים. לפני כן מילא תפקידים בכירים במיקרוסופט ישראל כ-8 שנים.

עודד פרנק מונה לסמנכ"ל הכספים בחברת Sela (צילום: אלעד גוטמן)
עודד פרנק. מונה לסמנכ"ל הכספים בחברת Sela | צילום: אלעד גוטמן

חברת ההייטק Cloudinary פונה לחיילים לפני היציאה לאזרחות. טיול בדרום אמריקה? עבודה מועדפת? לא לא, לא לחיילים המשוחררים האלה. כי גם למי שלא היה ב-8200 מגיע ליהנות מקצת תן ביס ונופש חברה! חברת קלאודינרי אירחה במשרדיה חיילים קרביים משוחררים כחלק מפעילות "גב ללוחם", שבמסגרתה חשפה בפניהם את האפשרויות הבלתי נגמרות שיש בהייטק גם למי שאינו בוגר יחידה טכנולוגית: איך נכנסים לעולם הטק מבלי לוותר על הפאסון, איך פונים לחברות, מה צריך ללמוד לפני וכן הלאה. זה כמובן כולל סיור מנקר עיניים, ויש גם פאנל שמדגים משרות שאינן פיתוח קלאסי דוגמת ניהול מוצר, ניהול פרוייקטים, ואיפה המזווה של האוכל השווה באמת. מה בגזרת הכיבוד? נזכיר שחיילי ארצנו התרגלו לשמן עמוק.

חברת ההייטק Cloudinary תופסת את החיילים כל רגע לפנ (צילום: Cloudinary)
חברת ההייטק Cloudinary. תופסת את החיילים רגע לפני היציאה לאזרחות | צילום: Cloudinary

אורי בך מונה לסמנכ"ל מוצר בכיר בחברת הסייבר Salt Security. בך יוביל את צוות המוצר ויהיה אחראי על הגדרת חזון המוצר של סולט סקיוריטי, על הרחבת קו המוצרים של החברה ועל אינטגרציות עם מוצרי אבטחה מובילים אחרים. לבך נסיון של שנים כמנהל בכיר בחברות טכנולוגיה: הוא שימש עד כה בין היתר כסמנכ"ל מוצר בכיר בחברת Mend (לשעבר WhiteSource), ולפני כן כיהן כסמנכ"ל מוצר ומנכ"ל TrapX Security (כיום חברת Commvault).

אורי בך מונה לסמנכ"ל מוצר בכיר, בחברת הסייבר Salt  (צילום: Salt Security, יחצ)
אורי בך. מונה לסמנכ"ל מוצר בכיר בחברת הסייבר Salt Security | צילום: Salt Security, יחצ

--------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il