הספר "סופי ומעבדת החלומות" של חברת Incredibuild (צילום: Incredibuild)
הספר "סופי ומעבדת החלומות" של חברת Incredibuild | צילום: Incredibuild
 • יום אחד אנחנו נאסוף את כל חברות ההייטק והמנכ"לים שהוציאו ספרי ילדים. זו תופעה חוצת חברות. בינתיים, הנה עוד ספר אחד: חברת Incredibuild מוציאה ספר ילדים שלישי בסדרת הספרים של ׳סופי׳ שנועד לחשוף ילדות וילדים לתפקידי היזמות והטכנולוגיה מגיל צעיר. כי זה אף פעם לא מוקדם מדי בשביל להתכונן למצגת המשקיעים שלך. "סופי ומעבדת החלומות", מעודד ילדות להיות יזמיות ולתעל את הטכנולוגיה על מנת להגשים את חלומן. הספרים זמינים מיידית לצפייה וקריאה ללא תשלום באתר החברה.

 • בועז עזר מונה לסמנכ"ל פיתוח מוצר בחברת ג'נסל. עזר יוביל יחידה ארגונית חדשה שמקימה החברה, במסגרתה ינהל את הפעילויות הקשורות למוצרים. בעשור האחרון שימש במספר תפקידים ניהוליים בכירים בחברת סטרטסיס, כשהאחרון שבהם סמנכ"ל פיתוח בחטיבת Design & HC בחברה. וכן, הוא גם אח של אסי עזר!

  בועז עזר (צילום: באדיבות ג'נסל)
  בועז עזר. מונה לסמנכ"ל פיתוח מוצר בחברת ג'נסל | צילום: באדיבות ג'נסל


 • פינת הגאווה: לכבוד חודש הגאווה ערכו במטה של סטרטסיס (האקסית של בועז עזר) ברחובות הרצאה מיוחדת לעובדים עם בל אגם, שחקנית טרנסג'נדרית ישראלית פעילה למען הקהילה הטרנסג'נדרית, וכן 'Happy Hour' חגיגית ומפנקת במסגרתה קושטו המשרדים בדגלי הגאווה (אנחנו מקווים שגם באמת נתנו משהו לשתות ולא רק קישטו בדגלים. איזו גאווה זו בלי איזה משקה?) במקביל משיקים בחברה בימים אלה סדרת מפגשי עובדים ליצירת קהילה גאה פנימית בתוך החברה, כמו גם קהילות נוספות על בסיס זהויות משותפות, כאשר החברה תתמוך בקבוצות מבחינה ארגונית ניהולית ותקציבית.

  משרדי סטרטסיס עם דגל הגאווה (צילום: יחצ)
  משרדי סטרטסיס עם דגלי הגאווה | צילום: יחצ


 • מיטאפים על עיבוד וניתוח נתונים זה אחלה, אבל מה עם מיטאפ על עיבוד וניתוח נתונים בסקייל ענק? במסגרת שיתוף הפעולה בין Akamai ו-Women in Big Data Israel, ייערך מיטאפ שיעסוק ב-Data Engineering at Scale. במפגש, שמיועד לכל המגדרים ויתנהל בעברית, תשתתפנה יוליה אנטונובסקי, מהנדסת תוכנה בכירה ב-Akamai Technologies, מעין גד, מהנדסת ביג דאטה בכירה ב-Wix, ועדה שרוני, אדריכלית הנדסת תוכנה ב-Hunters. המפגש ייערך ביום רביעי, 14 ביוני, בשעות 17:30-19:40 במשרדי Akamai. הובטח לנו כיבוד, בירות ומינגלינג. כאן יש פרטים.

 • אבי דדון מונה לראש מנהלת ההקמה של חוות השרתים החדשה שבונה חברת טקטוניק (Techtonic). דדון יוביל את פרויקט הבינוי של החווה התת קרקעית, שתתפרס על פני שטח של 15,000 מ"ר. זה הרבה מאוד שטח. אבי דדון שרת בצה"ל במשך כ-30 שנה ובתפקידו האחרון שימש כקצין לוגיסטיקה של פיקוד המרכז בדרגת אל"מ. אחרי שמילא שורה של תפקידים במשרד הביטחון התמנה לראש מינהל הרכש (מנה"ר) בדרגת סמנכ"ל משרד הביטחון.

  אבי דדון (צילום: אגף דוברות וקשרי ציבור במשרד הביטחון)
  אבי דדון. מונה לראש מנהלת ההקמה של חוות השרתים החדשה של חברת טקטוניק | צילום: אגף דוברות וקשרי ציבור במשרד הביטחון


 • קבוצת Y-tech הודיעה על מינויו של אלי כהן למנכ"ל הקבוצה. אלי יחליף את תומר שוייצר, מייסד ומנכ"ל הקבוצה, שיכהן מעתה כיו"ר ויתמקד בפיתוח עסקי וטכנולוגי של הקבוצה. אלי ייסד וכיהן כמנכ"ל חברת ConnectIT, ובשנת 2015 מכר את החברה לחברת מנפאואר האמריקאית.

  אלי כהן (צילום: אייל טואג)
  אלי כהן. מונה למנכ"ל קבוצת Y-tech | צילום: אייל טואג

   

  --------
  יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il